Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

08 lut 2008, 10:28

[size=150]witam z ranka i zapraszam na kawke[/size] :ico_kawusia:

eve81 jest tak jak mowisz ale mnie sie nie podoba Simon (czyt.Saimon) pozatym oni nie wpadli ze to ang odpowiednik tego imienia tylko musialam im dopiero powiedziec

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

08 lut 2008, 10:56

Hej dziewczyny
kto w dzisiejszych czasach kupuje mieszkanie za 26 000?

madziarka zabiłaś mnie tą historią :ico_smiechbig: ja jeszcze nie doczytałam do konca i chciałam pisać że 2600 za metro to jest mało, bo u nas przed całym szałem metr mieszkania używanego z 1000zł/m2 kosztował. A teraz poniżej 4000 się nie znajdzie :ico_szoking: A Ci ludzie chcieli za 26 000 54m2 kupic :ico_szoking: boze jacy idioci.

Marta pokaż co dostalas od Jasnie Pani. Byś zdjęcie cykneła, tez lubie takie rzeczy oglądać :ico_brawa_01:

Tomek znowu w nocy się budził dwa razy i płakał muszę zrobić badania na glisty bo chyba dziady się nie wytłukły

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

08 lut 2008, 11:31

witam
madzia zabawna historia :ico_haha_01: widze ze leos synus mamusi sie robi :-D nie chce cie z oczu tracic :ico_oczko: :ico_haha_01:

gosia a co te glisty robia ze mu spac nie daja,gryza czy co? :ico_olaboga: moze poprostu cos mu sie snilo.

wiecie jak konrad juz ladnie maluje farbkami albo kredkami,tzn wylazi za linie i wszystko na jeden kolor ale juz tak skupia sie na malowanym przedmiocie a nie jak wczesniej ze aby mazac kartke.

beatka uczycie oscarka angielskiego,czy tylko po polsku do niego mowicie??i on juz chyba niedlugo do przedszkola pojdzie,co?

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

08 lut 2008, 11:42

Słuchajcie... Na forum chustowym wrzucialam temacik, ze mam krewna, co maz wszystko przepija, a ona ma malutkie dziecko i w chuscie chcialaby nosic, ale nie ma kasy i prosilam, czy ktoras ma chuste na zbyciu za darmo. Chusta do porzyczenia dla niej znalazla sie w sekunde i teraz zbiorke robia na chuste dla niej w prezencie i caly czas na PW mi przychodza pytania, czego jeszcze potrzebuje, to jej wysla :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Normalnie szok :ico_szoking: :ico_szoking: Nie spodziewalam sie takiej empatii
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla dziewczyn :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

W tym czasie jak ja na necie siedzialam Luska wlazla pod stol, gdzie mam taka mega pake chrupek ale niej w zapasie i wyzarla 1/3 :-D :-D

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

08 lut 2008, 11:53

Jasnie Pani :) pisze:W tym czasie jak ja na necie siedzialam Luska wlazla pod stol, gdzie mam taka mega pake chrupek ale niej w zapasie i wyzarla 1/3

:ico_smiechbig: niezła spryciara

Jasnie Pani :) pisze:Normalnie szok

no super że takie odruchy mają dziewczyny :ico_brawa_01: czyli nie jest jeszcze tak źle

fela pisze:gosia a co te glisty robia ze mu spac nie daja,gryza czy co? :ico_olaboga: moze poprostu cos mu sie snilo.

nie bo to już drugi raz, a wczesniej wymiotował raz w nocy. I teraz połączyłam fakty i poczytalam w internecie. I najgorsze że wymyślam coraz bardziej. Od paru dni kupki nie podobają mi sie takie białawe są i przeczytałam że to może swiadczyc o żółtaczce mechanicznej :ico_szoking: a później przeczytają że jak dużo glist w jednym miejscu to mogą powodować żółtaczkę. I wiesz tak się sama strasze.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

08 lut 2008, 14:34

Gosiaa Tomus mial wczesnie te glisty? i jakie sa objawy? :ico_olaboga: my zaraz na miasto,to Oli oczywiscie spi

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

08 lut 2008, 14:43

Gosiaa Tomus mial wczesnie te glisty? i jakie sa objawy?

objawy są podobno brak apetyty, chudnięcie, bóle brzucha. Tomek je miał przez przypadek to wykryto jak poszłam do gastrologa z nim jak miał zaparcia. A objawów nie miał zadnych. Ale teraz coś mi się zdaję że są.

Lucy ale fajne zdjęcie Olivierka :ico_brawa_01:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

08 lut 2008, 17:15

kurcze gosia z tymi glistami :ico_olaboga: w zyciu bym nie pomyslala
my za to mamy biegunke megaaaaaaaa wczoraj byla jeszcze temperatura dzis juz naszczescie tylko troche tej kupy ale pupa obszczypana i wogole kicha a ja jutro do pracy ehhhhhhh ale sammy zostaje z malym wiec dadza sobie rade... u nas naszczescie nie glisty tylko zdjae sie ze zeby bo znow slinotok caly stolik od kompa obgryziony z lakieru i tylko plynne jedzenie za nic maly gryzc nie chce :ico_olaboga: :ico_placzek: ni nie da sobie palca wsadzic zebym sprawdzila co to ta m sie dzieje tylko mi zel z lodowki nosi ale i tak nie da sobie palca wszdzic chyba to trzonowe bo te chyba najgorsze jesli nie to zwariuje hihihihihi :ico_haha_01: no to sie wyzalilam .. zal mi malego i wkurzam sie na siebie ze nic mu pomoc nie moge za barzdo musi przejsc i tyle :ico_zly: a tak poza tym wiosna a ja mam tydzien egzaminow w robocie bo to juz rok od mojego kursu minal :ico_szoking:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

08 lut 2008, 20:09

Gosiu zdrowia życze Tomusiowi i trzymam kciuki zeby wszystko było dobrze :ico_pocieszyciel:
Julie no to tez masz niewesoło z tymi zębolami :ico_olaboga: nas to tez czeka,

no ja miśka uśpiłam na drzemkę, a marudny był ze szok :ico_szoking:

[ Dodano: 2008-02-08, 19:13 ]
a dzis zamówiłam bilety dla moich rodziców akurat na roczek Frania, bo była promocja :ico_brawa_01: przylatują na tydzień :ico_brawa_01: a mówili ze nie przylecą bo mama sie boi samolotów :ico_brawa_01: a tu taka niespodzianka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

08 lut 2008, 21:19

martuchafrost, super!!!
moj tata tez tak mowil ze sie boi i nie poleci samolotem, a moja siostra kupiła im bilety i moja mama, tata i babcia lecą na tydzien do Liverpoolu w marcu :ico_brawa_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość