barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

08 lut 2008, 21:20

witajcie
Tadzik śpi, a ja się rozkoszuję nabiałem, póki co nie ma żadnych reakcji (dzięki Bogu!)
od jakichś 4 dni Tadzu namiętnie ćwiczy swoje bababa.... mamamama..... bama.... a dziś proszę jaka zmiana, było baba, mama i tak w kółko, a jak chciał chrupka kukurydzianego, albo zabawkę to mama, mama się wydzierał
ciekawe czy to już świadome, czy na razie co mu "ślina na języczek przyniesie", ale połudzić się można
justynko ale masz modelkę, a czapcia i rękawiczki fantastyczne
kinga widzę, że próbujesz zaoszczędzić na pieluchach (nocniczek!), a Elizka super panieneczka i jak rośnie
małolatko brawo dla Kubusia za wspaniałe siedzenie, a ten stan podgorączkowy i inne objawy to na pewno po tym szczepieniu
uleńko to może niedługo jakąś firmę założysz i będziesz leczyć bioprądami
a swoją drogą, to ciekawe po kim Pawełek taki zaborczy jest?
violu to się pewnie napracowałaś z tym przemeblowaniem
szkoda wózeczka, ale faktycznie jakby miał stać niepotrzebnie, a tak przynajmniej coś się zwróciło

[ Dodano: 2008-02-08, 20:46 ]
ależ tu pusto :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
już dawno tak nie bywało wieczorkami jak ostatnio
zmykam na kolacyjkę, smacznego

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

08 lut 2008, 21:54

witajcie, całego posta mi zeżarło :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Więc od nowa....... Wczoraj miałyśmy nieprzyjemny koniec dnia, bo wylądowałyśmy na pogotowiu :ico_olaboga: Natala ok.22.30 zwymiotowała mi 4 razy więc pojechałyśmy. Baba która nas przyjęła (niby pediatra ale uchowaj panie Boże od takiej........... :ico_sorki: ) dała zastrzyk i z obrażoną miną stwierdziła "jutro do rejonu" :ico_zly:
A dziś byłyśmy u naszej pani doktor i powiedziała że nic się nie dzieje, coś musiało zaszkodzić małej i w ten sposób oczyszczała swój organizm..... Najważniejsze że dziś już dzień był normalny......
Co do wózeczków to my zakupiliśmy już "nową" używaną spacerówkę... Teraz tylko czekać na dostawę i ładną pogodę i w drogę!!!!!!!!!!!
Wszystkie fotki maluchów superowe!!!!!!!!!!!!!! Brawa za wszystkie wielkie wyczyny!!!!! Natusia nie chce podnosić się do siadania ale z czworaków jakoś jej wychodzi :-D
Patrzcie dziewczyny niby dzieciaczki w jednym wieku a każde inaczej się rozwija..... Natusia uskutecznia raczkowanie, moje mebelki są w niebezpieczeństwie, a o kabelkach nie wspomne........
Sukienusie dla mojej panienki leżą w szafie :-D bo po domu to niewygodnie przy tej małej wszędobylskiej laleczce, a na spacerki to zawsze mi sie wydaje że będzie małej za zimno.....

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

08 lut 2008, 21:56

Hej hej ja dopiero teraz bo u nas dzis piekna pogoda.Do poludnia robilam szybciutko obiadek i na spacerek.Tak sie zlazilam ze szok.No wiosna choc dzis wyszlam na laki i jeszcze tam zima czuc :ico_placzek: Choc bazie na drzewach juz sa
Dziewczyny super zdiecia normalnie modelki nam rosna.Veronisia juz naprawde duza a Eliza z jezorkiem klasa wyglada.Zosia ma tyle wloskow :ico_olaboga:
Brawa dla Tadzia za mama :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Malolata wpadaj czesciej :-D :-D :-D z Kubusiem zeby nie byl zazdrosny o ciocie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

08 lut 2008, 22:00

barbapuppa pisze:a jak chciał chrupka kukurydzianego, albo zabawkę to mama, mama się wydzierał

Basiu od kiedy dajesz Tadziowi chrupki?

Abegano dobrze, że z Natalcią już wszystko ok.... a swoją drogą lekarz a lekarz to też róznica...

a jaką spaceróweczkę kupiliście dla Natalii?

co do sukienek to u nas tez narazie wiszą w szafie :-D zakładamy na niedzielę, albo na wyjścia...ale już nie mogę się doczekac wiosny i lata...kiedy to pozbędziemy się kombinezonów... :-D

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

08 lut 2008, 22:03

Dobrze ze z Natalka ok :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Trzeba bylo ta babe na pogotowiu trzasnac :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
No a my kupilismy juz zabezpieczenia na meble i drzwi.Bo Juli chodzi w chodziku i uklada w szufladach mamusi no i pukanie w drzwi jej sie podoba wiec tez zabezpieczylismy.Nie mowiac o kwiatkach ze stoje zdala od raczek Juli.

[ Dodano: 2008-02-08, 21:05 ]
Viola pisze:ale już nie mogę się doczekac wiosny i lata...kiedy to pozbędziemy się kombinezonów... :-D

My tez :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dzis juz ciuszki byly suche i wyprasowalam a teraz mamy pelna szafe sukienek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

08 lut 2008, 22:10

spaceróweczka:
http://www.allegro.pl/item306839225_woz ... chraniacz_
promocja.html

Oj trzasnęłabym babę gdyby nie to że późna godzina była i ledwo żywa byłam.....

Też już nie mogę się ciepełka doczekać....... wtedy to sama przyjemność na spacerek pójść...... :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-02-08, 21:12 ]
moment coś mi nie weszło...... poprawka
http://www.allegro.pl/item306839225_woz ... mocja.html

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

08 lut 2008, 22:15

Abegano super wózio :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a ja znów zaszalałam i zobaczcie co kupiłam Milence na lato... http://www.allegro.pl/show_item.php?item=310327540

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

08 lut 2008, 22:17

idę coś przekąsić,ObrazekObrazek
jeśli potem moje menżo mnie jeszcze wpuści na kompa to zajrzę do wasObrazek

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

08 lut 2008, 22:20

Aga woz odjazdowy duzy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Viola super a te bucie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

08 lut 2008, 22:32

joanna1111 pisze:Viola super a te bucie

no nie? słodkie są :-D

[ Dodano: 2008-02-08, 21:34 ]
no i dlatego chcę jak najprędzej ciepełka, zeby ubierać Milusie w takie cacka :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość