Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

08 lut 2008, 21:55

eve81, hihi no jestem szczesliwa na maksa ze tu beda :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

08 lut 2008, 23:58

Hej dziewczyny ja tylko na chwiele bo ostatnio jestem zalatana na maxa (ale widze ze i tak nie tesknilyscie :ico_placzek: )
No poczatku dla Vinne
Obrazek
duzo zdrowka oraz mnostwo prezentow i wiele szczesliwych dni :ico_brawa_01:

julie_377, szkoda Nathanka ze tak cierpi miejmy nadzieje ze szybko to minie :ico_haha_02: duzo zdrowka i cierpliwosci

gosia888, straszne z tym zdrowkiem Tomusia az ciarki przechodza :ico_olaboga: trzymam kciuki aby bylo dobrze

Jasnie pani trzymam kciuki zebys szybciutko tu do nas przyleciala :ico_haha_02:

Ja spadam na Lost (juz nowy sezon ogladamy :ico_haha_01: )
A i pochwale wam sie ze jutro do mnie przylatuje mama na tydzien z siostra :ico_brawa_01: jestem przeszczesliwa

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

09 lut 2008, 00:04

Emilka jak to nie tesknimy ????????ja Ci dam :570: :570:

Oliemu zeby ida i jest tragediaaaaaaaaaaaaaaaa....placze i nie chce jesc za bardzo...... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

09 lut 2008, 00:17

fela leos placze tak za kazdym. nie tylko za mna hehe po prostu musi miec towarzystwo
nawet jak kolezanka ze mna siedzi , gada z nim a zaraz wychodzi to on w ryk. a dopiero jak zauwazy ze ja siedze obok to sie smieje hehe
hihi

gosia kurcze cholera z tymi glistami.. moze to jednak nie te swinstwa.. brrrr zdroweczka dla tomcia

jasnie pani ale sie postaralas . super prezencik marcie sprawilas hehe

marta ucaluj jasnie pana od nas :-D super ze rodzicie przylatuja :ico_brawa_01:

my dzis bylismy w przychodni, na powitalnej wizycie u lekarza, hehe oczywiscie kiedy zagadalam na temat rzekomej skazy leosia.. lekarka mowi ze leos wyglada swietnie i nic mu nie jest
dodam ze nawet go nie rozbieralam, po prostu z oczu mu to wyczytala :ico_puknij:

potem mialam z ta nowa kumpela jechac na jakis fajny shopping do pobliskiego miasteczka ale nadjechal autobus w ktorym sie w drzwiach z wozkiem nie zmiescilam
a przeciez nie bede sie bawic w skladanie wozka.. paranoja
wiec sie wkurzylam na maxa i odpuscilam

ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo hehe
pojechalysmy do centrum.. tam jest masa sklepow, normalnie raj
ale ludzi tez niemalo.. co bywa uciazliwe
trzeba z wozkiem sie przepychac. :ico_olaboga:
pewnie ilonka cos na ten temat powie hihi

nie wiem kiedy ja sie polapie w tych sklepach, nie sposob tego ogarnac hihi
sama pewnie bym sie zgubila hehe


kupilam leosiowi bluzeczke i pajacyki do spania w h&m hihi
i siostrze sliczny komplecik bizuterii na urodzinki hihi

po powrocie szybki obiad i wyjazd na zakupy spozywcze hehe
po czym chlopcy nas zostawili w domu a sami pojechali ogladac jakies auto na sprzedaz
ale okazalo sie kicha

znalazlam dzis rybke w sloiczku dla lelka hihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tunczyk z warzywami!!! :ico_brawa_01:
kupilam mu tez pierwsze jogurciki :ico_brawa_01:

bo skoro nie ma tej skazy to bede probowac hehe

zmykam zycze wam dobrej nocki

zapodalam leosiowi wiecej mleka z kaszka 240 ml a zwykle dostawala 180-200 ml hihi
oczywiscie wypil wszystko , moze bedzie lepiej spal hehe

marta a ty ile dajesz??

lucy ty dokarmiasz kaszka z mlekiem? czy tylko na cycu lecicie? no mam nadzieje ze wygospodarujecie choc 2 dni dla nas!! jakby co dawaj znac.. szkoda czasu. musze was poznac!!!

[ Dodano: 2008-02-08, 23:26 ]
emilka super!!! teraz pewnie nie bedziesz wpadala na forum. zycze wam milego czasu razem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

julie biedny natus.. niech te zebole szybko wychodza !!!

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

09 lut 2008, 00:39

Hej :-)

U nas niestety nie wesoło :ico_placzek:
Nie odzywalam się bo Viki od wczoraj płacze non stop i nie schodzi nam z rąk... Myslałam, że to moze przez ząbki bo dziąsła ma strasznie opuchnięte ale dzisiaj na całym ciele pojawila się wysypka :ico_placzek: i to w wersji mega :ico_placzek: co oznacza, że Viki organizm nie zaakceptował baraniny :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
I co ja jej będę dawac??? Z mięs jakie do tej pory próbowalam nie ma alergii tylko na królika, a jego dostac w UK to prawie cud :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

09 lut 2008, 00:49

kasik strasznie mi przykro!!!!
rzeczywiscie krolika w uk nie spotkalam...
a mozna miesko czyms innym zastapic???
albo w polsce kupowac mrozic.. oj wiem ze to nielatwe... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

09 lut 2008, 01:14

Madziorka ja zawsze sklepy w Birmingham wspominam z rozrzewnieniem :-D Normalnie raj na ziemi... Ale dzien to za malo by wszystkie obskoczyć... A byłaś już w sklepie Disney'a...

Gosia jejuśku, ale cholerstwo te glisty :ico_olaboga: Mam nadzieję, że to jednak nie one przyplątały się i tak dokuczają Tomkowi...

Emilka jak to nikt o Tobie nie pamięta... Nie wolno ci tak mysleć :ico_nienie: bo tu każda pamięta tylko jesli nie piszesz to wychodzimy z założenia że nie masz za bardzo czasu...

Ilonka fotelik jest superasny :ico_brawa_01: Ślicznie dziękuję za namiary na niego :ico_sorki: Zdjęcia fajowe, a pokój Vinee bajeczny :ico_brawa_01:

Fela no to brawa dla Konrada :ico_brawa_01: niedługo będziemy oglądac i podziwiać jego dzieła :-D

Martucha zrób zdjęcie przentu od Jaśnie Pani :ico_sorki: i nam wklej :ico_sorki: super są takie prezenty :ico_brawa_01: Super, że Twoi rodzice przylatują :ico_brawa_01:

Jaśnie Pani a jak wy tam we dwoje z Luśką?? Dzielne w Was babeczki to pewnie dajecie sobie radę...

Lucy a jak tam kursy?? Znajdujesz na nie czas teraz jak jeszcze doszła praca??

Eve śliczny twój chłopczyk a i mama jaka slicznotka :ico_brawa_01: Wy już mieszkacie w UK czy dopiero się tu wyboeracie bo nie kojarzę :ico_sorki:

Julie serdecznie wspólczuję :ico_pocieszyciel: Mogłyby już te zebale dac spokój Nathankowi... A z egzaminami pewnie sobie poradzisz bez trudu...

[ Dodano: 2008-02-09, 00:19 ]
madziorka hihi pisze:kasik strasznie mi przykro!!!!
rzeczywiscie krolika w uk nie spotkalam...
a mozna miesko czyms innym zastapic???
albo w polsce kupowac mrozic.. oj wiem ze to nielatwe... :ico_olaboga:


Ostatnim razem przywiozłam sobie z PL królika ale już się skończyły zapasy... A byłam tu w sklepie rzeźniczym i pytałam o mięso królika to najpierw spojrzeli na mnie jak na postrzeloną a potem powiedzieli ze mogą mi zamówić ale tu takie mięso ale troche to potrwa no i będzie drogie. Ale cena dla mnie nie wazna tylko żeby to mięso dostać...
A mięso Viki powinna jeśc, bo jest w nim białko i żelazo, bardzo ważne dla niej w tym wieku... Niedobory moga się dla niej źle skonczyć a GP nie chce jej dawać żadnych sztucznych odpowiedników...

[ Dodano: 2008-02-09, 00:23 ]
Napiszę Wam jeszcze tylko, że dzisiaj bylismy drugi raz z Viki na basenie.
I był to najlepszy pomysł jaki mógł nam wpaść do głowy, bo ona wprost uwielbia wodę, a w basenie szaleje na całego :-D
Jak ją położymy na brzuchu lub na plecach to przebiera nogami i rekami jakby pływala :-D W jacuzzi skakała po wszystkich bąbelkach i chciała je łapać :ico_oczko: :-D I nawet jak woda zalała jej buzię to nie płakała tylko się śmiala, moja dzielna dziewczynka :-D
Postanowilismy więc od przyszłego tygodnia zapisac ją na lekcje pływania dla maluszków. Widzieliśmy basen w którym prowadzą te lekcje i przykładową lekcję i jest super. Bombowa atmosfera, mnóstwo zabawek... naprawdę super.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

09 lut 2008, 08:33

Madziorka kaszka to podstawa u Oliege,uwielbia tez fruit musli z cow and gate w sloiczkach,wczoraj zjadl 2 male na raz ....owoce tez lubi ,wiec nie jest zle ,tylko warzyw nie chce :ico_olaboga: w desperacji dalam mu ostatnio rybe ,ktora robilam sobie na obiad w piekarniku,dawalam ze srodka miesko i palaszowal,ze ho ho dzis mu kurczaka ugotuje,bo lubi,ale przeciez warzywa tez musi jesc :ico_olaboga: kiedys jadl :ico_noniewiem:
Madziorka jak jeszcze piszecie,ze taki raj sklepowy to ja juz sie nie moge doczekac i jak powiem T to pewnie chetniej bedzie chcial jechac,bo on to taki len :ico_oczko:
Kasikmam czas,bo ten kurs mam w czwartki wieczorem,a na angielski jednak nie chodze na razie ...moze pozniej....od maja chcialabym sie zapisac na child care...no zobaczymy...Kasik a pamietasz jak pisalas ,ze moze kiedys pojedziecie do Kanady? slyszalas,ze ponoc maja wizy znosic? ja juz sie najaralam,ale T i tak pewnie zaraz moj zapal ugasi :ico_haha_01:
dobra spadam do pracki

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

09 lut 2008, 10:54

wiecie co jestem :ico_zly: na maxa!!!!!!!
moj nienormalny maz doprowadzil mnie do furii!
wyszedl wczoraj ze znajomym ok sama go wypchnelam ale musieli debile jechac do londynu i sie zgubili gps im siadl i wrocil ciolek o 4.30 a ja o tej porze powinnam byla isc do pracy :ico_zly: i do tego jkakl sie dzieckiem zajhmie????musialma wziasc wolen a dzis go chyba zabije ubieram malego i ide zaraz na dluuugi spacer bo jak sie obudzi to ja nie recze za siebie

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

09 lut 2008, 13:53

pozdrawiam ze słonecznej od kilku dni Szkocji :-D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość