Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

09 lut 2008, 15:26

A my właśnie wróciliśmy ze spacerku bo słoneczko tak zaczęło ładnie świecić, chyba mu się podobało bo jak zazwyczaj marudzi trochę to teraz przespał cały czas, a nawet niewiem ile byliśmy.

iwona83, Arturek dziękuje za życzenia

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

09 lut 2008, 16:37

Obrazek

heh mój Krzyś dzis spi jak niedzwiedz w zimie!!! aż sie martwie - bo od 10 do teraz ciągle spi!!! budziłam go ale nic, przebrałam pieluche próbowałam dac cyca a on śpi! :ico_szoking:

ciekawe kiedy sie obudzi książę?

:ico_prezent: :ico_buziaczki_big: DLA ARTURKA!!!

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

09 lut 2008, 16:40

A my mieliśmy iśc na spacer i pogoda ładna była, ale Kuba dopiero wrócił i jeszcze coś ma do zrobienia, pranie mu muszę wstawić i już nigdzie nie pójdziemy, bo o tej godzinie już słonko tak nie grzeje i nie jest tak fajnie... mam obiecane, że jutro Kuba ma cały dzień dla nas w końcu-tylko, że u nas w niedziele jest taka masa ludzi w okolicy na spacerku, że się idzie nad rzekę jak po jakiejś promenadzie w sezonie turystycznym... no ale jak się nie ma co się lubi...
Właśnie mój Gabryś bardzo lubi spacerować i w ogóle lubi wózek... wystarczy go do gondoli zapakować i już cisza... wczoraj tylko mu kombinezon zapięłam i od razu zasnął. Kuba w ramach za dośc uczynienia chciał nas nawet do parku szczytnickiego zabrać i tam wyjechać z wózkiem, ale u nas też jest ładnie, a dzidziusiowi to właściwie póki co wszystko jedno, mogłabym z nim nawet dookoła domu jeździć :ico_oczko: teraz chyba w końcu zasnął porządnie i bez kwękania, ale oczywiście na naszym łóżku :ico_noniewiem:
iwona ja bym nie chciała małemu zmieniać strony spania, bo po drugiej sronie łóżeczka jest półka w rogu i przewijak na łóżku... byłoby mi trudniej głupią pieluchę zmienić, bo musiałabym sięgać daleko po krem i chusteczki, a na dodatek bym ciągle miała paranoje czy mu coś na głowe nie spadnie z półki, albo co gorsza czy cała półka tam nie spadnie na niego...

[ Dodano: 2008-02-09, 15:43 ]
Marcia to raczej pozazdrościć :ico_oczko: ten Twój Krzyś to w ogóle jakiś spokojny kawaler jest, jeszcze ani razu nie widziałam, żebyś pisała o nieprzespanej nocy, albo marudzeniu... :ico_noniewiem:

Renia Tobie też pozazdrościć, bo już masz więcej tych najcięższych chwil za sobą... a Arturek już kawał chłopaka pewnie...

dziewczyny, czym właściwie są spowodowane zielone kupki? bo każdy coś innego mówi, a mój bobas przynajmniej raz dziennie taką robi...

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

09 lut 2008, 16:46

Fintifluszka pisze:Marcia to raczej pozazdrościć :ico_oczko: ten Twój Krzyś to w ogóle jakiś spokojny kawaler jest, jeszcze ani razu nie widziałam, żebyś pisała o nieprzespanej nocy, albo marudzeniu... :ico_noniewiem:


heh kilka razy sie zdażyło ale nic na tyle strasznego zebym narzekac musiala
owszem nie chodze wyspana i rześka jak młodu Bóg bo tez rzecz jasna musze wstawac w nocy przewijac i karmic ale w kosc mi strasznie Krzys nie daje

[ Dodano: 2008-02-09, 15:47 ]
Fintifluszka pisze:Właśnie mój Gabryś bardzo lubi spacerować i w ogóle lubi wózek... wystarczy go do gondoli zapakować i już cisza... wczoraj tylko mu kombinezon zapięłam i od razu zasnął.


mój Krzys też. Nasze dzieci chyba lubia jak sa takie otulone dobrze ze ledwo sie mogą ruszac i maja cieplutko - to w koncu podobni ejak było w brzuszku

[ Dodano: 2008-02-09, 15:54 ]
Fintifluszka pisze:dziewczyny, czym właściwie są spowodowane zielone kupki? bo każdy coś innego mówi, a mój bobas przynajmniej raz dziennie taką robi...


zielone kupki to jak Ty cos zjesz co jest niedobre dla malucha. wyłacz z dity cos po czym moze takie miec i obserwuj

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

09 lut 2008, 17:15

marcia_pod pisze:wyłacz z dity cos po czym moze takie miec i obserwuj
Chryste moja dieta jest juz i tak mocno okrojona,. nie wiem co ja jeszcze mogę z niej wyłączyć... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

09 lut 2008, 17:35

Fintifluszka pisze:Chryste moja dieta jest juz i tak mocno okrojona,. nie wiem co ja jeszcze mogę z niej wyłączyć... :ico_noniewiem:


a boli go brzuszek? jest6 płaczliwy jak robi kupkę? jak nie to sie nie martw

[ Dodano: 2008-02-09, 19:31 ]
Robie liste na 2008 rok z fotkami.
tu jest link. nas juz wszystkie wpisałam ze stycznia ale zaglądnijcie jak to wygląda i posyłajcie fotki jak chcecie!

http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... 904#431904

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

09 lut 2008, 20:50

Ja ci duzo nie pomoge co do zielonej kupki bo moja Majka robi bardzo czesto takie a pije mleko modyfikowane

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

09 lut 2008, 22:07

CZEŚĆ KOCHANE
Zagladam do was raz na jakis czas jak jestem u rodzicow poniewaz nie mam kompa aktualnie,u mnie wszystko ok Mirus grzeczny,spi cale noce jeszcze nigdy nie bylo tak zebym sie nie wyspala i jestem z tego bardzo szczesliwa oby tak dalej.Julcia bardzo mi pomaga przy swoim braciszku.Nie mam aktualnie czasu,mały sie budzi wiec uciekam.AHA!! Polecam wam czopki VIBURCOL na wszelakie problemy sa super(rozluzniajaco-uspokajajace).
A tu foteczki
[img][img]http://images29.fotosik.pl/155/ee96ae47376cabe3.jpg[/img][/img]
[img][img]http://images31.fotosik.pl/137/6006252c5a9efa09.jpg[/img][/img]
[img][img]http://images33.fotosik.pl/137/956db62f30066e6b.jpg[/img][/img]

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

09 lut 2008, 22:20

Cześć Kochane :-D
Dzięki za ciepłe słowa, było mi to potrzebne, jak zawsze jesteście niezawodne :ico_oczko:
Witam Grudnióweczki. :ico_brawa_01: Fajnie, że się przyłączyłyście.
Renia wszystkiego najlepszego dla Arturka!!!!
U nas w nocy było czadowo, płakanie i wiercenie non stop. Chyba mu nie pasuje woda koperkowa. Puszczał bąki na okrągło i naprodukował trochę kupek. Czytam o tych kolorach. Nie wiedziałam o tym zielonym, że to tak. A odnośnie diety to dzisiaj spróbowałam kiełków z soczewicy. Jak myślicie? Będzie ok?
W ciągu dnia moje bejbe było słodkie. Teraz śpi po kąpieli już 2 godzinkę. Pewnie odsypia tą noc. Marcia jak ja bym chciała, żeby Karol spał tak jak Krzysiek !!!
Mariola co z Twoim brzuchem? Dobrze już?
Są jakieś wieści od Gosi?
Jola Twój Mirek to mi trochę mojego Karola przypomina ... hehe ... no i praktycznie w takim samym wieku są :ico_oczko:
Znikam na razie. Buziaki

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

09 lut 2008, 22:51

Goonia pisze:Marcia jak ja bym chciała, żeby Karol spał tak jak Krzysiek !!!


heh pewnie ja bede na co innego niedługo narzekac u mojego synka! narazie jest grzeczny, zobaczymy co potem1

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość