edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

09 lut 2008, 22:53

Madziorka ja małej podawałam Debridat i Lacidofil. A tak to dobrywieczur wszystkim co ja w piątek przeżyłam :ico_szoking: wypadek mileiśmy na czołowo kurde dobrze że nikomu nic się nie stało na dodatek moja Wiki też jakaś marudna i apetytu nie ma nie wiem co się stało jeszcza ta szkoła jak tu iść do szkoły jak wiem że dziecko nie takie . A propo tej kaszki z Bobo wity Ja podaje tą na mleku modyfikowanym i na 180 daje 5miareczek tych od mleka . Ja do heppy to się zraziłam nocki mi nie wytrzymywały mała budziła się zlana że szok

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

09 lut 2008, 23:08

EDYTKO :ico_olaboga: dobrze ze Wam sie nic nie stalo Obrazek ,musialo to byc straszne!!!My Heppy uzywam od poczatku i jestem bardzo zadowolona Obrazek ,Dobranoc Obrazek

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

09 lut 2008, 23:46

frydza gratuluje zakupow :ico_brawa_01:

edyta szok!!! najwazniejsze ze jestescie cali!!! ufff


leos nie ma juz biegunki, od rana
tylko caly dzien goraczka go meczyla
budzi sie co chwile

przy cycku porafi spac non stop.. ale bez niego juz marudzi
teraz suszarka chodzi bo inaczej oczy otwarte i koniec spania :ico_olaboga:

najgorsze ze nic mu nie pomaga
dostal czopek i paracetamol, goraczka spadla , on poczul sie lepiej ale na chwile
a potem znow marudzenie,. zmeczenia, a usnac ciezko :ico_brawa_01:

smaruje zelem dziaselka ale tez nie widac efektow :ico_olaboga:

macie jeszcze jakies sposoby na zabkowanie?

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

10 lut 2008, 09:37

Madziarka...sorki ze sie wtrące...moja Maya tez jakies 3 tyg. temu miala najpierw rozwolnienie,potem 2 dni gorączke....i zwalalam na zeby....ale zdaje sie ze to byl wirusik....chyba tu w UK panuje jakies wirusisko....oby to jednak byly zeby....u nas po kilku dniach wszystko samo minelo....dawalam tylko czopki z paracetamolu.....

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

10 lut 2008, 11:31

Melduje, ze zyje i jakos sie trzymam jeszcze :wink:
A wózek w końcu zakupiłam taki :wink: Jednak nie bede sie dalej w "no name" pakowac i postawie na firme. To GRACO :wink:
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

10 lut 2008, 13:15

Witam Obrazek nocka nawet spoko!!Po poludniu idziemy do pradziadkow Wikuni ,MADZIORKA moze to faktycznie wirus tak jak pisze Glizdunia tez o nim slyszalam ,ale niewiem :ico_noniewiem: ,ja na zeby to znam tradycyjne sposoby ten zel ,i jeszcze jak strasznie Wiki placze i sie meczy to dajemy jej syropek panadol i pomaga!! JASNIe PANI wozek super,gratuluje dobrego zakupu,i trzymaj sie dzielnie dasz rade Obrazek .Zycze WAM Obrazek

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

10 lut 2008, 13:28

Czesc dziewuszki :-D

Tyule zajęć przed wyjazdem uff. Ostatecznie jedziemy we wtorek :)

Madziorka biedny Leoś, co mu biednemu się stało.. Gorączka, biegunka, wymioty, ja tak jak Glizdunia mówi stawiałabym na wirus. Nie wiem co ma wspólnego biegunka z ząbkowaniem :ico_noniewiem: Nie wiem jak duzo wymiotuje Leoś, ale podaj mu na wszelki wypadek coś przeciwko odwodnieniu (ja dawałam ORSALIT) myślę, ze raz wystarczy, do tego Lacidofil albo Dicoflor hmm zastanawiam się jakie leki są w UK.. Podawaj jakiś probiotyk. I narazie zadnych skomplikowanych potraw. Najlep[iej kleik, lekka kaszka i mniej mleka dodawaj niz trzeba. Nie wiem co Ci więcej napisać... Niech zdrowieje Szkab!

Dominika wózek super :ico_brawa_01:

Edyta matko kochana, dobrze ze Wam się nic nie stało :ico_olaboga:

Frydza wyprzedaze i przeceny są suuuuper :-D

Aha ktoś pytał o ilość kaszki do mleka. Ja dodaję o jedną więcej niz mleko takich łyzeczek z mleka. Zazwyczaj na noc robimy 180 ml, więc 6 miareczek mleka i 7 kaszki. Na 150 ml tez o jedną więcej.

Avisek brawa dla Laurki za postępy :ico_brawa_01:

Eve dzięki za odpowiedź i wogóle dziękuję z aodpowiedzi w sprawie Wanesski. Ja głupieję, a skóra nic lepiej.Dwóch niezaleznych od siebie alergologów stwierdziło drozdzycę, to nie wiem.. Popękanych uszu ona nie ma. ma tylko takie plamy suche na całym ciele. I z kazdym dniem jest gorzej,. Smaruję maścią specjalną 2x dziennie i nonono. Zadnych kosmetyków nie uzywam, tylko Oilatum do kąpieli. No chyba ze JELP ją uczula :ico_noniewiem: ale raptem by zaczął uczulać? Kuźwa moze to jakaś łuszczyca :ico_chory: :ico_chory: (tfu-tfu-tfu) Szybciej by na Litwę porobić badania i poradzić się..

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

10 lut 2008, 15:26

hej
glizdunia dzieki za wtracenie. oczywiscie rady zawsze mile widziane :ico_brawa_01:

i wam wszysrtkim rowniez za rady i troske :ico_sorki:

alinko leos nie wymiotuje, tylko raz zwrocil wczorajszy obiadek i tyle

ale noc za nami koszmarna
dwa razy powtorzyla sie biegunka. czyli w sumie 4 razy. a caly czas prawie ssal piers wiec mysle ze nic mu nie bedzie
poza tym pije tez wode
mleko dostal na noc w butelce
i herbatke tez popija

noc naprawde ciezka
leos caly czas stekal, kwekal
przy cycu tylko spal, ale po 30 min okolo
i akcja sie powtarzala
momentami nawet cyca nie chcial i wtedy nic nie pomagalo
tylko plakal
marudzik
biedaczek na maxa

podawalismy czopka i paracetamolo ale nie pomagalo wyraznie
temp mial nawet ok 39
robilismy zimne oklady na czolko i cos tam spadlo

dopiero ok 7 zasnal spokojniej i po 10 sie obudzil
usmiechniety, bez goraczki :ico_brawa_01:
uffff
jakie to szczescie , zdrowe , wesole dziecko :ico_sorki:

jasnie pani gratukuje zakupu wozeczka :ico_brawa_01:

uciekam na obiadek i wreszcie gdzies wyjdziemy z lelkiem razem,

piekny sloneczny dzionek :ico_brawa_01:

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

10 lut 2008, 15:35

cześć dziewczynki nocka taka sobie moja mała powoli próbuje raczkować narazie słabo jej to idzie ,Jaśnie pani super wózeczek :ico_brawa_01: Biedulek z tego Leosia mam nadzieję że szybko wruci do zdrowia

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

10 lut 2008, 17:07

Hej wczoraj był taki piekny dzień, że korzystaliśmy z niego po całości spacerując pół dnia.

Madziorka w zasadzie dziewczyny juz wszystko napisały. Najważniejsze to nawadniać, a to robisz. Można tutaj sie tylko domyślać. Alinka pisała, że nie wie co ma biegunka do ząbkowania? Ja teżnie, ale jednak tak bywa. Moja mama mówi, ze jak ja miałam biegunke to zawsze zaraz potem ząbek mi wychodził. Także może Leosiowi coś tam kiełkuje. Ale ta gorączka... strasznie wysoka. Mam nadzieję, że mu szybko przejdzie.

Edytko jak to się stało z tym wypadkiem?? Czołówka bez szwanku?? Całe szczęście, ale nie moge sobie tego wyobrazić. Wolno jechaliście oby dwoje czy co?
A dobrze zrozumiałam, że ty sie uczysz? Cos o szkole pisałaś? Ile Ty masz w ogóle lat jeśli można zapytać??

Alinko ja nie sądzę, że te zmiany to łuszczyca. Czy takie mautkie dzieci też miewają łuszczycę? Wiem, ze to jest dziedziczne lub przez stres się pojawia. Mój kolega ma, fatalna choroba. Ja w srode do tego lekarza idę, no ale ciebie już nie będzie więc dopiero jak wrócisz to sie zgadamy co i jak.

Kurcze dziewczyny współczuje tych fatalnych nocek. Jak to jest zobaczcie: jak wasze dzieci przesypiały ładnie nocki to mój sie budził non stop. A teraz mój zaczał przesypiac to wy macie jazdy. Oby wreszcie wszystkim sie unormowało i skończyło sie to cholerne ząbkowanie, albo przebiegało bezboleśnie.

Dominika fajny wózeczek. Ja wkrótce też będę się rozglądać.

Frydza ale Wiki fantastycznie raczkuje a jeszcze lepiej siada sobie. Mojemu Tomkowi jeszcze daleko do takich umiejętności. On jeszcze chwiejnie siedzi. Czasem jak się skoncentruje naczymś to siedzi i siedzi, a innym razem bam bam...

U mnie wszyscy posnęli. Czekam aż sie obudzą i jedziemy z Jarkiem na mały trening. Zorganizowali sobie z kolegą sparing towarzyski i będziemy z Tomciem kibicować tatusiowi hehe.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość