Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

09 lut 2008, 15:59

hej dziewczyny!!!!
u nas dzis piękna pogoda :ico_brawa_01:
Madziu mój misiek nie chce pić juz mleka :ico_olaboga: tylko jedna butlę dziennie i to ok 90 ml :ico_olaboga:
wiec od rana zapodaje mu: kaszke na wodzie tutejszą z Heinza z owocami :ico_brawa_01: uwielbia i je naprawde duzo, potem koło 13.00 daje mu obiadek i sok , po południu wciskam mu mleko :ico_oczko: i jak mam zupe na obiad np pomidorówkę to pałaszuje az mu sie uszy trzesą :ico_brawa_01: ( nic mu po tym nie jest) no i koło 17.00 deserek owocowy plus sok, a na noc mi pije mleko ale dodaje kaszki bo mi sie oststnio budził w nocy na mleko, wiec zagęszczam mu zeby dłużej spał :ico_oczko: aha: i kupuje mu w lidlu albo tesco biszkopciki, które moczę w herbatce, albo soczku :ico_brawa_01:
Kasik strasznie mi przykro z powodu Viki :ico_olaboga: :ico_placzek: ale ja gdzies widziałam obiadki z królika, jak znajde to dam Ci znać :ico_oczko:
Julie to Cie mąż urzadził :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
a my zaraz zmykamy na spacerek a potem bede robić sałatkę, bo juz od 8 rana okna myłam :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

[ Dodano: 2008-02-09, 15:00 ]
Anake witaj :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

09 lut 2008, 17:19

ananke witaj , napisz cos wiecej o sobie :ico_brawa_01:

marta u nas tez dzis pieknie!!!
kupujesz specjalne biszkopciki dla dzieci?
czy takie zwykle biszkopty? :ico_noniewiem:

ja daje lelkowi flipsy, wlasnie konczy mi sie zapas z polski i musze tutaj poszukac hehe


leos ma pierwszy raz goraczke :ico_chory:
ale nic mu nie jest, smieje fika jak zawsze wiec mysle ze moze to zaczatek zeboli?
bo do tego strasznie smierdzaca biegunka bleeee :ico_olaboga:
wychodze wczoraj w nocy z kapieli i w przedpokoju czuje podejrzana won :ico_olaboga:

a w naszej sypialni? masakra hihi
lelel slodko spal obsrany na maxa
na spiaco wzielismy go pod prysznic a ten zamiast plakac to ziewal i smial sie hehe :ico_puknij:
hihi kochany :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

rano stwierdzilismy ze jest rozpalony... :ico_chory:
i okazalo sie ze ma goraczke biedaczek

potem powtorzyl ta mega sraczke :ico_olaboga:
przeciekla na przescieradlo :ico_olaboga:

mam nadzieje ze bedzie ok

zachowuje sie normalnie
jest rozkoszny i aktywny wiec sie za bardzo nie martwie :ico_noniewiem:

zapodalismy paracetamol juz dwie dawki

temp ma powyzej 37
ten term do ucha za kazdym razem pokazuje cos innego :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-02-09, 16:23 ]
powyzszy post mial zostac wyslany okolo poludnia ale stracilismy sygnal hihi
teraz wrocil na nowo nam necik hihi

adam wyszedl z leosiem na spacer bo goraczka spadla i maly w domu nie chcial spac. i zawsze w wozku zasypial. a dzis?przysypial na 15 min. i juz byl padniety na maxa i marudny..
a tu adam dzwoni ze leos nie chce spac w wozku :ico_olaboga:
i ze zwymiotowal obiad :ico_olaboga:

moze to cos od brzuszka a nie zebow co? :ico_noniewiem:
zagladam mu do buzi i nic tam nie widze.. ani zeba ani zaczerwienionych dziasel :ico_noniewiem:

mam nadzieje ze nic mu nie bedzie...

dziewczyny co najlepiej podawac na biegunke , zeby nie powodowac kolejnych zwrotow jedzenia..
wlasciwie na razie to tylko wczoraj wieczorem i dzis rano mial te kupale
wiec nie zwraca tak wszystkiego. hmm sama nie wiem
nie znam sie za bardzo
czytalam w tych madrych ksiazkach.. i juz nic nie wiem

pewnie niepotrzebnie dostal zupke i herbatke.. hmmm

moze lepiej tylko mleko podawac co/
cycek badz butelka
jak radzicie/
chyba niejedna z was miala juz takie problemy co?

taka piekna pogoda a ja dzis niezorganizowana, w domu siedze
bo sie nie wyrabiam hehe
adam od rana jezdzil za autem, potem szukal pokoju dla chlopakow, ktorzy przylatuja w przyszlym tyg do niego do pracy..
i tak mija weekend :ico_zly:

jutro mielismy jechac na basen z lelkiem, a widze ze tez kicha bedzie
bo nie chce ryzykowac :ico_olaboga:

poza tym jestem jakas rozdrazniona i niewyspana :ico_zly:

mam dzien lenia i juz
szukam napisow do filmu POkuta i wieczorkiem poogladamy mam nadzieje
lucy widzialas? tyt oryg Atonement

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

09 lut 2008, 18:36

Madziu ja kupuje małemu biszkopciki Heinza to sa specjalne dla maluchów od 6 mies. zycia one są takie podłużne :ico_oczko: a potem juz widziałam biszkopty czekoladowe, ale one sa od 9 mies. wiec jeszcze trochę :ico_oczko:

wydaje mi sie ze ta kupa i gorączka byc moze spowodowana zębolami jest :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: no chyba ze ma trzydniówkę jak tak dalej bedzie Ci sie zachowywał :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-02-09, 17:37 ]
zdrówka dla Leosia i pisz co i jak
mój mały tez ma stan podgorączkowy ale to pewnie przesilenie wiosenne albo co :ico_olaboga: zreszta ja przeziębiona jestem to pewnie sie zaraził odemnie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

09 lut 2008, 19:28

kasi.k pisze:Wy już mieszkacie w UK czy dopiero się tu wyboeracie bo nie kojarzę :ico_sorki:


9 maja lecimy do Liverpoolu :-D

madziorka hihi pisze:dziewczyny co najlepiej podawac na biegunke , zeby nie powodowac kolejnych zwrotow jedzenia..


moze daj mu Lakcid lub cos podobnego, to sa zywe kultury bakterii stosowane:
• w czasie i po antybiotykoterapii,
• przy biegunkach,
• profilaktycznie dla utrzymania prawidłowego składu mikroflory jelitowej.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

09 lut 2008, 19:35

eve dzieki
nie mam tutaj lakcid
ale to nic

on pije piers bez problemu
i na razie odpukac od rana nie bylo zadnej kupki

najgorsze ze spac nie moze
zasypia z trudem i po 5 min sie budzi
jest bardzo zmeczony i marudny przez to

teraz spi bo zostawilismy wlaczona suszarke

mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej

[ Dodano: 2008-02-09, 20:48 ]
leos po kapieli. dostal paracetamol i czopek uspokajajacy virbucol. flache mleka.. i padl..
przed kapieli mial goraczke ok 39 :ico_olaboga:
a po zaaplikowaniu wyzej wymienionych wspomagaczy juz ponizej 37 ufff

taki byl niespokojny, maruny
non stop plakal i takie rozzalone minki robil ze az serce sie krajalo

az sie boje co bedzie w nocy :ico_olaboga:

poki co zalaczamy Losta i odreagowujemy
milego wieczorka papa

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

09 lut 2008, 23:52

madziorka ja mam to samo z Oscarkiem wlasnie ma 39 :ico_chory: nie wymiotuje ale biegunke ma tez obawiam sie jak minie noc bo wlasnie cos mi majaczy podalam mu calpol i nurofen ale nic nie spada wiec robie mu okladay zimne na czulko mam nadzieje ze Marcelka nie zarazi

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

10 lut 2008, 00:02

moze to jakis wirus badz trzydniowka,.. sama nie wiem
leos biegunki juz nie ma. tylko w nocy i rano go przeczyscilo. a zwymiotowal obiad
cycka doi caly czas , i butle dostal na noc,
ale ciezko spi
suszarka musi chodzic bo oczy otwiera na maxa
a i tak nie spi za dobrze :ico_olaboga:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

10 lut 2008, 02:17

hey mamuski!!!
Ja na chwilke,bo padam,jutro przyjezdza ponad 10 gosci z roznych miejsc,wiec musze sie polozyc wczesniej...posprzatalam caly dom,udekorowalismy pokoj na dole,wiec wszystko prawie gotowe,tylko jeszcze rano tort musimy odebrac..na zarelko idziemy do restauracji,wiec luzik...
Dziekujemy za pochwaly pokoju Vinee :-D i jeszcze raz za zyczenia..
Jutro postaram sie poodpisywac dokladnie,bo dzis chyba juz nie dam rady..
W kazdym badz razie zycze zdrowka naszym malutkim chorowitkom,oby szybko wrocili do zdrowka....buziaki dla nich wielkie... :ico_buziaczki_big:
Madziorka cos mi sie przypomina,ze jak sasiadki corcia miala wymioty i biegunke to hv kazala jej dawac jakis plyn cos,zeby sie nie odwodnila..ale ona wtedy strasznie odchorowala i nawet cycka nie chciala bidula...a lakcid to tez wiem,ze sie daje w Pl...
co do spotkania to bardzo chetnie sie spotkam oczywiscie w Birmingham :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D co do zakupow to na pewno wszystk bedziesz miala w jednym palcu,kwestia czasu..hihihi...polecam Ci rowniez Telford,swietne centrum handlowe,chyba najwieksze w Uk,tak mi sie wydaje...niedaleko od nas a i od Birmingham tez rzut beretem..mozesz sobie na ich stronke wejsc i zobaczyc jakie tam sa sklepy... :-D
http://telfordshopping.co.uk/
Kasi.k wyobrazam sobie co przezywasz w zwiazku z ta alergia Vikusi,biedactwo :ico_placzek: :ico_placzek: wiesz,a moze sprobuj sie popytac w pl sklepie,bo jak sie zaopatruja w hurtowaniach to moglabys sie z nimi umowic,zeby Ci przywiezli..ja tak robie z kaszkami,ze przywoza mi takie jak chce...
Ciesze sie,ze fotelik sie dobrze sprawuje!!! :ico_brawa_01:
Fajowo,ze na basen mieliscie okazje sie wybrac,Vikusie plawaczka zapalona widac!!1 :ico_brawa_01:
a pochwal sie nam wieksza iloscia fotek z farmy,bo widze jedna sliczna w podpisie... :-D :ico_brawa_01:
Gosia mam nadzieje,ze to nie glista,trzymam kciukolce!!!!
Julie buziaczki dla Nathanka rowniez,zeby zebole go juz nie meczyly :ico_buziaczki_big:
Marta super,ze rodzice przylatuja,ja do tej pory mojego taty nie moge przekonac,bo sie boi.,..hihih...moja mama niczego sie nie boi,za to.. :-D
Eve juz niedlugo i Ty do nas dolaczysz,mamuskiek na emigracji!!!Slodkie zdjecie synusia w podpisie!! :ico_brawa_01:
Jasnie Pani:) nie smuc sie,dacie rade,szybko to zleci zobaczysz,a Luska Ci bedzie dostarczac wrazen,ze nie bedziesz miala czasu myslec..hihi
Beatka jeszcze tylko Tobie odpisze szybciutko i lece pod prysznic..hihi..co do tego wozka drewnianego z Vertbaudet,to jest mocny,drewniany i jak do tej pory Vinee go jeszcze nie rozlozyla na czesci wtorne..hihihi a co do samolotu to teraz juz jarze,rzeczywiscie maz racje,co do tego,bo ja raz jak wychodzilam juz po locie i widzialam moj wozek z daleka juz jak ladowali,poprosilam ich,zeby mi juz dali przy schodach to mi powiedzieli,ze nie i ze ma odebrac sobie na tasme...chamy..hihihi :-D
Kochane jutro wiecej poodpisuje obiecuje,wszystkie Was sciskam mocno i dzieciaczki rowniez!!!

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

10 lut 2008, 08:34

Madziorka wspolczuje na maxa,Oli tez robi rzadkie kupy,ale wczoraj tylko jedna ,no i zeby kolejne ida,wiec to napewno to,a goraczki nie ma...tylko dalej obiadkow nie ma i wczoraj jak poszlam do lazienki i zobaczyl,ze mnie nie ma ,to az sie zanosil od placzu :ico_placzek: taki jest teraz biedny,chce sie ciagle przytulac i piescic jak to Tomek mowi ....zal mi go i tez zapodalam viburcol i zasnal sobie moj kochany :ico_placzek: wczesniejszych zebow az tak nie przezywal,bylo ok ,a teraz gorzej... :ico_olaboga: tak mi go zal :ico_olaboga: a w ogole raczkowac nie chce,ale jak bylismy un kumpeli ,ona ma krolika ,to trzymal sie klatki i sam stal :ico_brawa_01: jednak T chce to mieszkanie,mowi,ze jest ok i za taka cene to nie ma co myslec :-D maja nas sprawdzic i 1 marca mozemy sie wprowadzac,wiec super....jak juz podpisze umowe o dzwonie od razu o przeniesienie neta :ico_oczko: Julie dzieki za stronki :532: :532:

[ Dodano: 2008-02-10, 07:35 ]
Beatka a co z Oscarkiem ? :ico_olaboga: ale sie pochorowaly
Kasika Ty juz 10 do pracy idziesz? ja zaraz wychodze....dzis jest taka fajna polka :ico_brawa_01: wiec sie ciesze... :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

10 lut 2008, 11:29

Melduje, ze zyje i jakos sie trzymam jeszcze :wink:
A wózek w końcu zakupiłam taki :wink: Jednak nie bede sie dalej w "no name" pakowac i postawie na firme :wink:
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2008-02-10, 10:30 ]
AAAA!!! To GRACO

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość