Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

09 lut 2008, 13:07

lalunia pisze:żona dostań już tych skurczy co zobaczymy twoje maleństwo lepiej urodzić w terminie niż po


hehe no juz nie wiem jak mam przemówić do Szymcia, on sie z tatą skumplował , a tata mu mówi,zeby sobie siedział w środku do czwartku :ico_oczko: Nikt nie myśli o mamusi no :ico_oczko:

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

09 lut 2008, 13:09

żona nie panikuj będzie oki :ico_oczko: słuchaj ja moje córy urodziłam dwa dni po terminie i bałam się że przechodze ze dwa tyg dłużej i że te dwa tyg będe jeszcze w ciąży a już na macierzyńskim :ico_haha_01: w dzień terminu poszłam do lekarza , znadała mnie ginka, mówiła że rozwarcie na palec i że niedługo urodze, no i w dwa dni potem się zaczęło, więc ja stawiam że i ty pojedziesz jutro albo pojutrze :-)

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

09 lut 2008, 13:15

lalunia, to ja cie 3mam za słowo kochana :ico_brawa_01: :ico_oczko:

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

09 lut 2008, 14:12

własnie wróciłam z zakupów. Popłaziłam troszke po sklepach, w trollu nawet przymierzyłam jakis sweterek, ale biorąc pod uwagę, ze u nich największy rozmiar to L, to wyobrźcie sobie, jak mogłam wyglądac (no i mam przeciez 20kg więcej) :-D :-D :-D Uśmiałam się jak nigdy, gdy zobaczyłam się w lustrze

A moj mąż mnie po prostu wk... Pojechał do szkoły i okazało się, ze pomylił godzinę egzaminu :ico_puknij: No i teraz musi jechac na przełomie lutego i marca., wtedy gdy dzidzia moze będzie chciała się urodzic. Az się popłakałam, bo jak mozna nie wiedziec, kiedy ma sie egzamin? :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: no i jeszcze zeby ta szkoła była blisko....

kamila_torun
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1708
Rejestracja: 24 maja 2007, 11:42

09 lut 2008, 14:30

Dona, nie martw sie facetom zdazaja sie sie takie zapominajki :-D glowa do gory.. :-)

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

10 lut 2008, 10:46

czesc kochane
ja wczoraj caly dzien mialam szalony, przyjechala szafa, miala byc w caloscie przyjechala w paczkach 3, facet nie chcial wniesc ich powiedzial ze za 50 zl wniesie to maz poprosil kolege, i potem biedny sam ta szafe skladal a ja biedna malo co moglam mu pomagc :ico_placzek: tak mi go zal bylo, na koncu sie okazalo ze nie ma swiatełek i tak ciagle cos!!! no i oczywicie potem zaczelo sie ukladanie ciuszkow dla zuzi robienie tego pokoju i przesadzilam oczywicie ledwo weszlam do luzka tak mnie wszystko bolalo :ico_puknij: dzis juz czeka mnie mnie pracy w zumie to moze na 2 godzinki, zycze udanej niedzieli kochane, trzymajcie sie moze wpadne potem. :ico_ciezarowka: :-)

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

10 lut 2008, 11:43

a ja zjadłam śniadanko już i właśnie je zwróciłam grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :ico_zly: zupełnie jak z pierwszą córką, pod koniec ciąży wymioty, jak ja tego nienawidze :ico_placzek: też tak macie? szczególnie te co dziewczynki urodza, bo podobno to przy dziewczynkach tak jest :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-02-10, 10:44 ]
acha żona jest ?????????????????

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

10 lut 2008, 12:31

żona jest :ico_oczko: Nie trzymam sie harmonogramu :ico_oczko:

ja nie zwracam, ale moze dlatego,ze mam mieć synia? :ico_szoking: A ty lalunia trzecia córa? :ico_brawa_01: Mąż nie jest przerażony? :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ale fajnie, ja tez bym chciała kokardki wiązać i warkocze pleść :ico_brawa_01: ale moze i córy się kiedyś doczekam :ico_oczko: A narazie bede miała ślicznego cudownego synia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

10 lut 2008, 12:51

żona ech ja już mam dość tych warkoczyków, a bo to boli a to ciągnie a to płacz ech :ico_olaboga: no ale wlaśnie dziś gadaliśmy sobie ze Tośka będzie nosila krótkiego irokeza żebym nie miała roboty ihihihihihih (żart) :ico_haha_01:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

10 lut 2008, 14:17

Witajcie, ja już po szkole
wczorajszy egzamin zaliczyłam
dzisiaj też pisałam i mam nadzieję, że dobrze

pozdrawiam!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość