kamila_torun
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1708
Rejestracja: 24 maja 2007, 11:42

10 lut 2008, 20:50

emilia7895, gratuluje zdanych egzaminow :-D

jutro moj mezus przyjedzie na pare dni :-) juz sie nie moge doczekac kiedy nas usciska :ico_brawa_01:

jutro ide na badanko krwi i moczu.. od paru dni mnie wszystko swedzi jak diabli :ico_noniewiem: mniejmy nadzieje ze to tylko moj wyobraznia. pozdrowionka

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

10 lut 2008, 23:24

czesc dziewczyny
nie zagladalam do was ale moj maz mial kilka dni wolnego i jak jestesmy razem to nie chce mi sie do kompa siadac,wole z nim posiedziec :ico_haha_02:
szkoda mi naszej asi,napewno bardzo przezywa :ico_olaboga:
sylwia i aneta tez sie nie odzywaja :ico_nerwusek: :ico_nienie: moze wiecie co u nich?
u mnie dzisiaj i wczoraj piekna pogoda w poludnie 18 stopni az chce sie zyc i nie chce sie w domu siedziec,wczoraj bylismy na spacerze w sumie ze 2km przeszlismy :ico_szoking: az sie sama dziwie ze nic mnie nie bolalo,bo czasami przejde kawalek i taki bol ze szok
pozdrawiam i do uslyszenia kobietki
i prosze nie straszyc 20 godzinnymi porodami :ico_oczko: :ico_olaboga: bo ja mam juz stresa powoli

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

11 lut 2008, 10:32

Witam was z rana :ico_ciezarowka:
Nic nie pisałam bo byłam 2 dni u rodziny w Gliwicach ( i nawet , ze podróż dobrze zniosłam bo to 250 km w jedną stronę ). Ale już jestem i juz nigdzie się nie wybieram. czas spakować chyba w końcu torbę??? :ico_szoking: W srode mam wizyte i juz nie mogę się doczekać, bo chyba zobaczę ostatni raz u siebie w brzuszku dzidziusia :ico_brawa_01: . Idziemy razem z mężem bo mój gin jest za tym, żeby przychodzic z mężem na USG

[ Dodano: 2008-02-11, 09:33 ]
OOO i stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: bo dzizi na 9 miesiacu. Już!!!!!! :ico_szoking: :ico_szoking:

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

11 lut 2008, 10:34

Witam kochane :ico_ciezarowka:
wlasnie im bliżej porodu tym nas mniej, ciekawa jestem wlasnie co u Asi i reszty, ja tez nie najlepiej sie juz czuje mam skurcze bdosc czesto i trzymaja mnie czasami nawet do 4 minut jeden :ico_olaboga: musze umyc podlogi dzis nie lubie tego :ico_placzek: zizia dzis ruchliwa bardzo widzialam jak czyms bo nie wiem co to bylo przejechala tak fajnie po brzuszku, ja caly czas sie zastanawiam jak ona sie tam miesci :-)
Emilka a ja czekam caly czas na ten twoj obiecany brzuszek :ico_ciezarowka: pozdrawiam pa.

[ Dodano: 2008-02-11, 09:35 ]
zirafka, ooooo super :ico_oczko:
ja tez ide na wizyte 27 i tez juz ostatni raz bede widziec dzidzie na USG :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

11 lut 2008, 18:43

a ja dziś byłam na wizycie i ze względu na moje wysokie ciśnienie które lekarz przy lekach powiedział że jest na granicy... stwierdził że zrobi usg żeby zobaczyc czy z dzidzią oki i okazało się że dobrze wszystko, mała już nie mała bo 3 kg waży :ico_brawa_01:
nie wiem czy jeszcze będe miałą usg bo lekarz chciał mi je zrobić przed porodem no ale zobaczymy
co tydzień mam przychodzić na KTG ze względu na to ciśnienie i mam leki brać trzy razy na dzień a nie dwa jak dotychczas i wg OM mam 14 marzec termin a teraz wg wagi dziecka 3 marzec hihi ciekawe kiedy urodzę :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-02-11, 17:44 ]
a żona?????????? co z nią??????????jechała???????????

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

11 lut 2008, 19:02

nie jechała :ico_placzek: Miała masaż szyjki macicy i czeka teraz na efekty... a jak się do czwartku nie doczeka to ma się zgłosić na oddział :ico_zly: Muszę zaczać silniej przekonywać syna do wyjścia :ico_sorki:

lalunia, dobrze,ze wszystko dobrze! Moze ci zrobi USG juz w szpitalu jak bedzie taka potrzeba... a tak to juz sobie pewnie odpuści wcześniej :ico_oczko: najwazniejsze,ze malutka zdrowa! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: I ciekawe kiedy urodziasz, bo mała rzeczywiscie spora :ico_oczko:

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

11 lut 2008, 20:37

żona ty zacznij chodzić po schodach w góre i w dół w góre i w dół, takie spacerki sobie zrób i może okna umyj jeszcze :ico_haha_01: to zaraz cie weźmie :ico_haha_01: obyś nie trafiła na oddział bo możesz leżeć i leżeć :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

11 lut 2008, 20:39

lalunia pisze:obyś nie trafiła na oddział bo możesz leżeć i leżeć


no powiedział,ze jak trafie to mi cewnik załozą i będa obserwować :ico_zly: grr ja im poobserwuje :ico_zly: :ico_oczko:

chodze po schodach bo mieszkam na 4 pietrze bez windy, onka juz tez myłam w sobote :ico_oczko: i nonono nic sie nie dzieje :ico_zly:

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

11 lut 2008, 20:47

o cholipa, umyj jeszcze raz hihihihihihihi :-D

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

11 lut 2008, 20:53

lalunia, może wpadne do Ciebie i pomyje co? :ico_oczko: za zimno u mnie na mycie okien :ico_zly: Może jakieś przytulanko z mężem? :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość