ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

10 lut 2008, 21:32

i jeszcze pare fotek na dobranoc
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

i zapomniałam sie pochwalic najwiekszym wydarzeniem dzisiejszego dnia - Mileczka wstała sama w łóżeczku :ico_szoking: :ico_szoking: ale sie ucieszyliśmy :-D

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

10 lut 2008, 21:33

GLIZDUNIA, a maja ma wszystkie 4 jedynki ??? to dopiero musi być ból :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: pisz, szybciorem iloma ząbkami robi Ci sitko z cycuchów :-D

no lady podziwiem i życzę owocnej nauki Obrazek
a Milu to cały tata !!! gratulujemy podnoszenia łóżeczkowego :-D :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

10 lut 2008, 21:36

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Mili....super !!!!!!!i fotki fajniusie....

Massumi....ma tylko 2 ząbki na dole ale za to jakie :ico_szoking: :ico_oczko: .....zgroza...bol niedoopisania bo robi to z premedytacją :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

10 lut 2008, 22:15

Hej ho!!!

Brawa dla Milenki!!! świetnie!!! to chyba czas obniżyć łóżeczko, bo chyba jeszcze nie jest na dole co? śmieszka z niej niezła!!! i włoski jej ściemniały nie? czuprynka się robi śliczna!!!

Glizdunia pięknie u Was...normalnie mam ochotę się spakować i przyjechać...u nas wieje...i czasem popada...długo jeszcze nie będzie wiosny... Śliczna Majcia! gryzaczka...współczuję bólu...

Massumi no tak, panowie...A Misiula chyba jakąś amfę wciąga...co ona tak nie chce spać???

Lady miłe ji owocnej nauki...

Wiecie co...przez te tabletki złapałam chyba grzyba... :ico_wstydzioch: fuuuuuuuu.......nonono, nie chcę znów do gina...mam jakąś maść jeszcze...a czy można coś bez recepty kupić???

Hanka pobuszowała i śpi...Ja chyba się rozkładam na jakieś kiełkujące przeziębienie...zaraz spadam spać...
Zdjęć nie będę usuwać, poblokuję...wywalę to co niepotrzebne już nikomu.

A tu młoda się śmieje do Lily
http://pl.youtube.com/watch?v=2K0bdQOXY1k

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

10 lut 2008, 22:16

GLIZDUNIA, czytaj :-D http://zdrowie.onet.pl/1405337,3580,,,, ... tml#czytaj

[ Dodano: 2008-02-10, 21:19 ]
zborra, Ula chyba tak reaguje na zmianę miejsca spania, bo na ferie dość często wyjazdy do teściów, a tam wiadomo babacine usypianie aaaa aaaa aaaa na rączkach i w domu foch... dziś zasnęła w poprzek łóżeczka ok. 20.45... :ico_noniewiem:

a z tym załatwieniem "kasi" to spróbuj globulki dopoch. z propolisu :ico_oczko:

wrócił jaśnie pan.... :ico_zly: idę go ignorować


pa :-D

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

10 lut 2008, 22:29

dzięki...spróbuję...Mam nadzieję, że moja znajoma się domyśl, że nie jest mile widziana i sie wyniesie...

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

10 lut 2008, 22:29

Massumi :ico_brawa_01: :ico_sorki: dzieki.....wiesz co...chyba domyslam sie kiedy mala mnie gryzie...jest znudzona i np. nie chce spac...bo u nas cycus w dzien to jedynie do usypiania.....caly czas je inne pokarmy.....no a zeby sie napic to tylko w nocy....a wiem ze bez tego tez daje rade...bo czasem nie daje i tez jakos spi.....to raczej moje przyzwyczajenie ze sie karmimy w nocy........ogolnie to ile razy w dzien musi byc mleko dla takiedo dziecka bo jakbym na butle przeszla to rano i wieczorem tylko czy kaszki na mleku tez sie w to wliczają??????chce mala karmic do roku max.....ja bardzo to lubie ale ani juz mleka tyyyyle ani cierpliwosci....i jeszcze ta praca.....a to juz duza kobitka wiec bez cycusia sobie poradzi....i tak juz je jak stara :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-02-10, 21:31 ]
Zborra....hmmmm moze to nie przez tabletki tylko przez oslabienie organizmu czesto sie "to"lapie....pisalam ze cosik cie chyba bierze wiec moze to tak przy okazji....zycze wypedzenia...i to szybkiego!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

11 lut 2008, 00:06

ja tylko na chwilunie
moja mała mówi tata tata
ciagle tatuje a najczesciej rano jak sie obudzi

moja babcia to skwitowała
jak woła tata to chce brata :ico_olaboga: :-D

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

11 lut 2008, 09:41

a tylko dzień dobry mówię i biorę się za odgruzowanie domu. Szwagierka przez weekend sama była

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

11 lut 2008, 10:59

witam sie i ja....nocka fajna....ale zaraz po przebudzeniu mi sie przypomnialo co dzis mam zalatwiac no i ja wielki tchorz juz z polowy spraw zrezygnowalam :ico_wstydzioch: .......matko jaka ja zestresowana chodze...ani jesc mi sie nie chce.... :ico_placzek: .....jak mala pojdzie spac to biore sie za dzwonienie....i ewentualnie jutro pojade do agencji bo dzis nie chce budzic A. bo byl na 12h w pracy i padniety jest.....
pogoda znow zapowiada sie piekna choc w nocy mamy przymrozki a w dzien w bluzach chodzimy :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość