Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

10 lut 2008, 22:28

fela ale frajde mial kondziuna tej farmie co? hihi swietne foteczki i zwierzaczki
gratuluje shopingowych szalenstw hehe

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

10 lut 2008, 22:33

oj wyszalal sie ta farma jest tak wielka ze byli na niej 4 godz i jest tyle atrakcji dla dzieci ze szok.super ze juz cieplo sie robi az chce sie zyc i juz mysle o wyjazdach nad morze :ico_oczko:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

10 lut 2008, 22:41

Beatka 41stopni :ico_szoking: o matko :ico_olaboga:
Felaale super ta farma :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

10 lut 2008, 22:53

fela koniecznie nad morze.. wpadniecie do nas i pojedziemy nad ocean. moze pod namiot hehe
juz sie nie moge doczekac hehe

a mi adas kazal wybierac miedzy weekendem w barcelonie na walentynki a wyjazdem na weekend do mojej siostry do berlina :ico_placzek: :ico_placzek:

jasne ze chce do barcelony
ale chce odwiedzic siostre.. mimo ze berlin mnie w ogole nie kreci, juz jej obiecalam ze wpadniemy i trudno

a moj maz nie moze byc na tyle szalony by pojechac i tu i tam..
:ico_placzek:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

10 lut 2008, 22:57

madziorka hihi pisze:a mi adas kazal wybierac miedzy weekendem w barcelonie na walentynki a wyjazdem na weekend do mojej siostry do berlina

teraz to bym na walentynki nawet do nonono pojechala byle by tylko z nim :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

10 lut 2008, 23:01

teraz to bym na walentynki nawet do nonono pojechala byle by tylko z nim


:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

sorki jasnie pani :ico_wstydzioch:

no nie wierze.. z taka strasznie silna baba mi sie kojarzysz.. no nie poznaje kolezanki..
ach ta milosc... silniejsza od nas...
kochana jeszcze chwile.
ja z tych zyczliwych
wiec trzymam mocno kciuki

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

10 lut 2008, 23:09

Jasnie Pani :) pisze:teraz to bym na walentynki nawet do nonono pojechala

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
Jasnie Ty nawet jak jestes samotna i tesknisz to masz poczucie humoru :ico_oczko:
Beatko co to za choróbsko sie przyplątało ???? i ta gorączka ???? zdrówka życzę
Madziu no ja tylko na nurofenie jade i mam zaufanie do niego bardziej niz do paracetamolu bo nie kazdy we, ze nurofen ma tez właściowości uspokajające i to nie jest tylko lek przeciwgorączkowy ale wszechstronny
co do Walentynek????? no masz dylemat :ico_olaboga:
my nie obchodzimy tego świeta bo ja w sumie mam Walentynki cały rok ( jak mi nie podniescie ciśnienia :ico_oczko: ) ale chciałąm Mu na walentynki albo urodziny zrobić odlewe gipsową z Frania rączek i stópek :ico_brawa_01: widziałam robią w mieście, te co mi sie podobają kosztują 70 F :ico_olaboga: drogo, ale za 50 też są :ico_olaboga: tak fajnie to robią :ico_brawa_01: no ale zobaczymy :ico_olaboga:
Fela boskie zdjęcia :ico_brawa_01: Konradek sie wyszalał na farmie :ico_brawa_01:

a my dzis w Ikea bylismy i jak zobaczyłam jakie bosko i niedrogo mozna urządzić małemu pokój to od razu sie młodemu pytałam kiedy sie wyprowadza :ico_wstydzioch: ale bym Franiowi zrobiła pokoik :ico_olaboga: ojojoj !!!!!!

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

10 lut 2008, 23:21

Madziorka ja sie nie skarze, ale mnie taka refleksja naszla po troim poscie :ico_oczko:
A faktycznie to tak jest, ze jestem silna baba i wszyscy maja sie mnie bac :-D :-D :-D

Marta strasznie drogie te odlewy :ico_szoking: :ico_szoking:

Fela fajna wycieczka i frajda dla Kondzia

martuchafrost pisze:od razu sie młodemu pytałam kiedy sie wyprowadza

chamówa w moim stylu :-D :-D :-D

Ja dzis caly dzien u rodzicow bylam, bo z mloda juz nie idzie wyrobic to dziadkom ja podrzucilam co by nie zapomnieli, ze wnuczke maja :ico_brawa_01: Luska caly czas chce chodzic, a mnie juz od roli stabilizatora plery nawalaja, wiec dzis caly dzien te role moj staruszek pelnil hehe, a on ma 192 cm wzrostu i 120 kg wagi :-D :-D To sobie mozecie przyczaic jak to wygladalo :-D Szkoda, ze aparatu nie wzielam :-D

Po obiadku, ktory jej babacia ugotowala usypialam Luske i sama przysnelam razem z nia (to byla 14 godzina) i nawet nie przyczailam jak sie Mloda obudzila, a moja mama ja wyciagnela ode mnie z lozka, zebym sobie pospala :ico_brawa_01: i obudzilam sie dopiero o 18.30 w szoku :ico_szoking: :ico_szoking: Myślalam,z e Luska sama gdzies poszla hehe
Bo wczoraj przd wyjsciem na spacer zostawilam Luske na kocu na ziemi, rozlozylam jej wszystkie zabawki jakie tylko mialam w domu i jeszcze jej mini mini piusiciam, zeby tylko moc sie w lazience wyszykowac, a po 5 min ona z mna sie do lazienki dowlekla i mi zza otwartych drzwi "akuku" robila :-D :-D Jakies 4 mtry samodzielnie pokonala :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

I babcia ja dzisiaj nauczyla "papa" robic :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

10 lut 2008, 23:32

marta no wlansie musze nurofen zakupic

wiesz u nas walentynki tez niespecjalnie obchodzone hehe ale kazda okazja jest dobra by meza namowic na jakies wypadzik nie? hihi

i lubie to swieto
pomimo ze mam milosc swa codzien.. to taka dodatkowa okazja do kwiatow i przytulania a tego nigdy za malo

mam nadzieje ze jasnie pani nie czytala bo pewnie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

jasnie no fakt twarda i z poczuciem humoru
i tego sie trzymaj a bedzie ci w zyciu latwiej hehe

no no no luska postepy trzaska na maxa !!!

wlasnie znalazlam krzeselko do jedzenia dla leosia hihi na ebayu
takie jak chcialam

a wy juz macie/
marta lucy jasnie pani/

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

10 lut 2008, 23:35

Jasnie Pani :) pisze:Jakies 4 mtry samodzielnie pokonala


jasnie pani wielkie brawa dla luski zdolna i sprytna bestia z niej :ico_brawa_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość