Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

03 lut 2008, 15:46

maja te nasze dzieciaczki czasami smieszne pomysly.Moja jak cmokam meza to zaraz przybiega tez do cmokania smiesznie to wyglada :-)

Agusia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

04 lut 2008, 10:08

Witajcie dziewczyny, długo mne nie było ale same wiecie jak to jest, praca, dom ciagle cos wypada i jakos zebrać sie nie mogłam zeby napisac. U nas wszytko dobrze, Filipek zdrowy i pełen energii. Mało mówii, baba, mama, bobo (na książke bob budowniczy !) a poza tym nic. Duzo pokazuje gestami i wydaje róznego rodzaju okrzyki :-) Podłoga mu juz nie wystarcza, włazi na kanapy, łożka i tam chetnie spaceruje. Ogólnie wszystko na co moze wejsc lub zejść jest mile widziane. Ciągle za nim ganimy bo robi wszytko co czego mu nie wolno, otwiera szafki, wyciaga wszytko i rzuca :ico_olaboga:
jesli chodzi o butki to tez je podaje,ogólnie rozumie bardzo duzo bo przynosi rzeczy i robi to o co sie go porosi o ile ma na to ochote :ico_oczko:
Jak mąż mnie przytula to bardzo krzyczy i sie awanturuje. Poza tym uwielbia piłki i samochody, czesto stoi w oknie i patrzy sie jak jezdza. Tak po krótce zachowuje sie nasz Filuś !
Aha i jeszce jedno, jak coś nabroi i widzi że sie złościmy to ma juz swoja wyuczona minę która robi żeby nas ułaskawic. Zawsze taka samą. Taki cwaniak z niego!!!

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

04 lut 2008, 15:32

Agusia super że się odezwałaś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Synusia masz ślicznego będzie podbijał damskie serca to pewne :-) odzywaj się u nas częściej mimo licznych obowiązków. A tym że mało mówi się nie martw.Ania też za dużo nie mówi a potem to nas te dzieci na śmierć zagadają :ico_haha_01:

Agusia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

06 lut 2008, 11:02

MARGOT DZIĘKUJE ZA MIŁE SŁOWA :-) fAKTYCZNIE CHCIAŁABYM ZEBY fILIPEK JUZ TROSZKE WIECEJ MÓWIŁ ALE MASZ RACJE ŻE NIEDŁUGO BEDE MIAŁ TEGO DOSYC BO TAK BEDZIE NAWIJAŁ :-D WCZORAJSZEJ NOCY FILIPEK MIAŁ JAKIS DZIWNY ATAK PŁACZU. PŁAKAŁ TAK STRASZLIWIE JAKBY GO ZE SKÓRY OBDZIERALI. NIE MOGLISMY GO USPOKOIC. ON WŁASCIWIE SPAŁ. WIECIE JUZ KILKA RAZY W NOCY MU SIE COS TAKIEGO ZDAŻAŁO ALE NIGDY AŻ TAK. W KONCU GO MUSIELISMY KOMPLETNIE WYBUDZIC TO WTEDY JAK SIE JUZ USPOKOIŁ TO NIE MÓGŁ ZASNĄC I CAŁA NOC Z GŁOWY :ico_olaboga:
pRZEPRASZAM ZA DUZE LITERY ALE MI SIE WŁACZYŁO A NIE CHCE MI SIE PRZEPISYWAĆ

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

07 lut 2008, 18:22

witam!
mnie tez zadko mozna ostatnio na tt spotkac ahhhhh jak nie praca to dom no i wiadomo nathan :ico_haha_01:
dotego przenosimy sie w maju/czerwcu do szkocji wiec powoli szukam tam jakiejs pracy... trzymajcie kciuki bo mozliwe ze juz znalazlam i to wymarzona prace w swoim zawodzie :ico_haha_01:
a to kilka zdjec mojego urwisa- nawet zdjec juz mu tyle nie robie bo nie ma jak zawsze usieknie albo aparat rozmatuje :ico_olaboga: hihihih
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Images hosted at HoldThatPic.com
a i mialam napisac jeszcze ze wreszcie nam zeby wyszly nastepne gorne trojki i wszystkie czworki ale nie obylo sie bez biegunki i obszczypanej pupci plus temeratury niestety
pozdrawiamy

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

09 lut 2008, 18:06

Julie Ale Natuś jest już duży :ico_szoking: odzywaj się kochana częściej bo go nie poznam :-)
Ania dziś w nocy zwymiotowała...rano też ale malutko.Temp.37 myślicie że to z zębów?Nie umie jej się przebić ostatnia czwórka.

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

10 lut 2008, 22:55

margot mysle ze moze to byc od zebow- u nas ida straszliwie co mysle ze juz dobrze to sie zaczyna :ico_olaboga: poczekaj i zobacz jak bedzie ja malego w koncu zawleklam do lekarza i dostal cos na te biegunke ale dopoki zeby nie wyjda to fakt wiele sie zrobic nie da :ico_noniewiem:
a natus faktycznie rosnie mi jak na drozdzach hihihi no coz tata wielki to i natus chce rosnac ubranka ma na 98 cm chyba ( bo tu u nas sa rozmiary 18-24 miesiecy??) w kazdym razie miesci sie w przedziale dwolatkow :ico_oczko:

a gdzie reszta dziewczyn????? kurcze zawsze jak ja sie pojawiam to wszyscy znikaja :ico_placzek: hihihihihihih chyba zaczne cos podejrzewac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

11 lut 2008, 08:41

Witam u nas Wiki tez zabkuje ale bez afer sie odbywa wyszly jej dwa trzonowe na dole i na gorze i nawet nie wiedzialam kiedy :-) A tak to lobuz jak nie wiem nawet nie makiedy usiasc przy kompie bo ona zaraz asystuje :-)

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

11 lut 2008, 08:56

Witajcie :-)

Ja znowu nieobecność będe tłumaczyła brakiem czasu, ale wiem że mnie zrozumiecie :-D
Dzieciaczki Wam rosna cudnie :ico_brawa_01: . u nas podobnie ząbkowanie, mały strasznie się męczy i ciagle pcha rączki do buzi, biega już na całego ale skręca mi lewą nóżke do środka i musze wybrać sie z nim do ortopedy. Poza tym pojawiły nam się pierwsze oznaki alergii: atopowe zapalenie skóry ,paskudna rzecz, moja córcia też cierpi na AZS, skóra cała wysypana i trzeba zastosować dietę co nie będzie łatwe :ico_placzek: bo mały jak widzi siostre że coś zajada odrazu krzyczy że też chce. Mówi po swojemu ale nic konkretnego i trudno go zrozumieć.
Moja córcia rozpoczeła ferie więc mam nadzieję że znajde troszkę więcej czasu na TT, jednak nie trzeba się rano zrywać, biec do przedszkola a potem odebierać, przy tym też sobie odpoczne bo jak jest w domu to i z małym się pobawi a ja mam więcej luzu.
pozdrawiamy
Julie wyjeżdżasz do Szkocji :ico_szoking: , podziwiam cię ja chyba nie miałabym tyle odwagi aby tak emigrowac za praca i się przeprowadzać (z natury jestem straszna domatorką i nie lubie zmian), ale oczywiście powodzenia Wam życzę i sukcesów zawodowych :-)

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

11 lut 2008, 13:33

Ja też Cię podziwiam Julie taka ze mnie domatorka.To nie znaczy że nie lubię wyjeżdżać, owszem tak ale zawsze wiem że wrócę do domu :ico_haha_02:
Tak się zastanawiam czy te wymioty ( dziś rano znów takie malutkie no i znów nie za gęsta kupka ) to nie efekt antybiotyku który do wczoraj łykałam na zapalenie ucha środkowego.Mówię wam jaki ból !!!! Nikomu nie życzę... no a Ania jeszcze na wieczór z piersi pije.Zobaczymy, kuracja antybiotykowa skończona może będzie lepiej.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość