Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

10 lut 2008, 23:42

Joasiu mnie tez podoba sie ta różowa sukienusia...

Basiu
ta sukieneczka dla starszych dziewczynek jest extra :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

tak, na chrzcinach nasza Milenka była w centrum zainteresowania na równi z Julką, (której to było święto :-D )Milenka nie bała sie nikogo, i wędrowała od cioci do cioci... :-D :-D (niektóre ciocie poznała dopiero dziś)

a kreacją zachwyciła wszystkich... Obrazek do kompletu miała jeszcze sliczne bordowe buciki, na zdjęciu ich nie widac... :-D
ja ogólnie czuję sie nie najgorzej, ale gardło jeszcze pobolewa i katar tez jest :ico_olaboga: Obrazek
Ostatnio zmieniony 11 lut 2008, 00:10 przez Viola, łącznie zmieniany 2 razy.

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

10 lut 2008, 23:45

już niedługo violu to szczęście, bo wchodzimy w okres maluchów, kiedy zaczną się bać obcych i nieznajomych, mój Tadzik już zaczyna mieć przebłyski w tym kierunku

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

11 lut 2008, 00:05

Basiu moje życzonka dla Tadzia...wczoraj skonczył 7 m-cy!!!!! Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

11 lut 2008, 00:20

dziękuję kochana, Ty to myślisz o wszystkim, a ja gapa przegapiłam i zagapiłam :ico_olaboga:
oczywiście spóźniony torcik dla wszystkich
Obrazek
częstujcie się
zmykam do spanka, dobrej nocki

serafinka
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 319
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:19

11 lut 2008, 01:17

hej ja w srodku nocy na chwilke. mam pytanie ( znów!!!) o foteliki czy ktoraś z was moze ma taki, może widziała lub cos wie. Pisza ze najbezpieczniejszy ( wypadł lepiej w testach niz ISOFIX) ale nie wiem czy dobry bedzie wiec czekam na wasze zdanie ( juz dużo rzeczy kupiłam sugerując się waszymi opiniami)
http://sklep.petit.pl/go/_info/?id=2286

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

11 lut 2008, 09:56

hejka, a ja pierwsza dzis z rana :-D maluszke przespał nam ładnei nocke :-D a rano miał tylko 37 stopni wiec idzie ku lepszemu :-D

Basiu ja tez sie zastanawiałąm czy to nie trzydniówka, ale wydaje mi się chyab ze raczej to przez zabeczek bo własnie sie wyżyna i juz go coraz łądniej widać :-D zobaczymy jak dzionek minie :-D
a jak myslicie jak nie bedzie miałą gorączki to mozna na spacerek wyjsć czy raczej sobie dzis opduscic :ico_noniewiem: ????????????????????????
A ta sukienusia przepiekna, normalnie musze pomału meza zaczać przestwaiwać zeby się nastawił ze ma mi córeczke zrobić :-D
a i oczywiscie :ico_tort: dla tadzika, 7 miesięcy :-D jejku, ale ten czas leci, jeszcze nie dawno sie z brzuszkami widziąłyscy :-D

Violu duzo zdrówka życze :ico_haha_01:

A moj maluszek juz boi sie obcych, chociaz nie wszytskich i ni wiem od czego to zależy :-D ale po kilku minutach juz sie oswaja i moze u kazdego na raczkach byc :-D

Serafinko tu masz wątek akurat o fotelikach
http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... hp?t=3096i nawet jest tu omówiony ten fotelik co nam pokazałaś :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

11 lut 2008, 10:10

hej !!!!

Ula dobrze, że Pawełek juz nie gorączkuje....podejrzewam, że to może rzeczywiście na ząbki...moi strasi chłopcy tez przy ząbkowaniu gorączkowali i na dodatek mieli lekkie biegunki... :ico_olaboga:

Ula możesz wyjść na spacerek

u nas dzis słonko za oknem więc tez wyjdziemy...

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

11 lut 2008, 10:51

no ja nie bedzie miał gorąckzi to go wystawie na chwilke bo u nas tez słoneczko świeci
:-D

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

11 lut 2008, 11:59

Hej dziewczyny :ico_brawa_01:

Oczywiście musiałam nadrobić wasze weekendowe pisanko :ico_oczko: Niestety jak co weekend nie miałam czasu do was wpaść mam nadzieję, że będzie mi to wybaczone :ico_oczko:

Ula może faktycznie przez ząbeczka Pawełek gorączkuje :ico_chory: Najważniejsze, że już mu troche spadła temperaturka. No i namawiaj męża na córę niech się skupi hihi :-D

Violu pięknie Milenka wyglądała, kreacja wspaniała i na tym pierwszym zdjęciu widać troszkę buciki :ico_brawa_01: No i jakie porównanie maluszków :ico_szoking: Dopiero przy takich maluszkach widac jakie te nasze dzieciaczki duże :ico_oczko:

Basiu sto latek dla Tadzia :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: Spóźnione ale szczere :ico_oczko:

U nas w sumie nic nowego. Eliza się przestawiła i wieczorem ładnie zasypia tak po 21 ( już nie o północy :ico_sorki: ) ale za to budzi mi się co 2 godz a czasem nawet co godz. dopiero o 3 zasypia na dłużej tj do 6 i o 6 ląduje ze mną w łóżku. Ale powiedziałam sobie, że w nocy na pewno jej nie wezmę do spania do nas. Pewnie by ładnie spała, ale nie chce jej przyzwyczajać.
Oczywiście pojeździłam sobie troszkę samochodzikiem :ico_brawa_01: No a w szkole zaczynam 6 i ostatni semestr :-D

Lece się szykować bo Eliza ucina drzemkę :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-02-11, 11:00 ]
http://www.quelle.de/is-bin/INTERSHOP.e ... 100C-74/80

No i ta mi sie podoba sukieneczka :ico_oczko:

sandra16
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:14

11 lut 2008, 12:38

mój maluszek śpi. Ja też zastanawiam się nad kupnem fotelika, bo w naszym już dawno się nie mieści a pożyczony już czs najwyższy oddać. Dlatego wybieramy się po zakupy w tym tygodniu a przyokazji odbierzemy nasze dyplomy bo jeszcze się zawieruszą na studiach

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość