Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

11 lut 2008, 13:11

no a u mnie własni dziedek wział malucha na spacerek, na razei goraćzki brak 36,9 :-D ale oczka jeszcze takie troszke metne :ico_noniewiem: mam nadzieje ze bedzie juz coraz lepiej :-D

no co do fotelika to u nas tez juz ciezko, bo maluszke szczególnie w kombinezonie duzy, ale naszczescie przez przypdek udąło nam sie dosyc duży ten fotelik kupic, wiec mysle ze jeszcze troszke w nim pojeżdzi, ale tez sie juz za czyms rozgladamy :-D

a co do dyplomu to wsytd sie przyznac, ja mam tylko jeden ten co mi dali na rozddaniu a reszta jzu rok w szkole lezy i jakos czasu brak zebys ie tam wybrac :-D

Kinguś to brawa za zaliczoną sejse, ju zblizej niz dalej, a jakja sobie pomysle ze miałabym teraz na studia wrócic :ico_olaboga: jakos juz ochoty brak :-D
i powodzenia w szkoleniu Elizy w samodzielnym spaniu, u nas pomogło przysuniecie łżóeczka do naszego łózka, i od wtedy maluszke juz super w nocy śpi :-D

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

11 lut 2008, 13:22

Eliza to od początku śpi w swoim łóżeczku :ico_oczko: Ja za wygodna jestem trzeba kiedyś od dziecka odpocząć a i do męża poprzytulać a żeby zasnąć to ja do mężusia się musze przytulić :ico_oczko:

serafinka
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 319
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:19

11 lut 2008, 13:24

hejka

Ula dzięki za link do fotelików moj Bronuś też śpi to trochę pobuszuję w necie

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

11 lut 2008, 15:59

serafinko fotelik nie musi być z Isofixem, żeby był dobry
ten jest OK i w testach z 2007 r. wypadł dobrze
tylko nigdy tak nie ma, że jak w jednym roku dobra ocena to w następnym też super, albo odwrotnie jak było kiepsko jest lepiej, więc trzeba sprawdzać

a my już po 3 godzinnym spacerku, bo choć chłodno, to super słonecznie i nawet Tadziu zrobił sobie 3,5godzinną przerwę z jedzeniu :ico_brawa_01:

kinga też zwróciłam uwagę na tą sukienusię
uleńko dobrze, że Pawełkowi przechodzi, jak ząbek się pokaże, to pewnie wszystko przejdzie

[ Dodano: 2008-02-11, 17:34 ]
ależ tu pustki :ico_szoking:
chyba już nie spacerujecie, bo ciemno się zrobiło?!

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

11 lut 2008, 18:56

witam.
Ja tylko na chwilke bo mamy awarie komputerka i niewiem w którym momencie sie wyłączy :ico_placzek:
U nas tak sobie j, ja dostałam @ a mój spadł dziś w pracy z drabiny i coś z ręką nietak bo cała spuchła i boli ale zobaczymy jak wróci ze szpitala.
No a naszej córci dziś w nocy wyszedł pierwszy ząbęk :ico_brawa_01:
Jak uda mi sie to wpadne tu do was póżniej. Pozdrowionka dla wszystkich :ico_oczko:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

11 lut 2008, 19:00

justynko to strasznie dziś u was fatalnie, a z ręką to może być złamanie, oby nie
i brawa za ząbek-śliczną perełkę :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

11 lut 2008, 19:44

Justysiu brawa dla Veronisi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i dla tatusia, zeby wszystko z ręką było ok.

my byliśmy dziś na spacerku, chłodno, ale słoneczko rekompensuje ten chłód :-D :-D

wcale mi katar nie przechodzi...fatalnie się czuję... :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-02-11, 18:46 ]
przyszła mi juz ta sukienusia z h&m... z kapeluszem i butkami...sprzedająca dołożyła jeszcze skrpeteczki z tej samej kolekcji do kompletu....jest cudna

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

11 lut 2008, 19:46

Kuku! mialam klopoty z kompem!!! Jakiegos wirusa zlapalam i trzeba bylo wyczyscic, a potem goscie mi sie zjechali i czasu nie mialam! :-D A jak dzisiaj chcialam tu wejsc to mnie wyrzucalo! :ico_zly: i o nowe haslo musialam w koncu pisac i zadzialalo! :ico_oczko:
A wy tataj naklikalyscie, ze hoho!!! A mnie czasu brakuje na czytanko, bo tu wakacje sie zaczely i tlumik w domku! :ico_brawa_01: wiec spacerki uskuteczniac trzeba tym bardziej, ze pogoda jest super! Po poludniu to prawdziwa wiosna, w sweterku mozna na dwor isc! :ico_szoking:
A my bylysmy u doktora i mala ma 65cm i 7kiloskow! :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

11 lut 2008, 19:49

Witaj Aniu!!!!! super...Amalia rośnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

własnie ostatnio tak pusto było bez ciebie....fajnie, ze już jesteś.... :-D
u nas przez tą "wiosnę" to już od paru dni jestem zakatarzona...gardło przeszło...a katar nie :ico_placzek: :ico_placzek:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

11 lut 2008, 20:07

violu kuruj się kochana, może jakaś woda morska do nosa czy inhalacje pomogą
dużo zdrówka
super, że sukienusia już u ciebie i miło, że z niespodzianką przyszła
aniu no nareszcie, już myślałam, że ci komputerek Amalia zepsuła :ico_oczko:
brawa :ico_brawa_01: ślicznie nam panienka rośnie
macie wakacje... ale super
ja też chcę, tym bardziej, że dziś Tadzik tak dawał popalić, że już nie mogę i musiałam na chwilę odreagować
nie wiem co się dzieje, ale dziś urządza takie histerie z płaczem jak go kładę spać, że już nie wiem co robić, nie chce ani w łóżeczku, ani w wózku, ani w turystycznym, ani na rękach
cały się słania, a nie daje się uśpić
jestem jak zmasakrowana po przejechaniu przez walec
nawet na spacerze zanim zasnął (na długo!) darł się w niebogłosy
nic go nie boli, zęby następne póki co też chyba nie pchają się tak szybko, zupełnie jestem zdezorientowana
może to ta pogoda, albo mleko, które wprowadziłam (choć nie ma wysypki) :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość