Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

11 lut 2008, 15:08

ja też jeszcze karmię piersią, taki duży brzdąc śmiesznie wygląda przy cycu ale jakoś nie mam odwagi pozbawiać go tej przyjemności. Jak narazie je na zawołanie ale już w kwietniu zaczynamy powoli odstawianie, mam nadzieję że uda się bez bólu i płaczu :)

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

11 lut 2008, 17:10

Maju ja też myślę koło kwietnia Anię odstawić, tym bardziej że zdarzyło jej się zasnąć już kilka razy bez piersi :ico_brawa_01:
A oto mój mały pomocnik kuchenny :-)

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

11 lut 2008, 18:54

będziemy się więc razem wspierać :-D
Ania to urodzona modelka, ślicznie wychodzi na zdjęciach.
a to mój kibic Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

11 lut 2008, 19:25

Maju ano wspierać się będziemy :-) Dzięki za miłe słowa o Ani :-) Ty masz za to super kibica :ico_brawa_01: niesamowite zdjęcie :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

15 lut 2008, 01:57

Witajcie :-)
Odchaczam sie wiem wiem ze ostaatio dawno mnie tu nie było ale jakos tak wyszło .
U nas tez zabki ida ale mamy dwi jedynki na gorze i dwie na dole to juz było dawno ale tydzien temu Kuba sie smiał z otwarta buzia i zauwazyłm ze styłu ma jeszcze jednego zeba nawt nie wiedził kiedy mu wyszedł czwurka tak jakos dziwnie mu rosna te zabki i do tego chyba po tych antybiotykach miał ja cała ciemna ale jaos troche prubowąłm mu myc szczoteczka nie zachetnie mi dawał ale teraz widze ze juz jest ładniejza tylko jszcze jedynki na gorze od tyłu tez sa całe ciemnie i nie wiem co ma robic juz sie dowiadywał o jakiegos stomatologa jutro mam miec na miary bo boje sie zeby nie dostał jakies pruchnic my z mezem nie mamy takich problemow z zebami ani nigdy nie mielismy wiec mam nadziej zze to tylko nalot przez te leki .
A tak Jeszce po zatym to Kubus nadal nie chodzi bylismy wczoraj na szcepienu tym co powinien miec w 13 miesiacu ale zebył chory to tak sie przesuneło i lekarz dał Kubie skierowanie na morfologie bo powiedził ze powinien juz chodzic tz. on za raczki jak go prowadze czy przy meblach to chodzi ale sam to jeszce nie , mowic tez mało mowi mama, tata, baba, da, be, bach i cos tam po swojemu co go nie rozumiem jeszcze.
No i wczoraj jak wrocilismy ze szczepienia to dałm mu zupke zjadł poł i chcił dac mujeszce ale on ostatnio słob mi je musze go czems zabawiac wiec mysałm ze terz jak mu cos dam to bedzi ejał a on jak mi chlusnoł wymiocinam to połowe mieszkania mi brzydko mowiac zazygał i kurcze mysłąm z epo tym zastrzyku ale dzwoniłm do pielegniarki ktora mu robiał zastrzyki i mowi ze to nie od szcepionki to jak wy mowicie ze od zebow waze pociechy wymiotuja to on moze tez i tera po tym wczorajszym to prwaie wogle niechce mi jesc , podpowiedzcie mi odczego to moze byc ????
Koncze bo sie rozpiłam jak szlona :ico_szoking:
Super duze sa wasze dzieciaczki SŁODKIE POCIESZKI :ico_oczko:
A to z okazji SWIETWGO WALETEGO odemnie i od Kubusie
Obrazek
POZDRWAIM I CŁUJEMY

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

15 lut 2008, 14:23

Moniś nareszcie się pokazałaś :ico_brawa_01: Myślę że ten nalot na ząbkach u Kubusia zejdzie i jest po prostu od leków, tak że nie martw się.A co do wymiotowania to może byc od ząbków ale może być też od chorego gardełka.Ania tak niedawno miała.Ale jeśli to było tylko raz to pewnie od ząbków.Od ząbków może być też biegunka...Ania miała przedwczoraj, straszne to.No i zachodzi podejrzenie ze Ania ma pod języczkiem tak zwaną ranulę....na razie leczymy ją bactrimem a zobaczymy na kontroli we wtorek jak to będzie to i nie zmniejszy sie to będzie usuwana :ico_olaboga: :ico_placzek: trzymajcie kciuki żeby się sama wchłonęła.
Moniś Kubuś będzie chodził później bo jest wcześniakiem więc się tym nie martw a co do mówienia to Ania też niewiele mówi a potem nas te dzieci zagadają :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

17 lut 2008, 00:25

Margot a co to takiego "ranula" pierszy raz słysze ale w kzrzdym badz razie bed trzymac kiuki zeby wszsytko było dobrze . Dzieki za słowa otuchy moze i masz racje odnosnie tych spraw Kubusia le wiesz jak to jest człowiek sie martwi.
A ja jestem w kiebskim stanie wczorajszej nocy cąły czas wymiotowałm a dzis nie maiłm ani siły ani ochoty na nic cały dzien przelezałm w łozku jeszce chyba nigdy mi sie tak nie zdazyło jestem bardzo słaba i cigle mnie mndli czym sie musiłam zatruc u Kuby nic nowego pozatym ze nadal niechce jesc .
U ciekam bo weszłm na chwilke i juz lece do łozka papa
Duzo zdrowka dla Ani

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

17 lut 2008, 13:10

Ranula to takie zgrubienie pod języczkiem, jak połówka wiśni i to przeszkadza w połykaniu pokarmu, występują też wymioty.Ale wydaje mi się że Ania tego nie ma.Apetyt jej dopisuje, rozrabia na całego i nic jej już nie dolega :ico_brawa_01:
Ja Cię doskonale rozumiem że martwisz się o Kubusia, wiem jak to jest...a to że nie ma apetytu to bym jeszcze ze dwa , trzy dni poczekała i poszła z nim do lekarza.
A ty kochana masz takie dziwne zdrowotne objawy.... nie jesteś może w ciąży ? :-)

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

17 lut 2008, 16:31

witajcie
ja znow na sek ale mam najnowsze zdjecia to powklejam :)
monis no wlasnie moze to nowe dzidzi???? :-D ja tez sie ostatnio zastanawialam nad tym czy aby nie jestem znow :ico_ciezarowka: bo ciagle mi sie spac chce mam jakies placzliwe nastroje i mimo ze nie chce mi sie jesc to tyje :ico_szoking: coprawda pewnie to efekt mojego zastrzyku (choc w grudniu spoznilam sie z ni m o tydzien :ico_wstydzioch: )chyba sobie dam spokoj poki co bo tak ciagle na tych hormonach to masakra :ico_olaboga:
a oto zdjecia:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Images hosted at HoldThatPic.com

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

17 lut 2008, 17:16

Dziewczynki ja tez tak sobi epomyslam ale raczej to nie mozleiwe bo włąsnie w czwartek okres dostałm wiec to nie to :ico_ciezarowka: :ico_oczko:
Julie ale te zdjecia superowe ale Natchanek to juz duzy chłopak wyglada na jakies 2 latka co najmniej :-)
Margot powiem ci ze pierwszy raz słyszam o tej ranuli i to dobrze ze Ania juz niem tych obiawow bo to mało ciekawi brzmi .
Ja juz dzis sie troche czuje ale jeszcze zoładke mnie troche boli ale chodze juz nie leze
Pozdrawim papa

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość