kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

12 lut 2008, 22:41

Dotarłam i ja, dzieciaki i mąż śpią więc mam chwilke spokoju i mogę na TT poklikać.
DELICJA - ja podobnie jak dziewczyny czasem coś na masełku odgrzewam, tłuszczyk je mały w zupie, ale oliwy nie dodaję :ico_noniewiem:
MORDKA - strasznie pięknie Ci dziękuję :ico_sorki: za skrabki śliczne są. Chciałam ci się podpytać gdzie mogę ściągnąć ten program do obróbki zdjęć, chciałabym się nauczyć tworzyć takie cuda :ico_wstydzioch: .
RYBKA - dla Jędruli :ico_brawa_01: . Ja mam nocnik "foczkę żółtą" po Karinie, naukę robienia siku rozpoczniemy jak już cieplej będzie i mały bez pampera będzie mógł latać.
CARO - Krystek od dawna śpi już w piżamkach tyle, że ja mu pod spód ubieram cienkie body takie kimono i jest mu przyjemnie i cieplutko. Skarpety też czasem zakładamy, ale mały zdecydowanie woli spać bez.
Oj dziewczyny co do palenia w piecu to ja bym książkę mogła napisać ... codziennie palę, niestety ta czynność przypadła na mnie, mąż dużo pracuje i jakbym miała na niego czekać, tobyśmy pozamarzali. Pocieszam się tym, że jak kiedyś doczekamy się własnego domku to zamontujemy taki ekstra piec na ekogroszek w którym cały czas się palić będzie... ech ale kiedy to będzie :ico_olaboga:
Ej pijemy jakiegoś browara? ja mam jeszcze randkę z garnkami w zlewie :-D

[ Dodano: 2008-02-12, 21:50 ]
Hallooooo jest tu jakaś Kwietniówka? :ico_placzek: Bo mi smutno samej :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

12 lut 2008, 22:52

dzięki dziewczyny. No bo czytam sobie w tych wszystkich obiadkach i tam albo olej sojowy, albo rzepakowy, no więc się zastanawiam :ico_noniewiem: no ale nie będę dodawać, bo to obrzydliwe w smaku, a Olenia masiełka nie może :ico_placzek:
jeszcze dziś na jaw wyszła kolejna prawda :ico_placzek: Ola uczulona jest na dynię!!!!Co podobno dynia nie uczula, moje dziecko uczulone, choć w sumie ziemniak z dynią często w parze idą więc :ico_noniewiem:

no i chcę się pochwalić. ola dziś stanęła w łóżeczku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: co prawda w sumie to wcześniej nie dawałam jej szans :ico_noniewiem: bo jak tylko dię obudziłą to ją wyciągałam z łóżeczka i bawiłą sie albo w krzesełku albo na wersalce, a dziś postanowiłyśmy pobawić się w łóżeczku i proszę :ico_brawa_01:

u mnie z racji, że pokoik malusi, to cieplusio jest, Ola śpi w pajacyku, ale czasem wkładam jej body i wcale jej nie za zimno
natomiast u moich rodziców jest piec, ale mają taki, że można sobie ustawić temperaturę i ona utrzymuje się całą noc, a jak ogień gaśnie, to coś tam się włącza i zapala się znów, więc jest ciepło i w nocy :ico_haha_02:

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

12 lut 2008, 23:01

Delicja przykro mi że Olka uczulona na dynię :ico_placzek:
Fajny mam skrabek w podpisie nie? Kochana MoRDKA mi zrobiła :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

12 lut 2008, 23:03

kari24, ja może bym się napiła, ale nie mam co :-/ O tym ekogroszku to słyszałam tylko, że jest super, ale ponoć ciężkodostępny w moim mieście. A ja to kiedyś byłam taka, że uwielbiałam palić w piecu :-D W naszej rodzinie ja byłam na etacie palacza. potem zaszłam w ciąże i mi nie pozwolili, teraz palą R i Tata na zmianę. Czasem też ja,a le już na siłę.

Idę, bo zaraz Pan mąż wróci i pewnie zechce coś zjeść.

Papa

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

12 lut 2008, 23:05

AAA i wielkie brawa za postępy dla Oluśki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja dziś zrobiłam kilka fotek na spacerze, pochwalę się jutro, idę teraz na tą randkę z garami ... bo już mnie wołają :ico_szoking: Jeszcze wróce :-D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

12 lut 2008, 23:07

delicja pisze:mają taki, że można sobie ustawić temperaturę i ona utrzymuje się całą noc, a jak ogień gaśnie, to coś tam się włącza i zapala się znów, więc jest ciepło i w nocy :ico_haha_02:
my też mamy taki :ico_haha_02:
Ale i tak na zimę uciekałabym do bloku, bo tam zawsze stała temperatura :ico_haha_02:

[ Dodano: 2008-02-12 ]
Cholera, ja o piecach gaworzę, zamiast Oli pogratulować :ico_puknij: GRATULACJE!!

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

12 lut 2008, 23:09

no ja też zmykam przytulić męża :ico_haha_02:


Fajny mam skrabek w podpisie nie?

kari piękny

[ Dodano: 2008-02-12, 22:10 ]
dobranoc :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

12 lut 2008, 23:39

Hej!!
Śliczne i zdolne wszystkie maluszki!!!
Ja tak coś podczytuję...i wpadło mi w oko o tłuszczach..Ja czasem dodaję oliwę, jak mam obiad bez mięska. Hania zjada bez problemu.A raczej zjadała bo ostatnio jakoś nic nie je...Ale jeśli dziecko nie może masełka, to oliwę jak najbardziej może, nawet w "mamo to ja" mówili kiedyś, żeby dodawać do warzyw. Więc polecam!
Życzę powodzenia w nocnikowaniu!!!
I :ico_brawa_01: za wstawanie!!!

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

12 lut 2008, 23:45

WITAM DZIEWCZYNY
DELICJA brawa dla oleńki za stanie w łóżęczku
RYBCIU pogratuluj jędrusiowi że zrobił na nocniczek ja też zacznę jak się ociepli
a martynka zrobiła siedem kroczków sama ale jeszcze ma lęk przed puszczeniem się wystarczy że się trzyma za koniec palca to nawet biegnie
właśnie zasnęła i śpi na nicoli brzuchu a wogóle to nie chce coś spac tylko by wariowała i grandziła a wogóle to weszła sama na fotel się wgramoliła aha i ona bardzo dużo pije nawet w nocy czy to powinno mnie niepokoić?????
KARI tak byłam jeszcze i jedno co mogę stwierdzić to ciało staje się ujędrnione i elastyczniejsz a co za tym idzie objętość się zmnuiejsza ale trzeba regualrnie ja teraz przerwę bo tu u mnie blisko nie ma a jeżdzić nie mam jak jedynie co sobotę moze dam radę

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

12 lut 2008, 23:57

zborra pisze:oliwę jak najbardziej może, nawet w "mamo to ja" mówili kiedyś, żeby dodawać do warzyw.
to zapobiega utlenianiu się witamin w warzywkach :-) Tylko podobno należy jej dodać podczas gotowania, do wody :ico_noniewiem: Twoja Hania też jest baaardzo sliczna :ico_brawa_01:
Syla
, brawa dla Martynki :ico_brawa_01: następny sprytek nam rośnie :ico_brawa_01: I pochwal się na zdjęciach efektami tego rolleticu :ico_haha_02:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości