Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

12 lut 2008, 22:57

VIOLU u nas tez dziś pełno gości było, tylko nam nikt prezencików nie przyniósł :-D

serafinka
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 319
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:19

13 lut 2008, 00:59

witajcie !!!!!


ale wy gaduły jesteście , zawsze jest co poczytać. Anulaf fajnie ze znow jesteś!!!!!


Ulcia gratuluję ZĄBKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Bronek ma na razie 4 ząbki ale już widać gorne dwójki - prawdziwy rekon się z niego robi no i lubi czasami ugryźć mamunię w cycusia.


fajnie bawimy się z Bronkiem używając znaków migowych z bobomigow- nie myślałam że to taka fajna zabawa bedzie


no i ja na razie znikam na tydzień bo jedziemy gory (mam nadzieję że wszystko się dobrze ułoży) strasznie sie tym wyjazdem denerwuje

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

13 lut 2008, 10:26

Witajcie...
nocka bez zmian...ale ja nadal nos zapchany :ico_olaboga: i smaku w ogóle nie mam

właśnie piję kawusię...zapraszam :ico_kawa:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

13 lut 2008, 10:53

Hej
A my dzis stawiamy bo u Juli 7 m-cy
Obrazek
No i gratulacje zabkow :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

[ Dodano: 2008-02-13, 09:54 ]
Violu to do tej kawusi ten torcik

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

13 lut 2008, 10:59

A probowalas Violu wyciag z pestek grejfrutowych? Bo tam sa naturalne antybiotyki i na wszystko to jest dobre i dzieciakom tez mozna dawac! :ico_brawa_01: Tylko troche drogie, ale wydajne i skuteczne! Ja to od razu biore jak tylko cos jest nie tak! Na brzuszek tez to dziala!
No mysle oczywiscie o tobie Basiu i o Wiki! Biedaczko, strasznie pech cie meczy! U mnie tez tak jest w tej chwili! np w poniedzialek rano, jak mialam odwozic dzieci do szkoly, to zauwazylam, ze kolo jest plasciutkie... :ico_olaboga: No i dzieci oczywiscie sie spoznily! :ico_zly: A ja potem sie z tym bawilam!
Co do pomaranczy, to tutaj nawet mowia zeby dawac, szczegolnie tym dzidziusiom co maja klopoty z kupka! :ico_oczko: Co kraj to obyczaj! zabraniaja na razie ananasow, kiwi itp

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

13 lut 2008, 11:05

dla JULII Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Aniu nie, nie brałam tego...

narazie tylko kropelki, witaminki, inhalacje....ale nos mam cały czas zapchany... i już sama nie wiem... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

13 lut 2008, 13:50

Witam się wczesnym popołudniem :ico_oczko:

Dla naszej kochanej Juli Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Niech rośnie na pociechę rodzicom :ico_oczko:

Violu dla Ciebie mnóstwo zdróweczka i słoneczka na poprawę humorku Obrazek Obrazek Obrazek

Eliza właśnie ucina drzemeczkę :ico_oczko: Nocka trochę lepsza od pozostałych, obudziłą się po 1, po 2 a później nie pamiętam czy ok.4 i pospała do 7 później z mamunią do ok. 9
Byłyśmy już na spacerku. A mnie od tego zęba to pół twarzy boli i ucho i migdałek z tej strony, strasznie się czuję :ico_placzek:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

13 lut 2008, 14:33

hejka witam, maluszek juz sie na balkoniku wietrzy, bo u nas dzis znowu strasznie zachurzone niebo słoneczka brak :ico_noniewiem: wiec jakos z domku mi sie nei chciało ruszyc :-)
a u nas naszczescie juz po goraczcei sama nie wiem czy to trzydniówka była bo równo trzy dni była czy jednak od zabeczków, bo żadnej wysypki nie zauważyłam, ale co tam wazne ze juz jej nie ma i maluszke zdrowy a zabeczka juz coraz wiecej widać :-D

Serafinko super ze sie dobrze bawisz z maluchem :-D to teraz masz sobie z kim popolotkowac, albo poobgadywac mezulka :-D
i gratulacje takiej ilosci żabeczków, chyba najwiecej na forum :-D

Violu to tak jak u maluszków sól morska i aspratorek :-D a tak serio to zycze szybkiego powrotu do zdrowia, najlpepij idź do jakiejs niedobrej sasiadki i jej sprzedaj :-D

Joasiu to :ico_tort: dla Juli z okazji 7 miesięcy :-D

Aniu u nas to zabraniaj cytrusów dawac do pierwszego roku bo niby to silny alergen jest, ale ja juz maluchowi dawałm mandarynke i nic nie był :-D wiec oki

Oj Kingus ty to bieda jestes, moze pozycz sobie od córeczki żelik znieczujajacy do ząbeczków :-D

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

13 lut 2008, 14:41

Ula już pożyczałam :ico_oczko: Najgorsze, że to nie boli mnie miejsce gdzie wyłazi ten zębol tylko policzek ucho i to co pisałam :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

13 lut 2008, 14:46

oj to naprawde biedna jestes :ico_pocieszyciel: , ja to tez nie mam zebów madrosci, ale mam nadzije ze na stare lata nie zdecyduja sie jednak wyleż :-D

[ Dodano: 2008-02-13, 13:47 ]
http://cmok.pl/link/315123
a to dla was na poprawe humorku :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość