kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

13 lut 2008, 00:02

DELICJA - owocnego przytulania do męża :ico_oczko:
ZBORA - witaj, Hanuśke masz śliczną i jakie ma piękne oczy :-D
SYLA - super, że te masażyki działają. Ja znalazłam u siebie w mieście roolmasaż to coś chyba bardzo zbliżonego do tego rolleticu . Jutro zadzwonię i dopytam się co i jak i może się wybiorę. A tym, że Martynka dużo pije ja bym się nie przejmowała tyle potrzebuje i już, nie ma co się dopatrywać podtekstów takie jest moje skromne zdanie :ico_wstydzioch: . Krystek pije mało i niestety nie udaje mi się go przekupić w nocu herbatką, musi być butla mleka.
Dobra dziewuszki zamykam i ja idę spaććććććc. Jutro będę na kawce. Spokojnej nocki papapa

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

13 lut 2008, 00:06

syla75, a może macie za gorąco po prostu w pokoju? Ale to na pewno nie jest powód do zmartwień

Dobranoc Kari :ico_haha_02:

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

13 lut 2008, 01:09

mordeczka-wielkie dzieki,jestes wielka,skrapek przesliczny!!!I nie przerabiaj juz drugiego zdjecia,ja potrzebuje na Walentynki tylko jednego skrapka,a poslalam dwa zdjecia,zebys miala mozliwosc wyboru.Jeszcze raz bardzo,bardzo ziekuje!!!

delicja.brawa dla OLi,widze,ze juz powoli wszystkie kwietniaki opanowuja umijetnosc stania. :ico_brawa_01: A ja na Twoim miejscu oliwe bym dodawala,ona sama moze nie smakuje,ale ja ja dodaje do salatek i gotowania czasem i nie narzekam,mysle,ze Olenka jak nie moze masla to bedzie zadowolona.

kari- ja wlasnie zakonczylam podobna randke jak Ty tylko ja walczylam z podlogami,a jeszcze czeka prasowanie :ico_placzek: Jest przepiekna pogoda i dlugo jestem z malym na dworze i potem nic nie umiem zrobic na czas :ico_placzek:

Caro-to czekamy niecierpliwie na zdjecia z niedzieli,no a z tym gadaniem mowie Ci tak jest-Oskarito na niemieckiej ziemi splodzony,wiec gada nein-moj tez tak gada,lepiej niech Mordeczka przyslucha sie Kacprowi czy czasem nie gada no,no z irlandzkim akcentem to wtedy bedzie pewna gdzie zostal zasiany :-D

syla-pokazuj zdjecia i brawa dla Twojej zwinnej Martynki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-02-13, 00:11 ]
Iw rybka-a podajesz cos malemu po tych antybiotykach cos z probiotykami?W sumie na pewno o tym wiesz,ale na wszelki wypadek chcialam Ci przypomniec,ze trzeba o to zadbac.

[ Dodano: 2008-02-13, 00:13 ]
zborra, masz zajefajne zdjecie Hanusi w podpisie

[ Dodano: 2008-02-13, 00:16 ]
kolka-ja nie widzialam domku,ktory pokazywalas,bo mi sie nie chcialo wtedy otworzyc,prosze wklej jeszcze raz jak mozesz :ico_sorki:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

13 lut 2008, 01:47

delicja, brawa dla Olenki :-D

zborra, dzieki :-D

syla75, brawa dla Martynki :ico_brawa_01:

katrin, tak,tak - podawalam juz juz oslonowe jak bral antybiotyk a teraz mamy mleczko z probiotykami :-D

A ja Jedrulke zaczne uczyc juz - bo mam na to ochote :-D
Kupke zrobil,bo zawsze robi o tej poze - a skoro jestem w domu to bede go uczyla :-D :-D

[ Dodano: 2008-02-13, 00:52 ]
marzenka - sliczne zdjecie :))))

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

13 lut 2008, 09:32

Dzień Dobry wszystkim, chciałam się przywitać i życzyć miłeo dzionka :-) :-)

Spać nie można bo u nas na klatce schodowej remont robią i tylko burczą i zgrzytają :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

A w piecu to ja palę albo mama, mężulek za to przynosi węgiel przed pracą, a jak ma wolne no to on tylko pali, a z tym paleniem to mnie zawsze wkurwia na maksa :ico_zly: :ico_zly: , ile bym dała za ten luksus wstania rana i żeby było ciepełko :-)

No dobra to pa pa

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

13 lut 2008, 11:01

zborra dzięki :ico_haha_02: mam nadzieję, że u Hani niechęć do jedzonka jest przejściowa.
Syla moim zdaniem nie ma powodu do zmartwień, och żeby moja Ola tak chciała pić, a ona ledwo 100 na cały dzień wypije. Już nie wiem co zrobić, zeby więcej piła :ico_olaboga:

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

13 lut 2008, 11:44

Cześć Laseczki zrana.
Ja z kawką w reku bo dopiero z małym wstaliśmy, dzisiaj się lenie. więc ide was poczytać.
Kamil biega po całym domu w chodziku, biedne są tylko ściany bo już całe obite.
Chciałam z was poczytać ale ciotaka przyszła. Pózniej was nadrobie.

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

13 lut 2008, 11:49

zapomniałam wczesniej pogratulować :ico_sorki: :ico_sorki: Oleńce :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: córa taka zdolniacha a mama nie pozwalała się jej wykazać :ico_nienie: :ico_nienie:

Syluś szczerze mówiąc to ja nie słyszałam żeby to coś złego było jak dziecko dużo pije :ico_noniewiem: , nie ma co sobie dopowiadać, Oskar kiedyś też bardzo dużo pił, teraz to się zmieniło, nieraz wypije tylko z 60 ml herbatki, ale je sporo owoców, a w jabłku czy kiwi też jest dużo wody, więc się nie martwię!
A dla niuni, wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Oskarek też wchodzi na fotel i pufe :-D :-D :-D , zapomniałam Wam napisać!

ech znowu mi się nudzi, a nikogo ni ma :ico_placzek: :ico_placzek:

a chumor mi się edziś poprwaił, bo -może to nie po chrześcijańsku, ale co mi tam! Brat mężą w tamtym tygodniu został złapany jak jechał rowerem po pijaku, dziś mu przyszło 1,500 kary :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

13 lut 2008, 12:47

no chcialam coś napisać,a le bąk tak mi wali w klawiaturę że nie moge

[ Dodano: 2008-02-13, 11:49 ]
caro to dobrze że go złapali, bo jakby wpadł pod samochód, to by tylko sobie i komuś \kłopotu narobił. ma nauczkę.może się opamięta :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

13 lut 2008, 13:23

witam :-D hektorka, masz pieknego skrapka w podpisie :ico_sorki: :ico_brawa_01: sama robilas czy to gotowiec?? jest naprawde sliczny :ico_brawa_01: moge troche sciagnac z Ciebie i sprobowac zrobic podobnego?? :ico_sorki:
wielkie brawa dla Oli :ico_brawa_01:
caro, :-D :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości