Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

13 lut 2008, 12:06

O i dziś ja pierwsza :ico_haha_01:
Dziubuń leży w kołysce i patrzy na karuzelkę. I dziś pierwszy raz, choć bardzo nieśmiało powiedział 'gu' :-D Noc była znośna wzięłam go do siebie dopiero o 23-ciej, tak myślę każdego kolejnego dnia brać później żeby wkońcu nie brać wcale. Ale z drugiej strony dziń w dzień dobry tvn mówili właśnie o spaniu z dzieckiem że ono samo wkońcu poczuje potrzebę spania samemu (ale kiedy to nastąpi :ico_oczko: )

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

13 lut 2008, 12:32

hej dziewczyny :-)
Dawno mnie nie było ,ale widze,ze nasz wątek sie rozkreca :ico_brawa_01:
Witam grudnióweczki :-)

A u Nas jakos leci,Igorek coraz grzeczniejszy i bardzo ładnie przesypia nocki ,tylko mam nie ma czasu na nic bo wiecznie sama z dzidziuchem hehe:-)
U Nas tez jest problem z kupkami robi co 2 dni i też sie biedak meczy.Pediarta kazał kupić małemu krople Esputicon i one pomogły na wzdecia i kupki,także polecam.

Kochane mjemu synkowi też łzawi oczko i nie wiem co to moze być :ico_noniewiem: ,czy to masowanie w kacilkach pomaga?
Jeszcze musze Wam napisać,ze niestety przeszliśmy na sztuczne mleczko bo mi pokarm zanika i mały sie nie najada,ale jak tylko moge to chociaż na chwilke mu daje cycusia,troszke mi żal ,ale trudno ważne zeby mój skarbek był zadowolony :-)
pozdrawiam

Marcia zaraz wyslę zdjecie :-)

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

13 lut 2008, 12:35

my mieliśmy spokojną nockę, ale od rana szarża, dopiero mały zasnął przed chwilą...
wczoraj Kuba sobie wymyslił, że wlezie z małym do wanny-nawet się Gabrielowi podobało... w dużej wannie go tata wymoczył i nim tam wyobracał, mały nogi jak żaba rozłożył i cały zadowolony :ico_oczko: ja chyba nie dam rady nic na walentynki wykombinować, bo jestem uziemiona w domu
koniec spania-cełe 10 minut... lece

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

13 lut 2008, 13:19

Hej,

Mam chwilke wiec sie melduje! U nas wszystko OK, chociaz brzuszek daje o sobie znac Malemu i wtedy sie wydziera bardzo :ico_olaboga: , ale najwazniejsze dla mnie to to ze spi w nocy jak kamien, potrafi przespac nawet 6 godzin bez przerwy i mamusia jest nawet wyspana, na razie dalej siedze u rodzicow, moj Piotrek tez do mnie przyjechal, wiec rodzina w komplecie. :-D
My na kontrole i szczepienie w przyszlym tygodniu idziemy. Wybralismy szczepionki skojarzone, co prawda platne, ale za to jedno klucie i z glowy...

Caluje Was i Wasze Skarby!!!

Buziaczki!

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

13 lut 2008, 13:53

Gosia.... fajny niunio i dobrze, ze Ci tak przesypia nocki.. moj tez tak spi, choc ostatnio placzliwy dosc bo te kupki go mecza :ico_placzek: . Znow 2 dni nie robil :ico_olaboga: Teraz je i baki puszcza. A zaraz sie szykujemy do wyjscia.. idziemy na wazenie. Miesiac temu wazyl 3510g. Ciekawe ile dzis.

Do pozniej Lejdis :ico_buziaczki_big:
Ostatnio zmieniony 13 lut 2008, 19:53 przez CleoShe, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

13 lut 2008, 14:12

Jak ja bym chciała żeby Artur spał 6godzin na raz, dziewczyny jak wy to robicie? Ja się cieszę jak śpi 3 godziny a gdzie tu do sześciu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

13 lut 2008, 14:29

No to ja chyba ostatnia dzisiaj wrocilysmy z spacerku i musze gotowac obiadek bylam dzisiaj na zakupach kupilam Majusi sliczna sukieneczke dzisiaj tez moja pannica ladnie spala pierwsza pobudka o 2 a pozniej o 6 no i spalysmy do 9.30 wiec dzisiaj super

[ Dodano: 2008-02-13, 14:24 ]
Monia mi pomoglo masowanie Majce juz oczko nie lzawi

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

13 lut 2008, 15:47

Hej Kobietki!!!
Zazdroszczę Wam, że Wasze Miśki tak długo śpią. U mnie to góra 2-3 godzinki i karmionko i tak w kółko. Chociaż od wczoraj Karolek cos kombinuje i nie chce spać w dzień, a morzy go sen po południu. Co do kupek jest ok, wypróżnia się normalnie. Czasem tylko mu muszę trochę pomagać. Wymasuję brzuszek i wtedy od razu akcja. :ico_oczko:
Gosia śliczny ten Twój facecik. Jakby była taka możliwość i jesteś jeszcze u rodziców, to może byśmy jakoś się spotkały? Co Ty na to? Nasi chłopcy też mogliby się poznać :-D
Mary Bardzo mi się podoba to piersze zdjęcie Ani. Super! Śliczna dziewczynka.
Dziewczyny dzisiaj o trzeciej rano spotkała mnie przemiła akcja :-D Nasz Synek uśmiechnął sie do mnie w pełni świadomie :-D Otworzył oczki poprzyglądał mi się chwilkę w skupieniu i nagle puścił mi taaaki piękny uśmiech, że odleciałam po prostu. :ico_brawa_01: Potem jak mu zmieniałam pieluchę, leżał obok męża, też mu się poprzyglądał i zaczął sie uśmiechać do śpiącego taty :-D No po prostu cudne to było!

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

13 lut 2008, 16:05

Gonia mi tez strasznie sie podoba jak majusia sie usmiecha ona to juz czasami nawet na glos sie smieje dzisiaj tez jak ja usypialam ona patrzyla na mnie i sie smiala

cudne sa te chwile na dodatek nasze dzieciaki sa coraz starsze i co dzien nowych rzeczy beda sie uczyc

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

13 lut 2008, 16:37

mój bąbel na razie się uśmiecha głównie jak zasypia... ale coraz więcej widzi i generalnie zachwycamy się codziennie, bo widać jak się jego zmysły rozwijają coraz bardziej, zwraca na nas teraz uwagę, można go zagadać żeby nie płakał i reaguje na wiele bodźców... jutro rano kończy 4 tygodnie-strasznie szybko zleciało! :ico_haha_01:
również jutro jedziemy na drugie pobranie krwi do badania bilirubiny-mam nadzieję, że będzie równie grzeczny jak ostatnio i że wyniki będą również z tendencją spadkową-jak ostatnio.
W ogóle to zasnął w końcu z 20 minut temu-on ostatnio tak robi cały czas... od 6,7..8 rano po pierwszej pobudce po nocy już nie zasypia, tylko do 15-16 się rozgląda, trochę płacze, je, robi dużo kupek i generalnie jest bardzo zajmujący, a od popołudnia zasypia i włącza się jakiś taki normalny rytm dnia, wieczorem kąpiel i później nocka-co 3 godzinki pobudka-czasami co 4... choć zdarzy się gorszy dzień lub noc i wtedy jestem po prostu zajechana-już dwóch odcinków chirurgów nie obejrzałam, bo lecą późno, a mały wtedy zwykle śpi i ja też-korzystam ile mogę :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości