Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

13 lut 2008, 14:22

BeataW pisze:Tylko mu głupio było się przyznać :ico_haha_01:

faceci :ico_oczko: a tak serio to mysle że to zalezy od tego czy ktos ma wyobraznie przestrzenna no bo to po prostu trzeba umiec sobie troche poskładac- jak widzisz elementy poszczególne, bo w tych bardziej zaawansowanych tygodniach to juz całej dzidzi na monitorze nie widac, no nie? :ico_noniewiem:

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

13 lut 2008, 14:25

Marta26 pisze:bo w tych bardziej zaawansowanych tygodniach to juz całej dzidzi na monitorze nie widac, no nie?

Dokładnie,najładniej widać między 10 a 14 tc,bo wtedy można zobaczyc całe ciałko dzidziusia,natomiast potem juz tylko poszczególne elementy i to niezbyt wyraźnie...pod koniec to najfajniej jest zrobić 4D,bo widać dokładnie rysy twarzy itp,ja zobaczę,jak będzie z kasą,to moze się skuszę...

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

13 lut 2008, 14:38

BeataW, a ja wybrałam monitor oddechu- tzn. wybierałam między tym usg a monitorem - bo tylko na jedno wydac moge kaske ,no i stwierdziłam że ten monitor wybieram. Chyba że jakas lewa kasa wpadnie to zobaczymy :ico_noniewiem: a wiesz pod koniec robic to juz nie chcę ,te pare tyg. wytrzymam i zobaczę dzidzię na żywo :ico_haha_02:

niunia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 142
Rejestracja: 04 lip 2007, 13:14

13 lut 2008, 17:15

jako okragła głowa ,parówke i dwie dyndajace nogi ...

:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

no ja byłam w szoku ze mój z takim zainteresowaniem śledził monitor- wydawał sie "łapać" temat, ale kto wie...wiecie on sie jakis zazdrosny zrobil o moją ciąże, nawet sie przyznał ze sam by chciał być ciężarny :ico_puknij: bo wszytko sie koło mnie kręci :ico_haha_01: co ja poradze ze tak sie ciesze i wkółko o dzidzi nawijam...

Awatar użytkownika
Serena
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1140
Rejestracja: 02 lut 2008, 18:53

14 lut 2008, 12:08

no tak dziwny ten lekarz... :ico_szoking:
wizyte mam jutro i zobaczymy co bedzie teraz.... :ico_noniewiem:

a BEŁK to bardzo niedaleko ORNONTOWIC :-)

[ Dodano: 2008-02-14, 11:10 ]
ale na szczescie teraz czuje sie dobrze ...
a MALEŃSTWO coraz bardziej zaczyna dokazywac :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

14 lut 2008, 12:18

Serena, mój Bąbel też dokazuje, kiedyś tylko wieczorami, teraz juz rano po śniadanku poskacze,potem po obiadku no i wieczorkiem :ico_brawa_01: W ciągu dnia czasem poczuję kopniaczka lub dwa ale najlepiej jak sobie leze, na lewym boku albo na wznak. Fajne te kopniaki, nie? :ico_brawa_01:

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

14 lut 2008, 14:17

Witajcie :ico_ciezarowka:
Ale się wczoraj koszmarnie czułam-strasznie mnie brzuch bolał i plecy-nawet nospa za bardzo nie pomogła. Ale to może ze zmęczenia. Rano pojechaliśmy do Iławy po laptopa, bo nasz komputer doprowadza nas do szału-jest juz stary i strasznie glosno chodzi :/ i do tego Gości mieliśmy (brat z żoną i z Synkiem). Pojechali dziś rano. Trochę ogarnelam w kuchni jeszcze pokój i biorę się za obiadek dla Mężusia. Wraca dziś o 18 więc zdążę. Pierwszy raz robię zapiekankę makaronową i mam nadzieję, że mi wyjdzie. Muszę jutro iść wyniki odebrać. Dziś zapomniałam a już mi sie nie chce iść, więc muszę do jutra wytrzymać. Na szczęście dziś już czuję się dobrze. Dzidzia od rana kopie :) We wtorek jadę na usg i na wizytę i już prawie namówiłam mojego M. żeby pojechał ze mną :) kupiłam pierwszą rzecz dla Dzidzi. Polarkowy śpiworek :)
Obrazek
Pozdrawiam :ico_ciezarowka:

niunia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 142
Rejestracja: 04 lip 2007, 13:14

14 lut 2008, 21:22

jak super dziewczyny ze czujecie fikołki bobasów juz, u mnie cicho narazie, wracam myślami do USG, dzidzia tak smiesznie machała łapkami , rodzince seskanowałam fotki i podziwiali maluszka, mama strasznie przeżywa wszystko i to mnie czasem denerwuje.

mojamaja. zapiekanki makaronowe sa super choc pracochłonne, ja robilam pare razy z brokułami ,szynką i itp.
fajny polarek zakupilas. :-)
Mnie zaskoczyla byla szefowa - dostałam 2 torby ciuszków w b.dobrym stanie-sama je przebierałam, niektóre nienoszone z metkami :ico_brawa_01: z tym ze 50% jest dziewczynkowych kolorków :ico_haha_01: a wózek wielofunkcyjny w dobrym stanie od znajomej odbierzemy za pare miesiecy.

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

15 lut 2008, 11:57

Hej :ico_ciezarowka:
zapiekanka wyszła super-robiłam ja z kurczakiem i warzywami :)
Dziś mija 20 tyg. ciąży i z samego rana przyszła do nas paczka od moich Rodziców z prezentem dla Majki na urodzinki (nie długo ma 2 latka) a tam w środku śliczne kapciuszki dla Dzidzi :) Ale niespodziankę nam Rodzice zrobili :)
A poza tym czuję się fatalnie-Majka chora i pół nocy nie spała a ja razem z nią.
A poza tym miałam przygodę z pająkiem w nocy. Poszłam do łazienki o 2 i już miałam wychodzić i zobaczyłam ogromnego, czarnego pająka na ścianie. I zaczął tak latać szybko po całej łazience, że myślałam, że zawału dostanę. A okropnie boję się pająków ;/ teraz boję się wejść do łazienki. dobrze, że dwie w domu mamy :)
Pozdrawiam i milego dnia życze

[ Dodano: 2008-02-15, 11:10 ]
a to moje brzusio, 20 tyg.
Obrazek

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

15 lut 2008, 12:58

niunia pisze:Mnie zaskoczyla byla szefowa - dostałam 2 torby ciuszków w b.dobrym stanie-sama je przebierałam, niektóre nienoszone z metkami

Super :ico_brawa_01:
mojamaja.corcia, piękny brzuszek :ico_brawa_01:
Co do pająków,to ja sie też panicznie boję,kiedyś weszłam do spiżarki i taki wielki spadł mi we włosy,darłam sie tak przerażająco,ze rodzice myśleli,że trupa zobaczyłam :ico_wstydzioch: A potem przez 2 dni nie wchodziłam do spiżarni,mimo,ze rodzice zabili pająka :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Semrush [Bot] i 1 gość