Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

13 lut 2008, 16:40

No tylko czekać jak bąbelki czymś nowym nas zaskoczą :-D Dla takich chwil przeżywamy te wszystkie niedogodności ciąży i poród, aż chce się więcej :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-02-13, 15:43 ]
Ja to idę spać o 20-tej odkąd jest mały, no chyba że dłużej pobaluje :-)

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

13 lut 2008, 16:55

dziewczyny a jak kąpiecie maluszka.... to skąd wode bierzecie? tzn w przegotowanej kąpiecie? czy moze przegotowaną, ale chłodzicie ją zimną z kranu? czy w ogóle w takiej zwykłej kranówie?

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

13 lut 2008, 17:05

żona pisze:w przegotowanej kąpiecie?
wiecie, że do głowy by mi to nie przyszło?... :ico_oczko: ja leję wodę z kranu i to taką cieplejszą niż ta zalecana, bo mojemu bobasowi taka bardziej odpowiada... i już... wczoraj jak już wcześniej napisałam w ogóle się kąpał z tatą w dużej wannie w łazience-myślę, że nie ma co popadać w skrajności...

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

13 lut 2008, 17:50

No ja też się wogóle nie zastanawiałam żeby może w mineralnej kąpać :ico_oczko: zwykła, z kranu wystarcza

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

13 lut 2008, 18:11

Ja tez majke kapie w normalnej wodzie z kranu i tez w cieplejszej nawet na poczatku dawalam jej wode z kranu jak robilam mleko dopiero jak zrobila zielona kupke to przeszlam na mineralna

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

13 lut 2008, 18:25

Hej,

Ja dzisiaj mam spokojny dzionek. Maly spi wiecej niz zwykle, przewaznie w dzien nie spi za duzo, moze dlatego w nocy nie mam problemow. Ja kapie w zwyklej wodzie z kranu, buzie myje tylko w przegotowanej. W trakcie kapieli dolewam cieplej wody, zeby nie wystygla i zauwazylam, ze im dluzej go trzymam w wodzie, to tym dluzej potem spi.... moze to jest jakas metoda...? Generalnie uwielbia pluskac sie w wodzie! :-)

Gosia, jestem jeszcze w Kielcach i chetnie sie spotkam. Nie wiem jaka jutro pogoda....?? moze sie wybierzemy na krotki spacerek, fajnie jkaby sie nasze chlopaki poznaly :ico_brawa_01: . Zgadamy sie jeszcze smskiem. Ja tak wyprowadzam go na spacer ok. 11.00. Jutro rano dam Ci znac, co jak i gdzie... OK?

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

13 lut 2008, 19:08

właśnie sobie uświadomiłam, ze mama mojego chrześniaka kąpała go w przegotowanej i stwierdziłam,ze zapytam , bo moze tak trzeba :ico_szoking: Chociaz powiem Wam,ze to dziwny pomysł skoro połozne nic takiego nie zalecają to po co sobie roboty dodawać? :ico_szoking:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

13 lut 2008, 19:22

Czesc dziewczyny ja tylko na chwile bo jestem u mamy.W domu dalej remont a do tego wszystkiego moj mąż dostal atak przepukliny i wczoraj go operowali wiec dziecko chore maz w szpitalu a w dom w rozsypce...

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

13 lut 2008, 19:48

mariola, bidulko, wszystko na Ciebie spadło tak naraz, trzymaj się dzielnie Kochana. Wysyłam Ci trochę pozytywnego wsparcia. :ico_buziaczki_big:

A ja jutro pewnie dopiero wieczoram się odezwę bo jutro zdaję prawko :ico_olaboga: trzymajcie mocno za mnie kciuki tak po 14-tej. Rano jeszcze dwie godziny jazdy mam dlatego pewnie się nie zdążę zalogować.

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

13 lut 2008, 20:00

Cześć dziewczyny.

troche czasu nie pisałam ale jakoś brak czasu mam na tt. Ale podczytuje w miare regularnie :-)

Ja tez kapie w normalnej wodzie z kranu, Martynka bardzo lubi się kąpac. U nas jest kąpiel zawsze o 19 i najpierw kapiemy Martynkę, Patryczek cierpliwie czeka. Ja ide ubierac małą a Maciek kapie Patryka.

Na szczęście dzielimy sie obowiązkami, nie musze mu mówic co ma robic. Niestety jest bezradny wobec małej bo wystarczy ze ona zapłacze i Maciek od razu mnie woła bo nie wie co z nią robić :ico_haha_01:

U nas z tym snem jest jeszcze różnie, mała spi ze mną w drugim pokoju. Patryk z Mackiem. To na jakis czas dopóki Patryk sie nie przyzwyczai bo w nocy jeszcze reaguje na jej płacz i boimy sie ze powtórzy sie histeria z drugiej nocy. Zazwyczaj mała spi spokojnie ze mną w nocy, rano do popołudnia nie spi i dopiero po południu. Ale nie przespi nawet 3 godzin łacznie tak więc zazdroszcze Wam takich spioszków :-) :ico_brawa_01:

Mariola rzeczywiscie nie masz teraz lekko bidulko. Trzymaj się jakoś.

Renia0601, powodzenia jutro!!!!!!!!!

Jutro idziemy z dzieciaczkami do lekarza. Mała na ważenie, Patryk tez na kontrolę bo ostatnio u lekarza był na bilansie dwulatka.
A chce wziąść skierowanie do logopedy bo cos ten nasz szkrabik nie przejawia ochoty do mówienia, po swojemu trajkocze ale po naszemu ani troche :ico_noniewiem:

A tak w ogóle to witam w naszym gronie grudnióweczki :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości