Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

14 lut 2008, 18:36

No popatrzcie no ja też czekam, Wiki nie - bo śpi, dziś później posza bo byłyśmy u lekarza
No to życzę udanych wieczorów
Obrazek

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

14 lut 2008, 18:45

Wszystkie czekają i się nie doczekają :ico_smiechbig:

Miłego ......

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

14 lut 2008, 19:09

Szczęśliwych Walentynek :-D

Obrazek

[ Dodano: 2008-02-14, 18:10 ]
Witajcie, tak długo mnie nie było, że nawet nei wiem czy mnie pamiętacie. Z okazji Walentynek wpadłam na stare śmieci :ico_haha_01: Wszyscy zdrowi???, bo przyznam się bez bicia, że nie czytałam :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

14 lut 2008, 23:12

Kochane Buziaczki dla Was na Walentynki i miłych chwil wieczorową porą :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Ja właśnie czekam na męzulka ma wrócic z delegacji około 24, jeszcze sobie poczekam :-D

Kasiulka- ale masz wenę twórcza ja dzisiaj o tym samym myslałam z ta pomadka ale nie zrobiłam kurde moze jeszcze coś walnę :-D :-D

Asiu- ciesze się, ze to tylko kaszelek a nic poważnego kuruj Wikunię

Kocica- piate przez dziesiate jeszcze pamietam jakąś Jolcię :ico_noniewiem: to Ty :-D :-D :-D Buziaczki

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

15 lut 2008, 10:00

Dzieńdobry :-D

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

15 lut 2008, 10:47

Witam już po walentynkach, nawet się udały mężusiowi obiado kolacje podałam :-D Piwko do tego, bardzo zdziwiony że jeszcze na piwko zasługuje bo rano dostał ładne majtusie :-D A ja już wczesniej zaliczyłam prezent ale jeszcze pamiętał o moim ulubionym ptasim mleczku :-D Więc wieczór udany, osłodzony ze hejjjjjjj :-D A dziś z rana brrrrrrrrrr jak zimno, matyldzia obudziła się o 6.30 i szaleje :-D

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

15 lut 2008, 11:53

Cześć dziewczynki u nas też było goraco :ico_oczko: choć rano okazało się że w nocy był przymrozek :-D teraz świeci słoneczko za oknem ciekawe czy ciepło na dworze.
Może później wybierzemy się na spacerek a narzie czekam na przesyłki pocztowe w domku bo zamówiłam sobie woal na okno i kape na łóżko więc poczekam grzecznie na paczzuszki żeby później nie latać z awizem na poczte :-)
Ide zrobić kawke czy ktoś tu jest hej...hej... kto miałby ochote wypić ją ze mną :ico_kawusia: ?

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

15 lut 2008, 13:00

hej :-)

dziękuję za porady - ja tez takich argumentów używam... i jestem skłonna coraz bardziej zostać w domku, lato idzie więc będzie lepiej z moją głową :-D

My wczoraj byliśmy na szczepieniu - dziewczynki obie dzielne jak nie wiem :-D dziś tylko Lilusia troszkę kuleje, bo coś mi się zdaje, że w napiętą nóżkę jej zrobiła zastrzyk :-/ ale przejdzie ;-) Różyś tylko kwęknęła i już była radosna :-D :ico_brawa_01:

Potem pojechaliśmy do Opery Narodowej, na Carmen - bardzo mi się podobało, cały ten przepych, dekoracje i historia... Bartoliś był cały mój a ja cała jego :-) i naprawdę było super, czasem warto oderwać się od domu na chwilkę ;-) ale... Lilusia położyła się spać i po godzince wstała... ZĘBY - idzie jej 4 chyba bo gula ogromna... i nie spała aż do naszego powrotu :ico_szoking: ok. 23:30... noc nic utuliliśmy nasze bobasie, napiliśmy się winka, "poprzytulaliśmy się" i lulu ;-)

cieszę się, ze i Wy miło spędziłyście czas :-)

no i muszę spadać

p.s. zdjęcia posłałam, jak ktoś jeszcze nie dostał proszę sie upominać :-D

buziaczki kochane

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

15 lut 2008, 13:05

ja jestem chętna na towarzystwo do kawki,bo kawe już sobie zrobiłam i zasiadłam do kompa :-) .Bartek śpi już od godz. i co chwila sie budzi :ico_olaboga: ,nie wiem co z nim ,dawno tak lekko nie spał.Chyba dokuczaja mu dolne 3,bo dziąsełka spuchnięte a on strasznie marudny i niespokojny :ico_placzek: .No nic przeżylismy tyle ,to i te przeżyjemy :ico_oczko:

Amy dziś siedzimy w domu,straszne wiatrzysko wieje,do tego mały mrozek,czyli niezbyt pogoda,a tak się ładnie dzień zapowiadał :ico_placzek: .Wieczorkiem znów wyruszamy na dłuuugi week :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

15 lut 2008, 13:33

Witam

No to wam się wieczorki udały super
Ja nie spałam dużo, bo Wiki przez sen strasznie kaszlała, serce mi pękało jak to słyszałam :ico_placzek: niby teraz za dnia lepiej, ale w nocy aż mi w głowie dudniło ze stresów, jutro jeszcze polecę z nią na kontrolę bo pani dr jedzie na urlop, lepiej niech ją osłucha raz jeszcze, ale podejrewam że szczepienie w środę odpada :ico_placzek:
Idę porządki robić, wyjątkowo mam ochotę..

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość