katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

14 lut 2008, 23:45

Marvinka, co tak malo Cie tu idac?Wpadaj czesciej,caluski dla twojego Marvinka

Awatar użytkownika
Marvinka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 03 gru 2007, 14:48

14 lut 2008, 23:48

caro
le i tak nastoju walentynkowego nie czuje, macie rację to przereklamowane, albo dla tych przed ślubem, co jeszcze ich monotonność związku nie dopadła

podzielam Twoje zdanie. Kiedys jakos ten dzien byl dla mnie wazniejszy emocjonalnie , a teraz to dzien jak kazdy inny. Ale moj Maz sie spisal, rozyczke mi przyniosl, a ja mu marcepanowe serduszka kupilam i sie bardzo ucieszyl.

delicja
Jestem Twojego zdania, My tez planujemy ewentualnie drugie dziecko, ale tak za dwa latka. Ja sie musze najpier jednym zajac, dac mu wiele milosci , no i sie sama czuc jako spelniona matka.

[ Dodano: 2008-02-14, 22:53 ]
katrin ah , jakos tak mi sie ostanio nie chce wlaczac komputera, Marvin jest przeziebiony i latam z nim codziennie do lekarza, bo tu lekarze niedaja zadnych lekarstw tylko obserwuja i to jest meczace. Dopiero jakby mial goraczke to by bylo podejrzenie na zapalenie ploc i cos by przepisali , a tak tylko kaszele i chrycha i katar i tak naokraglo.
Ale cos nowego u nas tez jest, od soboty zaczal sam na nogi stawac. Najpierw w swoim luzeczku, a teraz gdzie sie tylko da. Juz sie po malu do schodow przymierza. trzeba bedzie cos na te schody w nastepnym miesiacu wymyslec.

[ Dodano: 2008-02-14, 23:12 ]
a co to jest ten "scrapek"??

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

15 lut 2008, 00:23

Marvinka, ckrapek to .. ozdobione zdjecie takie jak mamy w podpisach :-)

[ Dodano: 2008-02-14, 23:24 ]
no tak... Kolka miala pic ze mna %% i nie ma jej :ico_placzek:

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

15 lut 2008, 00:34

M0rD3CzKa, no to ja pije-moge w zastepstwie?Na co masz ochote-zajrze do barku a raczej do szafy

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

15 lut 2008, 00:56

katrin, pijemy wiec razem :-D

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

15 lut 2008, 10:23

hihi popiły i teraz sobie śpią w najlepsze :-D . Mój M wczoraj zamiast twixa przyniósł piwo :shock: wypiłam z nim, ale wolałabym twixa :ico_zly:
straszny dziś ziąb, myślalam, że nie będę musiała wychodzić, ale muszę brrrrr
a Oleńka już sobie śpiewa :ico_haha_02: u niej śpiewanie to pisk :-D ale aż w uszach dudni :-D :-D :-D

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

15 lut 2008, 11:01

Dzień doberek :ico_haha_01:
Mnie wczoraj wieczorkiem net nie działał, nie chciało mi wogóle stronek otwierać :ico_zly: i nie mogłam powalentynkować z wami.
Ja od męża dostałam kwiaty i czekoladki :ico_szoking: zaskoczył mnie bo on z reguły mi mówi, że nie miał czasu nic kupić, a ty niespodzianka :-D Ja też uważam, że to święto jest bardzo przereklamowane.
Postanowiłam dzisiaj iść do fryzjera, a co zrobię sobie przyjemność małą, jutro mam egzamin i znów muszę się bujać do Krakowa :ico_placzek: a nie chce mi się jak cholera :ico_zly: . Synek śpi więc spadam się ogarnąć troszkę. Miłego dnia życzę i do wieczorka :ico_haha_02:

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

15 lut 2008, 11:03

delicja, piekne z Was dziewczyny,corka rzeczywiscie cala mamusia.U nas dla odmiany swieci slonko ,wiec zaraz sie wyzbieramy i pojdziemy na spacerek.

Dziewczyny,dzieki Wam za te podpowiedz o Teletubisiach,jedyne chwile kiedy mam spokoj,Antos patrzy jak zaczarowany(tylko co mu sie tam podoba??? :ico_szoking: -bo dl mnie to taka bez sesu bajka,no ale to nie dla mnie na szczescie)

Zycze milego dzinka

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

15 lut 2008, 12:01

Witam wszystkich :-) :-)

U nas ziąb :ico_zly: :ico_zly:

A Oskar to obojętnie co może oglądać, najbardziej tylko lubi reklamy co jest w nich dużo czerwonego :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Kari oczywiście prosimy o zdjątko z nową fryzurą :-D

Marvinka witaj :-) :-) i :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla niuńka z a postępy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

No właśnie Kolka wczoraj wieczorem nie wpadla, dziwne :ico_noniewiem: , chyba że miała seksiasty wieczór :ico_oczko:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

15 lut 2008, 13:31

czesc :-D kari24, brawa dla meza za niespodzianke :ico_brawa_01: :-D katrin, teletubisie chyba kazdy brzdac lubi bo tam w kolko powtarzaja to samo o dziecko sie cieszy ze cos znajomego jest :-D dlatego tez dzieci ogladaja z checia reklamy bo to tez dla nich znajome rzeczy sa , w kolko powtarzane :-D Moj Kacpi oglada teledysk kanikuly przynajmiej 5 razy dziennie az mi juz zbrzydla ta piosenka :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość