Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

14 lut 2008, 16:54

Marta26, to dobrze że ok, ważne aby się dobrze sprawował,
No i ja już muszę zmykać bo Milan wstał, a i obiad trzeba dokończyć

Jeszcze raz miłych walentynek :-)

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

14 lut 2008, 16:59

ja też zmykam, papatki i miłego dnia

lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

14 lut 2008, 23:22

Hej!!
Nikogo nie ma...?!?! No ale co ja się dziwię, pewnie wszystkie świętujcie walentynki :ico_oczko:
Mam nadzieję, że minęły wszystkim złe humorki i mile spędzacie ten wieczór.
Ode mnie :ico_buziaczki_big:
Ja w sobotę wracam do Wawy. Jeszcze chcę tylko odwiedzić dziadków i mojego kolejnego chrześniaka. Nie mogę się doczekać już powrotu do domu. Mimo że jestem teraz w swoim domu rodzinnym, to odkąd jesteśmy razem z Ł. czuję, że mój dom jest tam gdzie on.

siunia, gratuluję zakupu. Bardzo fajny wózeczek. Nam podoba sie Atlantic szaro-czerwony, ale oglądałam go w sklepie i jest dość ciężki. Poza tym nie można do niego zamontować fotelika samochodowego :ico_noniewiem: . Mimo tego jest na mojej liście faworytów.

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

15 lut 2008, 08:51

Cześć dziewczyny!
Ja znowu rano. A niewyspana jestem, że szok. Wieczorem A. stwierdził, że nie pójdę spać o 21 i włączył Ratatuj, i tak siedziała do 23, a potem całą noc się strasznie kręcił i mnie co chwila budził, na dodatek wstał o 6.30 i ja też już nie mogłam zasnąć - skutek - cały dzień nieprzytomna.
Na wczorajszej obiado-kolacji było nawet miło, pominąwszy fakt, że skusiłam się na placek po zbóju, który tak naprawdę smakował po ch....., ohyda ble! A jak Wasze wieczory walentynkowe ( i dalej jestem potrzebująca, znowu nici :ico_placzek: )

Lulu_ już bardzo musisz tęsknić do swojego Ł., ale za to jak wrócisz będzie super, ja też myślę poważnie nad zostawieniem A. samego na jakiś weekend - dobrze by to nam zrobiło.

Siunia fajny wózeczek :ico_brawa_01: > Miło że zajrzałaś, bo ostatnio rzadko się pojawiasz, smutno jest bez Ciebie.

Marta i jak niespodzianka?

Nowa a co u Ciebie?

Tuski dawno nie było. Ciekawe co u niej i jak sie czuje.

Małgorzatki i Mojej.mai też. Hej dziewczyny gdzie sie chowacie !

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

15 lut 2008, 09:35

Hej :ico_ciezarowka:

Ja w końcu po przespanej calutkiej nocy :-) :ico_brawa_01: i humorek tez lepszy :-)
Wczoraj m. postarał sie, przyjechał z bukietem róż, pyszną czekoladką i skruszoną minką. Pojechaliśmy do knajpki i w ogóle wieczór był milutki :ico_haha_01:

A wczoraj byłam jeszcze oglądać wózki. Widziałam w końcu na żywo Xlandera, bardzo mi się spodobał (jeździłam po sklepie, ale tylko spacerówką, bo akurat była zamontowana). No i pewnie na niego sie zdecydujemy, musze jeszcze z m. pojechać, zeby zobaczył.
Podobał mi sie jeszcze Chicco Trio Tour (to chyba taki jak Ty Spinka kupuje?)

Siunia fajny wózeczek, czy to jest Twister? mozesz mi napisać, kto go produkuje?

Dziewczyny zdecydowanie zaniedbujecie nasz watek :ico_nienie:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

15 lut 2008, 09:54

Hej Nowa!
Chicco taki jak ja chcę :-) .Jaki kolor Ci się podobał (ja preferuję zielony). A z tym zaniedbywanie wątku to racja :ico_oczko:

Cieszę się że tym razem chociaż Ty sie wyspałaś, widzę, że my na zmiany mamy z tym spaniem, jak Ty jesteś niewyspana, to ja jak fryga i na odwrót :-) Trzeba coś z tym zrobić :ico_oczko:

Szukam czegoś na prezent dla koleżanki na odwiedzinki, ale chcę coś większego kupić, tak na 74, ale kurcze nic nie mogę znaleźć. Normalnie mojej małej znajduję cuda niewidy a koleżance nic mi sie nie podoba.
POMÓZCIE PROSZĘ :ico_sorki:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

15 lut 2008, 10:14

spinka pisze:Chicco taki jak ja chcę .Jaki kolor Ci się podobał (ja preferuję zielony).


Ja właśnie widziałam w kolorze zielonym, bardzo ładny :ico_oczko: W ogóle fajny wózeczek, tylko kurcze trochę drogi. Ja się zastanawiam nad Xlanderem i to uzywką, no i żeby fotelika do kompletu nie kupować, tylko jakis inny, tańszy :ico_noniewiem: Duzo moich znajomych kupuje potem te tzw., parasolki, bo wygodniejsze, sama nie wiem, czy jest sens pakować tyle kasy w wózek???

A co do prezentu , to z ubranek na pewno coś znajdziesz :ico_oczko:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

15 lut 2008, 10:20

A ile kosztował?
Bo na allegro jest za 1940 zł i gratis kurier. A Xlander jest tańszy? Bo z tego co ja się orientuję to on jest jeszcze drożysz :ico_noniewiem:
Wiem że coś w końcu znajdę, ale popatrzcie też w wolnej chwili :ico_sorki:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

15 lut 2008, 10:26

spinka pisze:A ile kosztował?


2435 zł :ico_szoking: , a Xlander ok. 1800 (nawet sobie pozapisywałam ceny)
Straszne ceny w sklepach

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

15 lut 2008, 10:51

No pięknie 500 zł narzutu :ico_zly: A u mnie pewnie jeszcze więcej, także ja na 100% z allegro zamawiam.
Nowa zerknij, nie wiem czy o taki dokładnie Ci chodzi, ale cena też znacznie niższa:
http://allegro.pl/item313566904_wozek_x ... html#photo

A ty masz używany:
http://allegro.pl/item312040283_x_lande ... html#photo
http://allegro.pl/item311306436_x_lande ... html#photo

Ale odnoszę wrażenie, że one mocno staniały, bo jak patrzyłam na początku, to były droższe od Chicco.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość