Awatar użytkownika
mama_Dominika
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 545
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:04

15 lut 2008, 14:09

Nie wiem, niestety bo Kindze ida już 3 miesiąc górne zeby i tylko przebić sie nie mogą :ico_oczko: ale pewnie zębolek jej się w końcu przebił no i kochaniutka ta Twoja Milunia

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

15 lut 2008, 14:16

Mili i Kinia super kochane urwiski.....skarpety,sznurki a nawet gumka :ico_szoking: :ico_haha_01: ...udane dziewczyny!!!!!!!!!!!
mialam podejscie do usypiania malej ale sie nie dala :ico_zly: ...zjadla obiadek maminej roboty...z brukselka i kurczakiem....ale spac :ico_nienie: choc taka slaba ze jak tarla oczy przy jedzeniu to na rzesach mnowstwo obiadku miala.....

[ Dodano: 2008-02-15, 13:23 ]
Lady....a moze wez lyzeczke i postukaj delikatnie-moze ma juz jakiegos zęba? :ico_haha_02:

Irminko...3 mce ida gorne zęby?oby nam to szybciej poszlo bo ma takie spuchniete ze mam wrazenie ze zaraz wyjdą z buzi jej te dziąsla.....ale ma tak od tygodnia....

Awatar użytkownika
mama_Dominika
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 545
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:04

15 lut 2008, 14:42

No właśnie idą jej już długo, ma bardzo rozpulnione - takie wielkie gólki na dziąsłach, ale zauważyłam że idzie jej to etapami, kilka dni marudzenia a potem spokój i znowu to samo... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

15 lut 2008, 15:31

dobra jestem
nie wiem co się ze mną dzieje, każdy dzień jest identyczny, najchętniej nie wstawałabym z łóżka i pewnie tak by się działo gdyby nie Alicja. Wszystkie czynności przy niej wykonuję rutynowo, nie stać mnie nawet na uśmiech.
Mieszkania szukamy dalej i coraz bardziej wątpię że coś znajdziemy. Ceny we Wrocławiu podskoczyły niemiłosiernie. Nie ma kompletnie nic za pieniądze które możemy płacić za wynajem, bo z kupna na razie zrezygnowaliśmy (teściowie rozmyślili się w sprawie kredytu). Szwagierka przechodzi samą siebie i mam wrażenie że to dzięki niej wyszło jak wyszło z kredytem. Siedzę całymi dniami sama w domu, a kiedy popołudniami jest Mariusz to najczęściej płaczę albo śpię. Zmuszam się żeby się rano ubrać, posprzątać czy ugotować obiad. Chociaż i z tym ostatnio coraz gorzej. Nie mogę liczyć na niczyją pomoc.

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

15 lut 2008, 15:40

Ewcik, :ico_nienie: nie wolno sie tak denerwowac
widze tu u kolezanki początki deprechy
ja tez tak mam bardzo czesto

:ico_pocieszyciel: pamietaj ze masz nas i zawsze mozesz sie tu wykrzyczec na swoja beznadziejną szwagierke i na cały swiat

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

15 lut 2008, 15:42

jagodka24, w tym problem że ja się nie denerwuję, po prostu wszystko olewam

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

15 lut 2008, 16:07

Ewcik, ja myślę, że to ta pora roku tak nastraja niestety, poczekaj jeszcze z tą deprechą, nie pakuj się w nią, przyjdzie wiosna i świat będzie znów inny i będzie się chciało żyć. Ja też teraz miewam takie dni niestety. Ale mam nadzieję Ewcik, , że u Ciebie to też przejściowe. No już uśmiech na twarz, a olewać możesz, czasami olewanie też się przydaje więc najlepiej olej szwagierkę :-D

GLIZDUNIA, Maya wącha??? Karol jeszcze nie, ale Ty się nie dziw, bo przecież Maya to nasza przodowniczka, dzięki niej wiemy co nasze dzieciaczki będą niedługo robić :-D

mama_Dominika, masz bardzo dobre założenia i postanowienia i ślicznie wyglądasz :-)

ladybird23, skarpetkowa Milu urocza :-D

A my byliśmy na spacerku, ale jak szybko wyszliśmy tak szybko wróciliśmy, tak u nas wieje, że normalnie wózka pchać nie mogłam, a zimno, że aż strach.

Teraz czekam na koleżankę, bo dziś się jeszcze jedna zapowiedziała w odwiedzinki. O widzisz Ewcik, to jest też dobry sposób na złe dni, koleżanki wpadające na kawkę czy herbatkę. Bo klikanie to jednak nie to samo co wygadanie się tak oko w oko z psiapsiółką. Nie obraźcie się oczywiście, bo z Wami też jest miło i sympatycznie, ale szczerze to wolałabym usiąść przy herbatce i widzieć Was wszystkie :-D

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

15 lut 2008, 16:15

Sikorka, dzięki za pocieszenie. Niestety koleżanki odpadają, bo tu nikogo nie mam, a znajomi z którymi utrzymywałam kontakty przed ciążą wolą wyskoczyć gdzieś wieczorami na piwo niż przyjść do mnie na kawkę, bo podobno nie ma o czym ze mną rozmawiać.......... miałam dwie koleżanki które mnie trzymały w pionie, ale odkąd obrobiły mi nonono z moją szwagierką to wolę się do nich nie odzywać. Wątpliwa przyjemność najpierw się wyżalić a potem słyszeć pretensje.............

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

15 lut 2008, 16:19

Ewcik, no to wirtualna przyjaźń musi Ci wystarczyć i mam nadzieję, że niedługo napewno będzie Ci lepiej :-D

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

15 lut 2008, 16:23

Sikorka, mam nadzieję że wystarczy.........

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość