Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

14 lut 2008, 22:03

obrazek juz wisi
Obrazek

a to jeszcze zdjęcia moich chłopców zrobione w dniu w którym sie urodzili....
Obrazek
i jeszcze jedna prezentacja... popstrykałam ściany :-D
Obrazek

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

14 lut 2008, 23:17

violu cudne masz te ściany, a jakie piękne zdjęcia, no i plakacik wyszedł pierwsza klasa :ico_brawa_01:
aniu ja Wiki karmiłam przez 14 miesięcy i tylko raz w ciągu tego czasu przez 3 dni z wielkim trudem butlą, bo obie miałyśmy zatrucie pokarmowe i wtedy nie mogłam jej karmić, ale to była droga przez mękę
butli w ogóle nie uważała, tak jak i potraw ze słoiczków, więc my od razu łyżeczką domowe jedzonko, a ona od pierwszego razu załapała niekapek z aventu (tylko dlatego, że dostałam kilka butelek, a że były nieużywane, to tylko dokupiłam ustniki i do trzymania), potem było normalne picie, a teraz albo normalnie, albo przez rurki kolorowe
uciekam, bo Tadzik dziś wykończył mnie psychicznie pół godzinnym darciem bez powodu około 18, no i mój chłopina wrócił do domu dopiero o 19:30, no to się nieźle wkurzyłam w te Walentynki (mógł zadzwonić, że będzie później! :ico_zly: )
dobrej nocki, mam nadzieję, że miło spędziłyście ten dzień z waszymi drugimi połówkami

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

15 lut 2008, 00:03

hejka ja dopiero teraz, a wyscie tak naklikały ze było co poczytać :-D
a wieczorkeim napisałąm wam poscika i mi zezarło :ico_zly: niedobre forum :ico_nienie:

a ja dzis dzionek na wysokich obrotach, ale super było :-D mezulke dzis sobie wolne wział wiec super :-D rano obskoczylismy urzad i laryngologa bo mnie ciagle katarek meczy ale dostałam skierownie do alergologa wiec jeszcze musze sie troszke po tych lekarzach powłuczyc zebys ie w koncu czegos konkretnego dowiedzieć :ico_noniewiem:
a póżniej sprzedalismy malucha babci a sami pojechalismy sobie do wrocławia, na pizze i filmik :-D i było super bylismy na filmie Lejdis, i bardzo polecam tylko ostrzegam ze trzeba sobie zarezerwowac dłuzsza chwilke bo filmik z rekłamami trwał dokładnie 2,5 godziny :ico_szoking: ale sie wybyczylismy dzis za wszytskie czasy, jeszcze tylko wypada mezulka przed snem zgwałcić i walentynki super :-D

Maluszek juz nam nie gorączkuje wiec jest super :-D sama nie wiem czy to trzydniówka była czy od zabeczków, ale mam nadizje ze szybko nie wróci :-D

Justynko biedaczek ten twój mezulek mam nadzije ze szybciutko do zrowia powróci :-)

Violu super pomysł z tym wielgachnym palkacikiem tez bede musiał nad czyms takim pomyslec, tylko ze mi się podobaja takie recznie malowane, tylko jak narazie nie wiem skad by to wytrzasna, kiedys widziłam nad morzem ale jak narazie sie tam nie wybieramy :-D

Basieńko biedactwo,odpoczywaj sobie do woli, a meza to bym po piwnicy spac wysłała :-D

Co do kubków niekapków to mój sobie uzywał go jako gryzaczka i ani mysła z niego pic :-D a najbardziej podoba mu się picie z normalnego kubeczka :-D ale chce mu kupic moze jakis z rurka albo polecli ostatnio butelki z woda niegazowna które maja takie koreczki do picia, podono super sprawa dla takich maluszków :-D bede musiał wypróbować :-)

dobra uciekam do mezulka miłej nocki laseczki :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

15 lut 2008, 00:30

Ula ...ale fajny mieliście dzionek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja tez mam zamiar wyskoczyc na ten film....warto?

a to specjalnie dla Ciebie... nie musisz jechac nad morze... :-D :-D http://www.allegro.pl/item312823049_por ... osoby.html bardzo ładne ...ze zdjęcia babka maluje

i ja lecę do mężusia... :-D

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

15 lut 2008, 00:58

Ale cudne zdjecia! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Violu mialas zabojcza sukienke! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A ja to sama jestem! :ico_placzek: Jeszcze mi mezus nie wrocil! Coz, wtretna ma robote i zebrania daleko i autem wraca! A zebranka to zawsze w czwartek i z kolacja! pfffffff taki glupi zwyczaj! Chcialam czekac, ale juz na nosek padam, wiec ide spac! pa! do jutra ! bawcie sie ladnie! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

15 lut 2008, 09:44

No widze ze aj dziś pierwsza z rana :-D
maluszke jzu sobie dzemke zalicza wiec ja klikam :-D

Violu wielkie dzieki za ta stronke bede musiała sie zastanowić, bo bardzo mnie kusi taki obrazeczek :-D

oj Aniu nie martw się zawsze sobie mozecie zrobic swoje własne wlaentynki w niedizle :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

15 lut 2008, 11:17

Witajcie!!
u nas nocka ok :))
ja nadal zakatarzona... :ico_placzek:

Aniu Ula ma rację...walentynki mogą trwać w każdy dzień!!!!!

[ Dodano: 2008-02-15, 10:18 ]
ULA_TOMEK pisze:Violu wielkie dzieki za ta stronke bede musiała sie zastanowić, bo bardzo mnie kusi taki obrazeczek

mi też się bardzo podoba....

[ Dodano: 2008-02-15, 10:19 ]
Anulaf pisze:Ale cudne zdjecia! Violu mialas zabojcza sukienke!

Aniu dzięki :-D

sandra16
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:14

15 lut 2008, 11:51

a oto co zakupiliśmy- wózek chciałam na skrętnych kołach ale były tylko takie które zamiast ramy miały jak ja na to mówie olbrzymie miski, więc odpadały a fotelik najprostrzy ale z regulowanym oparciem
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Awatar użytkownika
moniw
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 03 maja 2007, 17:13

15 lut 2008, 14:27

Wczoraj wieczorem Grzes zaczol wymiotowac czyscilo go i trafilismy do szpitala :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_chory: ma wysoka goraczke

sandra16
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:14

15 lut 2008, 14:56

moniw mam nadzieje że z Grzesiem już wszystko w porządku, wracajcie szybko do domku i do zdrówka

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość