Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

15 lut 2008, 20:06

Frydza, śmiesznie to wymyśliłaś :-D A nocka to owocna ma nie być tylko namiętna hihi :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
Madziorka, Helenka też dostała tą grzechotkę i bardzo ją lubi :-)

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

15 lut 2008, 20:08

ANIU no to namietna i owocna Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

15 lut 2008, 20:24

Nie owocna, a sio :ico_oczko: !!! Nie chcę być :ico_ciezarowka: jak Krzyś daleko :ico_placzek:

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

15 lut 2008, 20:53

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=313807794a to mój nowy zakup nie wiem czy dobrze aj wy brońboże owocnej nocki upojnej czemu nie :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

15 lut 2008, 21:02

edytko nic sie nie wyswietla

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

15 lut 2008, 21:04

NO DOBRZE NAMIETNEJ Obrazek ,EDYTKO strona sie nie wyswietla :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

15 lut 2008, 21:12

Witam, doczolgalam sie :ico_noniewiem: Luska byla dzisiaj niemozliwa!!!! Niegrzeczny egzemplarz :ico_noniewiem: wstala o 7 rano i w ciagu calego dnia tylko raz 10 min spala :ico_zly:


dla Marcinka i Krzysia :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_tort: :ico_tort: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko:

Madziorka smakowal krupniczek? :-D :-D Mialam ci pisac, ze mozna, ale ja w takich tematach to lepiej zebym sie nie udzielala, bo Lusce to wszystko mozna hehe :ico_oczko:
A chustowych mam w Kraku ma byc jutro duuuzzzzooo (cos kolo 25)
A zupe szpinakowa to robie na wywarku wiecie z czego :-D :-D i gotuje w nim ziemniaki i szpinaczek z natka pietruchy i koperkiem, a potem miesko sztkowane dodaje
Samej zupy rybnej nie robilam, tylko rybke do warzywnej dodalam zamiast mieska
Fajny Leon Hood :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


Magda no ja nie wiem, czy 11 kg jest tak calkiem ok dla osmiomiesieczniaka :ico_noniewiem: no ale jak sie lekrz nie przejmuje to czemu ja mam??? :-D :ico_oczko:

Ania Luska tylko na kolacje je kaszke bez problemu, bo wtedy to juz glodna na maksa i polprzytomna ze zmeczenia, wiec jej wszystko jedno, a w dzien to moze z 50 ml jej wmuszam lyzeczka, ale na sile, bo pluje, a glodna, bo co innego lapie od razu :ico_noniewiem: Lekarz kazal tak probowac do roku, a potem to sobie mozna odpuscic i zeby tylko na noc dziecko kaszke zjadlo. Ale twoja Hel to sobie jeszcze cycem dorabia, wiec jak zje tylko na noc to powinno byc ok :ico_oczko:
Moze sposob Magdy jest dobry, zeby oszukiwac mleko jakimis owockami. Jutro sprobuje

Frydza
az taka wariatka to nie jestem zeby parowki zapodawac :-D :-D A tak powaznie, to parowki nawet dla doroslych nie sa zdrowe, bo nie wiadomo co tam jest domielone, a w wiekszosci to i tak tluszcz, wiec lepiej dziecku nie zaczynac, bo one smakuja, i potem sie ich bedzie domagac
A bakusia to Luska juz tez szamnela :ico_oczko: lekarz kazal zastepowac to mleko co ona nie chce wszystkim nabialem co sie da :ico_oczko:
Co do auta to nie doradze

Asia ciesze sie, ze z Emi ok :ico_sorki:

Edyta
strona z twoim zakupem mi sie nie wyswietla, pisze, ze aukcja przeniesiona do archiwum

Ok, otworzylam sobie dwie strony, na jednej czytalam, a na drugiej odpowiadalam, wiec mam nadzieje, ze nikogo nie pominelam, natomiast brakuje Kamilki, Alinki, Juli, Aviska, Lucy, ktore sie w pisaniu zapuscily, a o Aci, Leatce, BeWu, Agniecha772, astrid i Karli nie wspomne, bo juz calkiem nas opuscily :ico_placzek:

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

15 lut 2008, 21:19

ato chamy jutro jak go przywioze to się pochwale z tymi kitkami :ico_smiechbig: przepraszam was dziewczynki ale ja ślązaczka i ubawiłyście mnie do łez .Ciacha gotowe jedno cytrynowe a drugie z serkiem homo zapraszam jutro na :ico_kawa: i ciacho

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

15 lut 2008, 21:23

jasnie pani no super sie spisalas hehe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
rzetelne odpowiedzi i jeszcze o nieobecnych i opuszczpnych pamietalas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

jak ci luska zdrowo rosnie to waga sie nie przejmuj. dla mnie to duuzo ale luska zawsze byla duuza.. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-02-15, 20:24 ]
zmykamy na zakupki
wreszcie sie doczekalam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

15 lut 2008, 21:27

:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D KITKI sa fajniusie hihi :-D No faktycznie JASNIE PANI duzo dziewczyn nas opuscilo :ico_placzek: no ale coz zrobic!!!Udanego spotkania :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość