Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

15 lut 2008, 22:54

kasiulinka, super pomysł z tym łóżeczkiem turystycznym, ja mam i za nic w świecie na inne bym je nie zamieniła :ico_oczko:

NOWA, super kolekcja taka kolorowa :ico_brawa_01:

Marta26, no to naprawdę wypalili z tą pracą, normalnie aż szkoda

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

16 lut 2008, 08:06

Cześć :ico_ciezarowka:

Kasiulinka, ja chcę też łóżeczko turystyczne na dół, ale nie wiem co z tego wyjdzie. My na dole mamy kuchnię i pokój i cały czas w ciągu dnia przebywa się na dole, a na górze jest sypialnia, więc takie turystyczne na dół a drewniane na górę byłoby jak znalazł, ale zobaczymy jak z kasą będzie i czy będziemy mogli sobie pozwolić.

Nowa fajne ciuszki i widać, że starałaś się kupować uniwersalne, a jaki rozmiar, 56 czy 62?

Siunia zapomniałam Ci napisać, że super zdjęcie Milana wstawiłaś i że Natanek Ci bardzo ładnie na suwaczku podrósł :ico_oczko:

Ja wczoraj podłam ok 21 więc dzisiaj już po 6 na nogach, oj co się ze mną ostatnio dzieje sama już nie wiem :ico_noniewiem: Biorę się za kawkę, bo to jest 2 rzecz, która mi na myśl przychodzi jak oczy otworzę, pierwsza to kibelek :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

16 lut 2008, 09:52

No to widze że łózeczko turystyczne w modzie, ja juz nawet opatrzyłam jakie chcę z tym ze nie wiem czy kupimy teraz czy po porodzie, myśle że po bo podejrzewam że ja śmigac z gfóry na dół przez pierwszy tydzien nie bede tylko z dzidzia posiedze na górze a obiadami zajmie sie m. lub moja mama która obiecała wziąć urlop i posiedzieć u nas ze 2 tyg. tylko mam określić kiedy bo ona ten urlop musi zaplanowac, żartownisia,nie? :ico_oczko: a serio musi zaplanować tylko jak tu przewidzieć kiedy urodze? :ico_szoking:
NOWA wyprawka dla dzidzi super, dużo tego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a ja jem z Wami śniadanko bo M. pojechał na parę godzin do pracy to nie krzyczy :ico_oczko: jak zjem to biorę sie za naukę- ale pewnie duzo już sie nie poucze bo mam tego serdecznie dość, a wczoraj się dowiedziałam że ludzie się nie ucza tylko ściągi robią, więc chyba też te najtrudniejsze do zapamietania rzeczy przeleje na papier :ico_oczko:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

16 lut 2008, 10:22

Witajcie.

Ja dosłownie na chwilkę.

Mąż poszedł za mnie w jajka , ja muszę trochę dom ogarnąć i jak wróci jedziemy do miasta na zakupki. Milan mi dalej kaszle, najgorzej było w nocy , ale teraz juz może trochę lepiej, dziś jakiś syropek mu kupimy.

spinka, a dziękuję, hihi, mały fotomontażyk, ale uśmiech Milana :-D , no i dzidzia ładnie rośnie ładnie

Marta26, czekaj czekaj, zobaczysz jak po porodzie cię będzie energia rozpierała już nawet w szpitalu, będzie ci sie chciało wszędzie latać i się chwalić dzidzią. Ja też myślałam że po porodzie się leży, fakt zmęczenie daje swoje , ale radość z dziecka to wszystko przebija :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

16 lut 2008, 10:36

siunia, pisałamo pierwszym tyg. w domku, wtedy to chyba nawet nie bierze sie jeszcze dziecka na spacer, nie?

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

16 lut 2008, 10:54

Babki ja przyszłam śniadanko zjeść, a Was już nie ma...
My już z A. po zakupach i właśnie się za sprzątanie będziemy brać.
A z tą energią to ja nic nie wiem, ale niunią to na pewno będę się chwalić wszystkim :-D

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

16 lut 2008, 11:04

Hej :ico_ciezarowka: widzę, ze dziś mnie wyprzedziłyście :ico_oczko:
A ja sie w koncu wyspałam :ico_haha_01: :ico_brawa_01:
A ile śniegu napadało :ico_szoking: u Was też?No i zimno jest :ico_noniewiem:
Właśnie jem sniadanie (paróweczki)

Dzieki za uznanie dla ciuszków, czekam jeszcze na 2 małe paczki i na razie dla dzidzi tyle. Reszta tak juz konkretniej pod płec moze juz w kwietniu jak dowiem się kto u mnie mieszka :-) . wiekszośc mam na 62.

Co do łóżeczka to ja tak jak spinka będę kupowac 2 i na dół chcę takie właśnie turystyczne/kojec.
Spinka a to drewniane Radek VII, to nie wiem, czy widziałas na żywo, bo ja 2 dni temu tak, jest bardzo ładne no i wygląda na solidne, wczoraj pokazałam m. zaakceptował :ico_oczko:

Marta tez czytałam, że przez 1 tydzień nie wychodzi się z dzidzią, ale to chyba róznie bywa, zalezy od pogody, od dzidzi itp.

Siunia usmieszek Milana The Best :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

16 lut 2008, 11:14

Nowa widziałam na żywo - śliczne! No i na allegro znowu sporo tańsze niż u nas w sklepie!
Zmykam sprzątać.

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

16 lut 2008, 11:16

Ja jak urodziłam w zeszłym roku to w czerwcu były upały. po czterech dniach już bylismy na spacerku.
Nowa sliczne ciuszki. Polecam jednak kupić kilka rzecy na 56 bo dziecko nawet jak większe się urodzi to takie skulone na poczatku, że wszystko i tak na nim wisi.
A na lato zarówno do spania jak i na spacery polecam rampersy. Wiecie co to jest?
http://www.allegro.pl/item310638668_ram ... _68cm.html
O to taki przykład. Super się sprawdza.

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

16 lut 2008, 11:16

spinka pisze:Zmykam sprzątać.

nie uciekaj z kim sie kawki napiję :ico_placzek: :-)

a co do ceny w sklepach to szkoda gadac, bez materaca kosztowało 280 zł :ico_zly:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap, Thomasbulty i 1 gość