Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

16 lut 2008, 11:18

A i jeszcze jedna rzecz rewelacyjna polecam to półśpiochy. Super sprawa. łatwo sie przebiera i do body elegancko pasuje. Nie trzeba sciagac jak zwykłe spioszki przez całe plecki tylko fik nonono do góry i zdjęte.

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

16 lut 2008, 11:19

Cześc -indigo- fajnie, ze wpadasz i jak zwykle dobrze nam radzisz :ico_brawa_01:

Rampersy faktycznie super sprawa :-) , a na 56 to na pewno dokupie tylko pod koniec. a Ty duzo miałaś ciepłycha rzeczy tzn. sweterków, kaftaników?

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

16 lut 2008, 11:23

Ja jeszcze chwilkę jestem, ale zaraz zarwę opierdziel od A.
Witaj Indigo, mówisz to samo co moje koleżanki, ja też zamierzam półśpioszki i rampersiki pokupować :ico_oczko:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

16 lut 2008, 11:24

Dziewczyny, normalnie :ico_szoking: psa mi zasypało, głupia zamiast pójśc do budy siedzi pod drzwiami na taras i juz prawie jej nie widac :-) (zawsze jak wie, ze ktoś w domu jest to siedzi pod drzwiami :ico_puknij:

A mojego m. nie ma, bedzie dopiero za godzinkę, dlatego zasiadłam :ico_haha_01:
Potem jedziemy zobaczyc wózeczki no i na jakies zakupy małe :-)
Ostatnio zmieniony 16 lut 2008, 11:26 przez NOWA, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

16 lut 2008, 11:25

Kaftaniki miałam dosłownie trzy i uzyałam tylko jak pempek sie jeszcze nie zagoił a później to juz tylko body body body i tak do dziś. Choc niektóre mamy maja opory przed wkładniem przez głowke. Ja nie miałam.
A z ciepłych rzeczy to miałam dwie bluzy i cieniutka kurteczke, która przeleżała całe lato w szafie.
wszystko zależy od pogody jaka będziemy mieli tego lata. ale dwie sztuki myslę, ze w zupełności wystarczą. Zawsze mozna później dokupić jakbędzie chłodno. tym bardziej, ze to sie tak nie brudzi jak spiochy czy body bo zakładamy tylko na wyjście.

[ Dodano: 2008-02-16, 10:26 ]
NOWA pisze:Dziewczyny, normalnie psa mi zasypało


Biedactwo.

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

16 lut 2008, 11:27

Słyszałam, że lato ma byc upalne, jak sie sprawdzi ta prognoza to faktycznie grubsze ciuchy przeleża w szafie :-)

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

16 lut 2008, 11:40

Dlatego bluze czy sweterek warto kupić większe i podwinąć rekawki jakby co a później wykorzystac jesienią.
A na lato body i cienkie skarpeteczki.
Poza tym wyższość body nad kaftanikiem jest taka, ze kaftanik sie podwija i może uwierać. Natomiast bodziaki dodatkowo trzymają pieluszke na swoim miejscu. Tym bardziej, ze zazwyczaj jest ona za duża na takiego maluszka i łatwo o niespodziankę.

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

16 lut 2008, 11:47

-indigo- pisze:Tym bardziej, ze zazwyczaj jest ona za duża na takiego maluszka i łatwo o niespodziankę.


Hihi dokładnie :ico_haha_02:

Dobra ja tez zmykam, pasuje za cos konkretnego się zabrac :-) :ico_papa:

lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

16 lut 2008, 13:05

Cześć!!
Jestem już w domku :509:
Odpoczywam i czekam na Ł. bo jest jeszcze w pracy.
Remontują klatkę schodową w bloku i tak cholernie się kurzy, że wszystko w mieszkaniu jest białe :ico_zly: Ale i tak się cieszę, że wróciłam!
My też zamierzamy kupić łóżeczko turystyczne. Już nawet wybrałam, tylko Ł. nie chce zaakceptować koloru :ico_szoking: Gdyby miał zastrzeżenia do jakości, ceny itd., ale co do koloru???? Czasem mnie zaskakuje :ico_oczko: na szczęście mam swoje sposoby, żeby go przekonać :-D
http://allegro.pl/item304166351_lozeczk ... esign.html

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

16 lut 2008, 16:40

Witaj Lulu_ widzę że jesteś przeszczęśliwa, że w końcu do domku wróciłaś :-)
A jaki kolorek chcesz? Mi się bardzo podoba ten 3 wzór czyli taki lila.
Koleżanka do mnie przyjechała, tzn już pojechała, ale się cieszę bo bardzo dawno się nie widziałyśmy. Nie mogła się napatrzeć na mój brzuszek i na ciuszki, cieszyła sie jak małe dziecko i stwierdziła, że oni zaraz po ślubie też będą się starać o dzidzię ( ślub w październiku).
A teraz sobie odpocznę, bo sie nałaziłam troszkę i plecy mnie bolą.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość