Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

15 lut 2008, 14:59

witam!
a ja rano wstaje ,patrze za okno a tam śnieg sypie i to porządnie,ale teraz zdążył juz stopnieć,bo słońce swieciło,teraz znowu sie chmurzy
KAcper zrobił dzis pobudke po 5,ledwo widze na oczy bo poszłam spać po 24,kiedy ja sie wyśpie,głupia sama siedze nie wiem po co tak długo a potem narzekam ech...
padł zaraz po 11 i se śpi do tej pory
w sumie mogliśmy pójsc do tego lekarza,bo jak narazie nie kaszle,ale nie było jak bo padł ... ;)

[ Dodano: 2008-02-15, 20:39 ]
ale tu pustki

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

16 lut 2008, 01:38

Cześć dziewczynki...tak dawno tu u Was niwe byłam że juz zdązyłyście się przenieść :ico_olaboga: :-D
My ostatnio chorowaliśmy, Antoś dostał pierwszy w zyciu antybiotyk, także był niewielki stresik, ale juz jest ok. teraz mamy gościa, przyleciała do nas siopstra cioteczna Antosia, więc czasu tez mniej i komputerr wieczorami okupowany, a w ciagu dnia tez ciężko zajrzec.

Ale Dorcia mnie zmobilizowała żebym zajrzała , także jestem :-D
Całuski dla wszystkich i postaram się WAS troszkę doczytać :ico_haha_02: ....hmmm w miarę możliwości :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

16 lut 2008, 08:12

Maggie pisze:.

Ale Dorcia mnie zmobilizowała żebym zajrzała , także jestem :-D
Całuski dla wszystkich i postaram się WAS troszkę doczytać :ico_haha_02: ....hmmm w miarę możliwości :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
:-) :-) :-) :-) I masz zaglądać...codziennie...bo bedę Cie ''napastować''przez te PW :ico_oczko: :ico_oczko:
Buziaki dla Antosia :-) :-)
A ja jakoś spac nie mogę.U mnie za oknem snieżek piękny sypie ,aż oczy się smieja jak to widzą.Jak będzie w południe ładnie to trzeba to wykorzystać ,bo łyszałam w pogodzie ,że ocieplenie idzie :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
A mój Bartosz gdzies drugą noc sie tak kręci ,popiskuje ,nie wiem co mu jest :ico_noniewiem: I bez przerwy pije ,a ja mu wymysla juz iks tysięcy chorób :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Eh histeryczka jestemm... :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

16 lut 2008, 08:50

Hello :-) :-)
Maggie,Dorcia ma talent do nawracania zagubionych tiktaktowiczek :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
Dora1, wszystko bedzie dobrze,bez paniki :-) :-) :-)
kasiekk,a ja sie dzisiaj wyspałam bo mezowi kazalam zjac sie Gabi :ico_oczko: A co,ile mozna spac po 3 godz... :ico_oczko:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

16 lut 2008, 10:52

Dora1 pisze:I masz zaglądać...codziennie...bo bedę Cie ''napastować''przez te PW :ico_oczko: :ico_oczko:
Buziaki dla Antosia :-) :-)

hehe, spoko bedę zaglądać :ico_oczko:
Dora1 pisze:A mój Bartosz gdzies drugą noc sie tak kręci ,popiskuje ,nie wiem co mu jest :ico_noniewiem: I bez przerwy pije ,a ja mu wymysla juz iks tysięcy chorób :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Eh histeryczka jestemm... :ico_zly: :ico_zly:

Kochana, a byłas u lekarza....może Cie uspokoi... :ico_pocieszyciel: Buziaczki dla Bartoszka
Alka mamaGabi:) pisze:Maggie,Dorcia ma talent do nawracania zagubionych tiktaktowiczek :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

no chyba ma talent dziewczyna :-D :one:

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

16 lut 2008, 12:14

[size=150]Gabi,Kasiu spoznione ale bardzo szczere zyczonka urodzinowe-wszystkiego co najlepsze duzo zdrowka i usmiechu dla was kochane :-) [/size]

Zapowiada sie dzisiaj piekna pogoda slonko swieci i jest cieplutko a w poludnie idziemy do dziadka bo bedzie robil chlopcom piaskownice.A ja humorek mam taki sobie bo mezulek opuscil nas na tydzien i polecial dzisiaj do PL.

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

16 lut 2008, 13:59

Magda Sz. dziękuje :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Fajnie masz Alu
a u nas znowu dzis pobudka po 5,chyba Kacper odgapił się od Gabi :ico_placzek: dlaaaaczego??? buuuuuuuuu
te zeby cholerne pewnie,ta druga piątka już prawie na wierzcvhu tzn jeden czubek ;) juz ise chyba przebił ,wczoraj macałam i sama nie wiem,czuje ją pod palcem ale nie wiem czy to już przebity czubek :ico_puknij: :-D

mojego małża nie ma juz dwa tygodnie,przyjedzie podobno za tydzień :ico_sorki: tak mi się teskni mocno :ico_placzek:

u nas śniegu nie ma juz ,ale zimno - 6 i siedzimy w domu,nie chce mi się wyłazić,bo ja dalej chyrlam
dobrze że Kacper juz nie kaszle,ale katar jeszcze całkiem nie przeszedł,długo coś :ico_puknij:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

16 lut 2008, 19:08

Magda Sz. pisze:A ja humorek mam taki sobie bo mezulek opuscil nas na tydzien i polecial dzisiaj do PL

DON'T WORRY, DASZ RADĘ, Z POMOCĄ tt NAPEWNO :ico_oczko: (upppsss sorki za capsa)

kasiekk pisze:dobrze że Kacper juz nie kaszle,ale katar jeszcze całkiem nie przeszedł,długo coś :ico_puknij:

najważniejsze ze kaszel przeszedł, katar zawsze trzyma się najdłużej...

kasiu, śliczną macie tę fotkę w podpisie .

Antoś zaczał mówić nowe slówka, często łączy...i wychodzi z tego nieporadne zdanko, ale ostatnio najbardziej na świecie mnie zaskoczył i rozbroił...bo mówi do mnie "moja mama"

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

16 lut 2008, 21:24

No hej my to w prawdzie dopiero w październiku skanczymy dwa latka no ale urodzona w 2006 jakby nie było :-D wiec witam i tutaj...niestety smutna bo moja Oli znowu chora no ale jakoś tak wchodząc tutaj przypomniałam sobie ze w lutym pamiętnego dnia dwa lata temu dowiedziałam się ze jestem w ciąży :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: potem trafiłam na tt i już prawie dwa lata tu jestem jak ten czas leci :ico_olaboga: no ale mnie wzieło na wspominki :-D

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

16 lut 2008, 22:39

Paulina82 pisze: no ale mnie wzieło na wspominki

Paulina bo to sa najwspanialsze wspomnienia wiec wspominaj ile sie da :ico_haha_01: ja dzisiaj tez ogladalam zdjecia jak chlopcy byli mali i nie do wiary ze ten czas tak leci to wszystko jakby dzialo sie 3 miesiace temu gora :ico_olaboga:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość