Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

23 mar 2007, 15:07

Leatka pisze:Może ten kto znalazł ten portfel rzeczywiście zobaczył twoje zdjęcie, zakochał się od pierwszego wejrzenia i przyjdzie oddać portfel z bukietem kwiatów i pierścionkiem zaręczynowym hihihi :ico_haha_01:


Leatka, :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: Ale się uśmiałam! Chociaż jestem skłonna uwierzyć, że moje kochanie miało właśnie tego typu myśli, tyle że mniej subtelne. No ale zdjęcie było raczej oficjalne, bo takie od dyplomu :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Kochane moje, dzięki za gratulki! Jutro już będę miała dwie cyferki na suwaczku :ico_haha_02: A może któraś ma ochotę na bigos studniówkowy? Właśnie cały olbrzymi gar się dusi hehe.

Asiula, sąsiad przestał już wiercić? Nie wie, że to nieładnie denerwować :ico_ciezarowka: ?

Alinko, nigdy nie jadłam kiszonych pomidorków, najwyzej pasteryzowane, ale i z tych raczej zupkę robię. Możesz zdradzić przepis?

[ Dodano: 2007-03-23 ]
Lucynko, śliczny brzuszek :ico_haha_02:

Leatko, album jest śliczny i pewnie bym go zamówiła, ale wczoraj w paczce z ubraniami ciążowymi dostałam też albumik dla mojego Maleństwa.

Kurczę, kiedy ten bigos będzie gotowy :diabel2:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

23 mar 2007, 15:15

LUCY sliczny brzusio :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

23 mar 2007, 15:31

Lucy twój brzuszek jest CUDOWNY i taki duży :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Aniu na szczęście sąsiad przestał jak wszyłam do sklepu i połazić troszke po osiedlu, bo pogoda nie zachęca do dłuższych spacerów. Teraz jest już spokój :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

23 mar 2007, 16:19

Asiula fajnie , ze sąsiad skończył te walenie :ico_brawa_01:
Co do tamtej emotki mój Karol uznał ze ta kulka(on tak nazywa emotki) robi .... :ico_wstydzioch: się pośmialiśmy trochę :-D
Aniu z tymi pomidorami to wiesz.. pisałam kiedyś, ze pochodzę z Litwy, a tam wiele rzeczy się jada innych niz tu w Polsce. Takie pomidory marynowane czy kiszone to normalna rzecz na Litwie, a tu się wszyscy dziwią g:) Karolowi nie smakują te pomidory, a ja jak otwieram 3-litrowy słoik to zwykle do następnego dnia zostaje 3-4 pomidorki.
Przepis - taki sam jak na kiszenie ogórków, tyle ze zamiast ogórasów do słoika pakujesz pomidorasy g:D

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

23 mar 2007, 16:29

Pamiętam Alinko, że pochodzisz z Litwy i tak tez myślałam, że to jest coś z litewskiej kuchni. Chętnie bym spróbowała tych pomidorków; jak się zacznie sezon, to zrobię na spróbowanie. A z jakiej części Litwy pochodzisz jeśli wolno spytać? Może z rejonu wileńskiego? Wiem, że tam jest ogromne skupisko Polaków.

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

23 mar 2007, 16:32

tak Aniu ooogromne skupisko ;) ja pochodzę z samego Wilna, mojego pięknego miasta do którego tak mi tęskno :ico_placzek:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

23 mar 2007, 17:17

Rzeczywiście Wilno jest piękne... jak cała wileńszczyzna z resztą! Nie dziwię się, że tęsknisz :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

23 mar 2007, 19:49

cześć laseczki.
Dziś czytam TT na raty bo ciągle mi internet szwankuje.

Dziewczyny gratuluję!!! Aniu Tobie studniówecfzki a Aci kolejnego tygodnia. Jejku jak ten czas leci. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Asiula, Lucy brzuszki przesliczne i rosną rosna....

Asiulka bądź wyrozumiała dla sąsiada. Wiem, że to denerwujące, ale sama robię przecież remont to dlatego go bronię. Dla mnie to tez nie jest przyjemne całe to walenie i wiercenie, no ale jak mus to mus. No i na dodatek do sąsiadów na dół musiała dziurę zrobić, żeby kibel przenieść w inne miejsce. Także wybacz mu plissss...

Co do podgrzewacza to slyszałam, że to super sprawa. Do tej pory miałam go na swojej liście, no ale obecnie z kasą krucho no i tez sie musze jeszcze zastanowić, bo to dość droga sprawa.

Alinko te pomidorki brzmią smakowicie, chyba też spróbuję je kiedyś zrobić. A ta w ogóle pomidory zawieraja magnez i dlatego mogą pomagac na skurcze. Ja ostatnio tez miałam skurcz w nocy mimo, że łykam magnez codziennie.

Wczoraj miałam pierwsza kąpiel w mojej nowej wannie - booooosssskkkkoooo!!!!
Jeszcze niestety nie mam podłączonego w łazience ogrzewania i trochę zimno, ale i tak było super. W poniedziałek bedzie juz koniec tego syfu. Nareszcie.

całuski dla Wszystkich :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

23 mar 2007, 20:33

hej ja tez wreszcie sie dostałam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: co do bigosiku ktos proponował to ja poprosze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i te pomidorki hjehe tez ze 3 poprosze :-D
wpadłam i obiadam was :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2007-03-23 ]
Dobra ja lece cos sobie zrobic do jedzenia i wracam do was kochane ;p;p :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-03-23 ]
Juz jestem

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

23 mar 2007, 23:15

dzieki za mile slowa na temat brzuszka :-D :-D a jak tak dalej pojdzie,to niedlugo bede sie toczyc hihi,polozna dzis mierzyla i wyszlo,ze w 3 tyg macica urosla 5 cm :ico_szoking: bo

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość