lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

16 lut 2008, 17:49

Cześć Spinka!!!!!!!!!
To fajnie, że miałaś tak udane spotkanie. A gdzie mieszkasz? Blisko Wawy?

Ja wybieram kolorki dla synka. Chciałabym zielono-niebieski, a Ł. czerwono-czarny :-) Już nawet wybrałam pościel pod kolor:
http://allegro.pl/item313760778_posciel ... retti.html

Cieszę się, bo z mężem najlepiej. A po krótkiej rozłące to już jest w ogóle super :-D
Zrobiliśmy wspólnie obiadek, a Ł. to przez godzinę gadał do małego :-D Planowaliśmy pójść do kina, ale przełożymy wyjście na jutro, bo zmęczona jestem Jechałam prawie 5 godzin autobusem.

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

16 lut 2008, 19:17

Marta26, wydaje mi się ze jak bedzie ciepło to szybko można wyjść z dzieckiem na dwór, przynajmniej tu w Norwegii tak robią, np z 4 dniowym dzieckiem juz śmigają na spacery.

NOWA, najbardziej to ty w body zainwestuj, na początek, na długi rękaw, krótki, śpiochy szczerze mówiąc można użyć na noc, ale czerwiec to naprawdę ciepły miesiąc, wiec jeden czy 2 dresiki jakieś wystarczą, ja np miałam tylko 3 kaftaniki i spokojnie starczyły.

lulu_, super łóżeczko.

A wiece co w łóżeczkach turystycznych jest najlepsze?? Ze jak dziecko z niego wyrośnie to bez problemu je złożysz i schowasz w szafce, bo zajmuje mało miejsca :ico_oczko:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

16 lut 2008, 19:33

Hej, ja własnie odpoczywam, m. zafarbował mi włosy i poszedł na chwilę do rodziców :-). Trochę dziś nam długo na zakupach zeszło, potem jeszcze sprzątalismy i zmęczona jestem.
Zdecydowalismy się na 100% na XLandera, jest super, m. był pod wrażeniem jak łatwo sie prowadzi, ja jeździłam po całym sklepie i wbrew pozorom wcale nie jest ciężki :ico_noniewiem: Jeszcze kwestia, czy nówka, czy uzywka, ale chyba namówie m. na nówkę, śliczne są zielone :-D

Lulu_ nie ma to jak w domku z kochanym męzusiem :ico_oczko: , łózeczko fajne, też będę się za takim rozgladac, dla mnie ważne, zeby miało kółka :-)

Siunia dzieki za rady :ico_oczko:

Spinka to dzień pewnie szybko Ci zleciał, a co z ta kolezanka Twoją co pisałas, ze po terminie w szpitalu lezy, urodziła już?

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

16 lut 2008, 19:44

Nowa moja koleżanka urodziła we wtorek córeczkę, tak jak miało być, mała zdrowa i wszystko ok, tylko mówiła, że b. ciężki poród - gorszy niż pierwszy.
A to fajnie że już wiecie co dokładnie chcecie :-)

Lulu_ ja mam daleko do Warszawy ponad 100km, mieszkam na wschodzie, niedaleko Terespola i Białej Podlaskiej, tak pomiędzy dokładnie mówiąc.

Siunia Twoje rady na pewno nam sie przydadzą :-D :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

A mnie firma kurierska w konia zrobiła :ico_zly: A właściwie kurier, ale skargę na niego złożę, tylko nie mogę jakoś na ich stronkę wejść - nie otwiera się, bo chciałam poczytać jakie mam prawa i co dokładnie mogę Mu zrobić :ico_zly: najchętniej to bym mu nakopała :ico_zly:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

16 lut 2008, 19:48

Spinka tu to łózeczko Radek jest tańsze

http://allegro.pl/item307756423_lozeczk ... terac.html

hmm to chyba zalezy od materaca? Ja wypatzryłam za 325 tylko tamten miał materac cos z kokosem chyba :ico_noniewiem:

A czym Ci firma kurierska podpadła?

Idę zmywac farbę, potem bedziemy robic zapiekanki, pycha :ico_haha_01:
Przyjemnego wieczoru Wam zyczę. papa

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

16 lut 2008, 20:00

W środę kupiłam chrześniakowi kierownicę do komputera na allegro, przesyłka kurierem ( kasę wpłaciłam w środę rano) w czwartek nic, w piątek rano ten nonono (kurier) dzwoni czy nie będę może w miejscowości 12km oddalonej ode mnie, ja mu na to że nie mogę bo na zwolnieniu jestem , a on że nie wie jak będzie bo dużo paczek ma !!! I mnie olał!
Chrześniak dzisiaj do Wawy wraca a ja nie mam prezentu!!! No i co mam płacić ponownie za wysyłkę do Warszawy oj nie przepuszczę chamstwa, w poniedziałek to by mi listonosz priorytet już przyniósł :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

17 lut 2008, 12:18

NOWA, pewnie chyba że lepiej nowy wózek , zwłaszcza że to pierwsza dzidzia, jeśli jest wozek super, to napewno i przy drugim dziecku wykorzystacie :ico_oczko:

U nas 10 stopni na plusie, ale jakos zachmurzone niebo no i jak zwykle wieje.
Ja juz w jajkach byłam, a teraz sobie przed tv siedze. :-)
Milano dalej chory kaszle i katar ma, zobaczymy może jutro męża pośle z nim do lekarza, bo nie mam pojęcia jaki syrop mu podawać, bo kaszel to ma straszny, wiec niech lepiej lekarz powie jaki syrop, bo ja tu się nie znam.

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

17 lut 2008, 12:23

Cześć Siunia, szkoda Milanka, pewnie porządnie go ten kaszel wymęczy,a Ty też uważaj żebyś się nie zaraziła.
U mnie A. włączył jakiś głupi film i ogląda a ja na necie siedzę i grzebię po różnych stronkach.
Zarejestrowałam się na str pampers - mają tam fajny kalendarz ciąży.
A my dzisiaj na odwiedzinki do kolegi jedziemy, ale dopiero po południu ok 16.

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

17 lut 2008, 18:31

spinka, dobrze jeszcze że Milan grzeczny i tylko troszeczkę marudzi .Ale chyba nie obejdzie się jutro bez lekarza.

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

18 lut 2008, 09:09

Cześć :ico_ciezarowka:

Co u Was? Ja wyspana, zadowolona. Wczoraj byliśmy w restauracji greckiej na kolacyjce, a ja uwielbiam tą restaurację :-) A wylądowaliśmy tam po odwiedzinach, bo wszyscy byliśmy głodni jak wilki :ico_oczko:

Marta jak egzamin??

Nowa a Ty jak tam - dobrze wszystko??

Siunia oby u Milanka okazało się, że to nie jest nic poważnego.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość