Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

17 lut 2008, 19:15

Zulcia pisze:K@tk@, kochana,wiem,że jest Ci ciężko,jedyne co mogę powiedzieć,to to,żebyś nie traciła nadziei,dla Was niedługo też zaświeci słonko.


:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

17 lut 2008, 20:05

witajcie kobietki :ico_haha_01:
nie bylo mnie znowu kilka dni poniewaz walczylam :ico_oczko: z mezem o kable internetowe ktore wykorzystywal do play station a teraz juz pokupilismy wszystkie kabelki i kazdy wieczorem ma czas na swoje rozrywki :-D
k@teczk@ wiem ze jest ci ciezko i dlatego mocno tule cie do serduszka
czytalam ze wyniki badan genetycznych wypadly pomyslnie, z czego bardzo sie ciesze...kochana juz wkrotce rowniez bedziesz zafasolkowana!!!
zulcia a jak twoje samopoczucie? wybacz ale jeszcze nie doczytalam waszych wszystkich postow i nie jestem na bierzaco... pisz co u ciebie, jak samopoczucie/
emalia a jak po urlopie w polsce?

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

17 lut 2008, 20:08

MONIKAB fr pisze:k@teczk@ wiem ze jest ci ciezko i dlatego mocno tule cie do serduszka
czytalam ze wyniki badan genetycznych wypadly pomyslnie, z czego bardzo sie ciesze...kochana juz wkrotce rowniez bedziesz zafasolkowana!!!


potraktuje Twoje słowa jak proroctwo :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :-D :-D :-D

[ Dodano: 2008-02-17, 19:16 ]
MONIKAB fr pisze:nie bylo mnie znowu kilka dni poniewaz walczylam :ico_oczko: z mezem o kable internetowe ktore wykorzystywal do play station a teraz juz pokupilismy wszystkie kabelki i kazdy wieczorem ma czas na swoje rozrywk


to mój M wymyslił, ze musimy kupic laptopa, by nie było kłotni o neta :ico_szoking: :ico_oczko:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

17 lut 2008, 20:18

k@teczk@ zycze ci z calego serduszka abys juz wkrotce na tesciku ciazowym ujrzala dwie kreseczki i abys szesliwie urodzila nawet i dwojeczke dzieciaczkow na raz :-) ktoz bardziej zasluguje na takie szczescie jak nie ty? wierze naprawde bardzo mocno w to ze bedziesz cudowna mamusia...

[ Dodano: 2008-02-17, 19:22 ]
co do laptopa to my mamy wlasnie takie rozwiazanie...moge sobie lezec wygodnie w lozeczku i z wami klikac ale denerwuje mnie brak myszki i inne rozstawienie klawiszy na klawiaturze...moze jakbym czesciej spedzala czas przed laptopem to bym sie przyzwyczaila :ico_noniewiem: :ico_oczko:

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

17 lut 2008, 22:14

MONIKAB fr pisze:k@teczk@ zycze ci z calego serduszka abys juz wkrotce na tesciku ciazowym ujrzala dwie kreseczki i abys szesliwie urodzila nawet i dwojeczke dzieciaczkow na raz


a wiesz MONICZKO, że to nasze skryte marzenie? dwójeczka dzieciaczków za jednym razem hihi wszyscy nam tego życza i tak kraczą, że może akurat się ziści :ico_oczko: byłoby cudownie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

17 lut 2008, 23:04

Witam i ja
K@tk@, może będą bliźniaki,kto wie? :ico_dziecko: :ico_dziecko:
MONIKAB fr, a u mnie powoli.Zuza chorowała na ospę,a teraz nie chodzi do przedszkola,bo w ferie bardzo mało dzieci jest,więc siedzi ze mną :ico_haha_02:
Już się nie mogę doczekać wiosny,bo dziś było paskudnie,zimno,wietrznie i pochmurno,aż humoru człowiek przez taką brzydotę nie miał.
A co u Was moje drogie?Jakoś tu ostatnio pusto się zrobiło.Buziaczki

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

17 lut 2008, 23:40

Zulcia, przesylam troche sloneczka dla ciebie...u nas pogoda super!dzisiaj grilowalismy nawet na naszym nowym tarasie :-D ...noce sa mrozne ale w dzien czuc prawdziwa wiosne...w ogrodkach kwitna juz bratki i przebisniegi...az chce sie zyc :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

18 lut 2008, 00:34

Monisiu,ale wam dobrze :ico_brawa_01: W Warszawie było dziś wstrętnie,temp. w okolicach 0,-2,ale było bardzo pochmurno i silnie wiało,a poza tym leży wstrętny śnieg,ble.Tak bardzo tęsknię już za wiosną,za pączkami,trawką i słoneczkiem :ico_haha_02:

[ Dodano: 2008-02-17, 23:39 ]
Obrazek

[ Dodano: 2008-02-18, 00:05 ]
Obrazek

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

18 lut 2008, 10:05

Mnie tez marzy sie juz wiosenka, spiew ptaków, słoneczko, zielona trawka, ciepły wietrzyk SUPER :ico_brawa_01:
Ale jak na złosc spadł snieg i jest zimno :ico_placzek:
A juz było momentami tak cudnie na dworzu, liczyłam na to, ze zima juz nie wróci :ico_noniewiem:

BUŹKA :ico_haha_02:

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

18 lut 2008, 10:33

Witajcie,
K@tk@, z całych sił Cię ściskam.

My zmieniliśmy zdanie i kupujemy tylko gondolę i spacerówkę x-landera. Wczoraj kupiliśmy fotelik maxi cosi city. Jednak bardziej ufam fotelikowi wyprodukowanemu przez firmę specjalizującą się w fotelikach.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Omnilfew i 1 gość