Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

17 lut 2008, 17:22

a my wrocilismy zwycieczki na hustawki....i polazilam po sklepach i tylko chetki sobie narobilam...wszystko mi sie podoba a kasy brak :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

17 lut 2008, 17:42

Hehe Glizdunia dlatego ja nie chodzę po sklepach jak nie mam zbędnej gotówki do wydania :-D

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

17 lut 2008, 19:47

Kamizela...to jest jakis sposob...ale mnie to chyba bardziej motywuje do pojscia do pracy i zarabiania....juz sobie obiecalam ze jak znajde prace to kupie sobie kilka ladnych ciuszkow...ale ladnych a nie praktycznych-bo zawsze i tak kupuje to co sie przyda....a chcialabym cos ladnego ....takiego wiesz...na specjalną okazję :-)

Maya i Arek chwilowo spią...i fajnie bo mam chwilke na necik....pogoda u nas dzis znow byla piekna...jeszcze teraz mozna sie na zachod slonca zalapac :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

17 lut 2008, 21:06

No to ja mówię dobranoc.

Zerknę na film na tvp 2 i lulu.

Do jutra.

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

17 lut 2008, 21:08

wyobrazcie sobie za Maya jeszcze spi....A. pojechal na nadgodziny a ja sama do kąpieli i do karmionka i zabawy i usypiania...hehehe dzis to dla mnie naprawde wiele bo taaaaka zmeczona jestem......i jeszcze perspektywa szukania pracy od jutra na nowo mnie przeraza :ico_chory: .....mam juz nawet na kartce spisane co ,gdzie po kolei mam robic zeby nie zbladzic :ico_wstydzioch: ....
a co mozecie powiedziec o pracy przez neta....znalazlam oferty ale brzmi jak bajeczka...duzo pieniedzy a malo roboty...czy znacie kogos kto tak zarabial?bo kurcze nic nie pisza co dokladnie sie robi...masz oczywiscie najpierw troche kasy wylozyc ale niby po 1 dniu sie zwraca :ico_noniewiem: ....ja nie umie tak ryzykoac ale chec bycia w domu jak najwiecej skladnia mnie nawet to rozwazenia takich ofert :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

17 lut 2008, 23:43

Ja jak zwykle wieczorkiem jeszcze wpadłam zoaczyć co naklikałyście :-D

Wiesz GLIZDUNIA, , że ja się też nad taką pracą zastanawiałam, ale właśnie to jakoś dla mnie mało realne, już nie pamiętam kiedy, ale przemknęła mi jakaś taka stronka i myślałam, ale na myśleniu się skończyło :-D

Jutro spróbuję polować na karolka z jeździkiem, bo z samodzielnym staniem to nie wiem, dziś mu się też chwilę udało, ale Sikor go cały czas asekurował :-D

kamizela, i jak Ci się film podobał :-D ja też oglądałam jednocześnie prasując :-D Tak najczęściej oglądam TV :-D

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

17 lut 2008, 23:52

hej wieczorem :-D
mały spi , Duży pojechł na szkolenie - ja klepie jakąś oferte ..... życie
czytam was regularnie ...ale na czytanaiu sie :ico_wstydzioch: konczy bo nie ma siły i czasu pisac .... robota, do 13-14 potem 2 robota do 15-16 ..i w domu ..mały - który staje , chwile stoi sam ...chodzi przy scianach... rozrabiaka mała ... nie mam chwili zeby zajrzec ..tak daje czadu .... a wieczorem mamy czas dlasiebie z męzem.. :ico_wstydzioch: więc wpadne przecztam i..tyle....
massumi - mam to !!! tylko kolega nie ma jak mi przekazac :ico_noniewiem: ale niedługo ci wysle ..a fryzura mnie sie podoba - tylk idz ja wycieniuj... zeby mniej włosów było i juz !! a włosy masz ??????????? zarabiste!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kamizela - wsółczuje ...........
kulka - u nas ida 4 zeby na raz ..koszmar
zborra - Hubert caluje Hanie ..bo cudna smieszka i wogole switna babeczka !!!
całusy dla wszystkich swietujacych..byłych, terazniejszych i przyszłych ..
i na sam koniec ..poweim wam w sekrecie ........... :-D :ico_wstydzioch:
no................. że robie sobie test ciązowy za pare dni ........... no ...........i jestem w panice strasznej........... bo ......chyba za wczesnie......... i ja nie gotowa .......... no ............. wogóle ......... wioęc jak cos to ...cyba w tej panice jutro na bthcg pojade...ale pewnie nie bedzie jeszcze nic ... bo ja 2 dni po jajeczkowaniu .... to ..no...moze byc .... hmmmmmmmm..no nie bede juz gadac..do zobaczenia laseczki

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

17 lut 2008, 23:55

Sikorko polj z aparatem poluj...ja jestem w tym kiepska bo nie daje rady z nim wszedzie chodzic.....ale 3mam kciuki za powodzenie tej misji u Ciebie :ico_oczko: ...a praca...no kurka sama juz nie wiem....

no a my juz po kapieli,po jedzonku i pierwszej probie usypiania-niestety nie powiodla sie bo mala nie mogla zasnac choc chciala...biedaczka miejsca sobie znalezc nie umie....wzielam ja jeszcze na chwilke zabawy...pewnie niedlugo oslabnie z sil i pojdziemyjuz wtedy obie nyny :-)

[ Dodano: 2008-02-17, 22:58 ]
:ico_szoking: :ico_haha_01: :ico_brawa_01: GOSIA witaj!!!!!!!!!!!!no tos poszalala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_ciezarowka: :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: brak mi slow :ico_szoking: ...powodzenia!!!!gotowa czy nie gotowa....super...jak sie potwierdzi...bede kibicowac tak czy inaczej :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

18 lut 2008, 00:04

Gosia A, ja już się cieszę :ico_ciezarowka: i jestem za pozytywnym wynikiem, mówię Ci z tym nie ma co zwlekać, wiem coś o tym :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-02-17, 23:13 ]
To co, gasić już pewnie światełko??? :-D

[ Dodano: 2008-02-17, 23:14 ]
A może anza jeszcze przy lampce coś napisze :-D ???

Awatar użytkownika
mama_Dominika
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 545
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:04

18 lut 2008, 00:19

Wow Wow Wow Gosia no proszę, wpadłam na chwilę a tu takie rewelacje, w pierwszym odruchu pomyślałam że przecież dopiero co urodziłyśmy nasze maluchy a jako to znowu ciąża a tu one prawie roczek za pasem :ico_oczko: :ico_oczko: no super czas tak czy inaczej, najlepiej tak od razu hurtowo, hehe dzieciaki się potem bawią i masz spokój :ico_haha_02: ale fajnie by było jakbyś faktycznie :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka:

Dla kochanej immieniczki Kingusi moc życzonek :ico_tort: :ico_prezent:

I bardzo współczuję Kamizela :ico_placzek:

aaaaaaaaa i Daria mam pytanko, z kim zostawisz Mayę jak pójdziesz do pracy?? bo jakoś nie jestem w temacie i chyba pominęłam ten wątek :ico_haha_02:

No to lece sie kąpać bo strasznie mi zimno jakoś, to ten mróz za oknem :ico_oczko: nooooo to dobrej nocki [/b]

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość