Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

16 lut 2008, 23:39

Barbara, no co Ty ... tak jak pisałam ... było - minęło .... i leczę rany śmiechem ..... a dzieciaki .... okropnie niedobre ... szczególnie Malwinka ... nie wiem co się z nią dzieje - na okrągło wrzeszczy .... juz mi łebolek pęka z tych wrzasków ....

[ Dodano: 2008-02-16, 22:40 ]
Ja też chyba powiem Wam dobranoc .... skończe rysunek i :ico_spanko:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

17 lut 2008, 00:58

Cześć dziewczynki.
Basiu dobrze że masz juz tę wizyte za sobą, bo to chyba była pierwsza wizyta od kiedy się Twój Mąż wyprowadził...jesteś dzielna kobietka, tak trzymaj kochaniutka :ico_brawa_01:

Antoniu juz śpi i my też zaraz dołącamy do Niego :-D
milutkich snów dziewczynki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

17 lut 2008, 10:40

Dzien doberek dziewczynki! u nas strasznie zimno -11stop. :ico_olaboga: :ico_szoking:

Maggie pisze:bo to chyba była pierwsza wizyta od kiedy się Twój Mąż wyprowadził...


tak Maggie, pierwsza.
Dziekuje za mile slowka :ico_buziaczki_big:

Asia mi wstala dzisiaj o 6:15 i teraz jest strasznie marudna, polozylam ja ale cos poplakuje i nie wiem czy zasnie, na razie udaje ze placze wiec tam nie ide, oo a teraz slysze ze rozmawia sobie z misiem :ico_haha_01:

milego dnia dziewczynki!

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

17 lut 2008, 12:32

dziendoberek :ico_oczko:
Barbara pisze:u nas strasznie zimno -11stop. :ico_olaboga: :ico_szoking:

strasznie...dawno nie czułam takiego mrozu...u nas góra -3 bywało, a dzisiaj to na plusie :-D

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

17 lut 2008, 19:17

witam :-D
Oj u mnie tez zimno dzisiaj brrrr

Ada ostatnio też jest bardzoooo nieznośna,wymusza wszystko krzykiem :ico_olaboga: tupie ,kopie na szczęście nie mnie tylko np.szafke :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Ja coś się zaziębłam a jutro na rano do pracy i znowu nie wyleże tego :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

17 lut 2008, 21:59

Dobry wieczor,u nas nocka minela nawet ok,mala sie raz obudzila a tak to spala spokojnie,i juz dzisiaj o 8 00 bylismy na nogach oczywiscie Nicolinka sie juz wyspala i chcac niechcac trzeba bylo wstac :-D
Ogulnie dzisiaj dzionek minal niezle,poszlismy do tesciow na obiadek,najpierw ale tam juz u nich uspalam mala,wyjatkowo krotko spala bo tylko 1 godz i 10 min.. :ico_szoking: a w domku jak jestesmy to mala spi po 2 godziny :ico_oczko: no i obiadek smakowal,mieso super doprawione i zupka ok :-D :ico_brawa_01:
Pozniej byla kawa i strudel z serkiem tez dobre,i pozniej poszlam z tesciowa i moja Nicolinka na spacerek,pogadalysmy i pogoda byla piekna taka naprawde do spacerkow.. a potem szybko kolacja u tesciow i tak szybko minela niedziela,mala sie ladnie wybawila z babcia,a ja odpoczywalam ile sie dalo :ico_oczko: ale Nicolinka nie zapominala o mnie i tez przychodzila sie a to przytulic a to jak widziala ze babcia jest zajeta to brala mnie i sie razem bawilysmy :ico_brawa_01: :-D
No a pozniej mala Nicole byla juz tak zmeczona.. ze tylko chciala do mnie isc i szybko sie zebralismy i poszlismy do domku :ico_oczko: a w domu mala dostala pampersa i herbatke i w ciagu 10 minutek zasnela.. takze jestem w malym szoku.. no ale Nicole byla dzisiaj caly dzien praktycznie w akcjii i malo spala .. no i mala juz spijusia a ja dalej odpoczywam i czekam kiedy moj syneczek bedzie chcial byc na swiecie.. nie daje mi to spokoju :-D ,poczekam i zobacze kiedy mnie malutki zaskoczy niespodziewanie :ico_oczko:

Basia ciesze sie ze wizyta nawet sie udala.. i ze bylo ok,a Asia to bardzo madre dzieciatko i duzo rozumie :ico_brawa_01:
Wiem ze nie bylo latwa ta wizyta ex-meza dla ciebie ale dalas rade i to wazne :ico_oczko: :ico_brawa_01:

U nas dzisiaj pogoda byla super,rano byl mrozik a pozniej tak kolo 15 00 idealna pogoda do spacerowania i teraz wieczorem dopiero mroz chwyta :ico_oczko:
Zycze wam milej nocki i dobranoc paa :ico_spanko:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

18 lut 2008, 11:57

cześć dziewczynki
U nas nocka spokojna, Antol ślicznie spał tylko wiczorkiem wyłączyli nam światło więc poszkliśmy wcześniej spać...bo co tu robić :ico_haha_01: żartuję, pogadalismy sobie przy świecach ale i tak wcześniej poszliśmy spać.
Kristi, no termin Twój zbliża się juz wielkimi krokami....
śliczna fotka w podpisie, ładnie wyglądasz w tych ostatnich dnia ciązy... :ico_brawa_01:
Justynka no mój Antol też złośnik niesamowity, mam nadzieje że mu przejdzie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

18 lut 2008, 13:11

Dzien dobry mamusie :ico_oczko:
U nas nocka minela ok,wiecie co.. moj maz wstaje do malej w nocy czesciej niz ja.. ja dzisiaj ani razu do malej nie wstanelam.. bo po prostu nie slyszalam. a moj maz chyba dwa razy wstanal.. i pozniej przyniosl mi do lozka malutka okolo 6 00 i pospalysmy tak sobie jeszcze do 8 00 :ico_oczko: :ico_haha_02:
No a dzisiaj od rana to juz piore,i wzielam z Nicolinka prysznic.. pozatym u nas piekna pogoda znowu jest slonecznie i wcale nie jest zimno.. normalnie wiosna na calego.. a moje mysli kraza tylko wokol tego kiedy sie maly urodzi.. jak to bedzie czy odejda mi odrazu wody jak przy Nicole czy bede miala najpierw bole.. o rety juz nie umiem o niczym innym myslec :ico_noniewiem: :ico_oczko:
A moje kochane dziecko zasnelo po kapieli z mama i sobie spijusia spokojnie a ja sie obudzi to idziemy na spacerek :ico_oczko:
Cos mnie gardlo boli i pije herbatke z miodem i jem cukierki na gardlo ale jakos mi slabo pomagaja.. :ico_noniewiem: :ico_olaboga:

Maggie dziekuje za komplemencik tez czuje sie dobrze i tak ladniej w tej ciazy :ico_wstydzioch: :ico_haha_02: z Nicolinka juz mialam inaczej.. i tez nie wygladalam za nadzwyczajnie :ico_oczko:
A ja juz bym wiedziala co robic jakbym swiatla u nas nie bylo :ico_oczko: Maggie trzeba bylo wykorzystac romantyczna sytuacje i poszalec z mezem :-) :ico_oczko:

Moj maz tez przezywa te ostatnie dni ciazy razem ze mna,i dzwoni i sie pyta jak sie czuje i mowi ze pracuje gdzies dalej i ze potrzebuje 1 godzine zeby dojechac .. ale na szczescie od jutra pracuje juz blizej tylko 15 minut autkiem i juz by byl w razie czego.. a mala Nicolinka to zostanie z dziadkiem albo babcia jak ta wroci z pacy.. oh czlowiek nigdy niewie kiedy nastapi porod a to juz tak zostalo niewiele czasu.. a i juz czuje ze niedlugo maly Marcus bedzie na swiecie ale kiedy niewiem.. :ico_noniewiem:
Milego dzionka paa

Aniaa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 18 lut 2008, 13:02

18 lut 2008, 13:14

Pozdrawiam :) Mam córcie z maja 2006 roku :)

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

18 lut 2008, 13:30

Aniaa, witaj. Pisz z nami- zapraszamy!!!
Kristi, oj, ja już nic nie potrafię Tobie napisać... Czekam razem z Tobą. Z wielką niecierpliwością...
Maggie, dobrze, że Antoś pięknie spał. A z tym światłem... Tak jak pisała Kristi, juz ja bym wiedziała, co zrobić w tej syruacji :ico_oczko:

My po zakupkach, Kinga wstała przed 9, prawie nic nie jadła do tej pory :ico_olaboga: .
Zaraz pewnie położę ją do łóżeczka, niech pośpi, a ja troszkę poodkurzam.

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość