Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

17 lut 2008, 23:41

a co tu taka cisza ??u nas pogoda paskudna, zimno, siedzielismy caly dzienw domciu, mala ma humorki, tylko goscimy znajomych ogolnie kolejny tydzien zlecial :)

yvone ile razy dajesz amelci sloiczki?? ja chyba jej zwieksze, wogole dziwnie ostatnio je jakby sie nie najadala ale sama nie wiem, zobacze z czasem :)

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

18 lut 2008, 00:57

u nas klops :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: mamy ospę wietrzną (czy tam wiatrówkę) :ico_szoking: jak zawał tak zwał, ale dzieciaki opsypane :ico_placzek:
Adrian nie ma chyba już kawałeczka wolnego miejsca :ico_olaboga: jak patrzę na niego to ryczeć mi się chce, normalnie nie ma go jak smarować ale powinno się go zanurzyć w tym pudrze :ico_placzek: , Julia póki co ma kilkanaście wyprysków

z rzeczy przyjemniejszych- właśnie wróciliśmy z kina :-) byliśmy na Lejdis- podobało nam się- chwila rozrywki dobrze nam zrobiła :ico_haha_01:

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

18 lut 2008, 10:43

Daję Amelci dwa razy stały posiłek i zwiększę, bo ostatnio je jak smok. Dwa razy po prawie 200 mln. Z rana i później kaszkę. Tak więc słoiczki te mniejsze zjada dwa od razu.
Amelci wyszedł ząbek na dole. Jednak jedynka. To znaczy nie wiem, ale chyba ząb. Wczoraj, karmiłam ją łyżeczką i całyczas coś drapało, oglądam łyżeczkę i nic. Patrzę w buzię i nic, nawet nie jest napuchnięte tylko takie dziwne białe, a dwójki górne to takie bąby. Wkładam palca, a tam taka jakby szpilka. Daję pić, a tu o kubeczek stu i stuk jakby ząb, patrze jeszcze raz i już prawie wyszedł. Dziecko niespokojne i budzące się w nocy i już wiem dlaczego.
Z ospą wietrzną to nie zaciekawie bo to swędzi i dzieciaczki się męczą.
Cieszę sie, ze już Tosi lepiej.

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

18 lut 2008, 11:49

No Ospa to niefajne zwłaszca na drapanie, zresztą każda choroba u małych dzieci jest paskudna. Trzymajcie się tam dzielnie, wyobrażam sobie, że jak dwójka chora to masz urwanie głowy.

Tosia niby troszke lepiej, ale ma strasznie dużo flegmy, więc przynajmniej raz dziennie tym wymiotuje bo nie umie odkrztusić i wszystko połyka....ech Paskudna ta pogoda, tylko choróbska się czają, ja chce już wiosne!!!!

A Lejdis rzeczywiście fajne :-D My w sobote byliśmy na chwilke u znajomych na posiadówie, żeby się troszeczkę zrelaksować bo przez tą chorobę to ja wogóle z domu nie wychodze.

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

18 lut 2008, 14:12

wisienko trzymam kciuki oby wszystko dobrze się skończyło

ospa bleee biedne dzieczaczki

co do jedzenia to Łukaszek je dwa razy kaszkę raz obiadek raz owoce i dwa razy cycuś (+rano wieczorem i w nocy)

dziewczyny mój Łukaszek od urodznia nie urodził nawet jednej łezki podczas płaczu czy powinnam sie martwić? waszym dziecia lecą łezki?

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

18 lut 2008, 15:33

amelce mojej leca lzy jak grochy nawet jak tylko chwilke zacznie plakac,

yvonne gratuluje zabka :ico_brawa_01: my czekamy na zabki ale ich nie widac :ico_olaboga: :ico_olaboga: ale przeciez mamy jeszcze czas, najgorsze ze ona sie tak strasznie slini, wszystko bierze do dziubka, juz wie ze gryzaki sa do gryzienia i co moze to wklada do buzi wiec chyba ja te dziaselka swedza :)

Aga78 bardzo wam wspolczuje ale napewno dacie rade, najgorsze ze dwoje chorych dzieci na raz to dopiero mlyn, ale dacie sobie rade, trzymam kciuki

nas odpukac chorobsko omija, dzis idizemy na spacerek, poki co pojadla i ma drzemke. ona ma znowu fohcy z jedzeniem i chyba jak juz skonczy 6 miesiecy tez jej zwieksze sloiczki, bo narazie zjada jeden sloiczek na obiadek i jeden popoludniu deserek a poza tym mleko z kleikiem zazwyczaj kolo4-5 razy dziennie, z tym ze czytalam dziecko po6 miesiacu powinno zjada okolo 600 ml mleka a chyba poza tym moze jesc juz stale pokarmy, w czwartek pojde ja wazyc to porozmawiam o karmieniu jej jak oni tutaj zalecaja ile czego i wogole.

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

19 lut 2008, 10:03

ząbków nadal neio widać za to oficjalnie mogę powiedzieć że moj skarb od wczoraj raczkuje :ico_brawa_01: wcześniej oczywiscie próbować ale sie przewracal potykam i tak slabo mu to szlo natomiast wczoraj przeszedl w mgnieniu oka cały pokoj bez najmniejszego problemu chyba mu sie spodobalo bo ciagle chce na ziemi być :ico_brawa_01:

Marta27
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 54
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

19 lut 2008, 11:07

kasia1983 super ze Twoj maluszek juz raczkuje :ico_brawa_01:
Moj Maddox puki co pelza.. troche smiesznie to wyglada, bo zapiera sie glowa tak jakby fikolka chcial zrobic podciaga pod siebie nozki odpycha sie i tak sie przemieszcza, ale to tylko chwile , bo potem mu sie przykszy i krzyczy zeby go wziac :ico_haha_01: A u nas ida zabki i tym razem nie jest juz tak wesolo, co mnie najbardziej dziwi, to to ze wychadza gorne dwojki, a jedynek ani widu ani slychu :ico_olaboga: jedna nam wyszla dokladnie w dzien kiedy Madoniu skonczyl pol roczku :ico_tort: a druga idzie idzie i wyjsc nie moze , ale jest juz tak czerwone dziaselko ze pewnie na dniach sie ukarze!! ale co wy dziewczyny myslicie o tych zabkach odrazu dwojki czy to nie dziwne :ico_puknij: bedzie tak troche smiesznie wygladal jak maly wampirek na dole dwie jedyneczki a na gorze dwojki :ico_zly:

Kurcze Aga z ta ospa to nie wesolo wspolczuje :ico_chory: takie malenstwo pewnie sie meczy a i ty przy tym masz niezla jazde w dodatku dwojka :ico_olaboga:

Co do placzu Maddox jak placze to tez lzy jak grochy leca ale to tylko jak mu ewidentnie cos jest jak tak poplakuje bo cos chce to nie leca, chyba ze go przetrzymym troche to wtedy rzeka lez :ico_placzek:

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

19 lut 2008, 11:50

super, że Łukaszek już raczkuje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

u nas to raczej pełzanie, Julia twardo już sama siedzi i potrafi tak siedząc obrócić się cała o 90 stopni :ico_szoking: , niby się bawi a tu patrzę a ona telewizor ogląda :-D

dramat-ospa u nas trwa, wczoraj był tragiczny dzień z Adriankiem- popłakiwał chodził bardzo markotny nic nie jadł- dzisiaj go już nie wysypuje i humor ma dużo lepszy

za to Julia całą noc popłakiwała i też jest bardzo wysypana :ico_placzek:

ręce mi opadają, ale już coraz bliżej koniec, najgorsze jest to, że zaraziła ich taka mała Oliwia- i choć się staram nie myśleć w ten sposób, ale uwierzcie za każdym razem jak się z nimi spotykamy to coś od tej Oliwki załapiemy- normalnie jak jakieś fatum

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

19 lut 2008, 12:36

No to gratulacje. Pierwszy raczkujący. Moja Amelcia jak narazie doskonali pełzanie na plecach i to coraz skuteniej. Natomiast na brzuchu to tak średnio, tak więc do raczkowanie jeszcze hoho.
To na pewno ząbek, bo coraz wyraźniej go widać. Ale przed samym wyjściem się śliniła niemiłosiernie. A i wiecie co? Spodziewałam się gorszego ząbkowania, a tu wcale tak źle nie bylo. Teraz idzie druga jedynka i jest narpwdę coraz widoczniejsza.
A i muszę się Wam pochwalić, dwa dni ćwiczyłam z Amelką cześći i teraz wyciągam rękę mówię cześć i ona łapie za moją dloń i potrząsa. Wczoraj z ojcem ćwiczyla, a cieszy sie, że hej, bo my się cieszymy. :-D Czyli piszą prawdę, że najpier dzieci łapią gesty, a zrozumienie słowa przychodzi później. W sumie to trochejak z pieskiem - podaj łapę :ico_oczko:
Jeśli chodzi o płacz, to Amelce lecą łzy jak grochy. Oczka czerwone, buźka i nosek i jeszcze pochlipuje. Nieczęsto to się zdarza, ale jak już, to ciężko ją uspokoić.
Mam nadzieję, że ospa szybko minie.
O dwójki się nie mart, czasem się tak zdarza. Mojej siostrze najpier wyszły dwójki, potem reszta.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość