Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

18 lut 2008, 18:07

Witajcie.

Juz wiem jaki syrop mam dawać dla Milana, miałam go w domu :-)
Pewnie jutro już będzie lepiej.

U mnie w pasie coś koło 87 cm, nie wiem dokładnie bo centymetra nie mam tylko metrówką mierzyłam.

Fajna ta stronka, widzę że narazie pół na pół, chłopców i dziewczynek :-D

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

18 lut 2008, 18:36

Siunia na pewno jutro będzie już lepiej z Milankiem :-)

A Ty to nasza szkapa jesteś, chyba masz najmniej z nas w pasie :ico_oczko:

Widzę że nie ma nikogo, więc i ja zmykam. Miłej nocki życzę :ico_papa: Do jutra :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

19 lut 2008, 10:32

Hej :ico_ciezarowka:
A co tu takie pustki :ico_szoking: , gdzie sie podziewacie?

Zdecydowaliśmy się na wózeczek, oto on: (kolor w rzeczywistości jest troche bardziej przygaszony)

Obrazek

No i z samochodziekiem sie udao,dziś do pracy wyjechałam moim nowym pojazdem :-)

A co tam u Was???

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

19 lut 2008, 10:50

Niedawno wstałam z wyrka :ico_wstydzioch: :ico_oczko: otwieram lodówke i co widze? Dżem i margarynę :ico_olaboga: muszę iść do sklepu bo z głodu padniemy :ico_oczko: własnie wydrukowałam sobie plan zajęc nadrugi semestr, mam przedmiot nazywajacy się technologia informacyjna, ciekawe co to za pieronstwo, myslałam początkowo że informatyczna ale informacyjna to chyba nie komputery, co?jak myślicie?
Lekarza wczoraj odbębniłam, zrobili mi EKG, wpisał mi sie w karte ciąży i tyle, trwało to 5 minut a godzinę w sumie z dojazdem i czekaniem :ico_puknij: no ale juz z głowy :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

19 lut 2008, 14:06

Dziewczyny, a gdzie Was wszystkie dziś wywiało, cos się opuszczacie :ico_nienie:

Marta26 pisze:własnie wydrukowałam sobie plan zajęc nadrugi semestr


Marta u mnie jeszcze nie ma planu na 3 semestr, a nawet mysleć o tym mi sie nie chce :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

19 lut 2008, 14:16

NOWA, ja też jak patrzę na plan to ble ble ble... Ale w tytm semestrze przynajmniej mamy pare niedziel wolnych to spoko. Tylko uczymy sioe do połowy czerwca aż a myslałam że pierwszy weekend czerwca bedzie ostatni :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

19 lut 2008, 14:43

Marta26 pisze:Tylko uczymy sioe do połowy czerwca aż a myslałam że pierwszy weekend czerwca bedzie ostatni


Ja pewnie tyle nie dotrwam, mam nadzieję, że bedę wtedy tulić w ramionach moje maleństwo :-)

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

19 lut 2008, 16:22

NOWA, ładny ładny wózeczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

U nas na podwórku w cieniu jakies 13 na plusie, słoneczko świeci a my siedzimy w domu, bo Milano jeszcze zakatarzony i kaszle.
Ale chyba tez trochę marudny jest przez zęby, chyba dolne piątki mu idą.

Dziś mi siostra wyśle wózek tu, jak dojdzie to porobię zdjęcia na żywo i wrzucę. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

19 lut 2008, 16:40

Hej kobitki!
Właśnie wróciła, pojechałam z mężem z rana do miasta, bo nam prąd wyłączyli i sama (bez was)bym zgłupiała. Miałam stracha, że mi Zus przyjedzie, ale się udało :-D

Nowa fajny wóżeczek :ico_brawa_01:

Marta no ja nie mam zielonego pojęcia z czym się je te twoje techniki informacyjne (czy jak to się nazywało) :ico_oczko:

Siunia ale Milanek juz lepiej się czuje? A Ty jak, pewnie nie doskwierają Ci żadne bóle pleców chudzinko :ico_oczko:

kasiulinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2790
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:08

19 lut 2008, 18:48

cześć brzuchatki!
jestem na chwilę i się melduję.miałam wczoraj usg,wszystko dobrze wygląda,łożysko się podniosło,nie ma już ryzyka że będzie przodujące i dzidzia zdrowa (waży ok.600 g).no ale niestety nie wiemy co będzie.gin powiedział że może po 30-tym tygodniu uda się zobaczyć.
buziaki!
Martucha weź mnie tam popraw bo ja mam na 10 czerwca termin wpisany w książeczkę.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Harrysoorn i 1 gość