Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

17 lut 2008, 18:50

Julie zdjęcia są boskie :ico_brawa_01: masz już naprawdę dużego synka :ico_szoking:
Moniś jak rozmawiałam z laryngologiem o tej ranuli to ona mówiła że to nie jest coś bardzo groźnego.Ale masz rację lepiej tego nie mieć.Wszystko okaże się we wtorek.Dziewczyny czy waszym dzieciom też tak szybko rosną włoski ? Ja obcinałam Ani 2 tygodnie tmu i znów ma taką długą grzywkę :ico_szoking:

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Agusia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

18 lut 2008, 12:38

Margot ja Filipkiem nie mam takiego problemu w włoskami. Dopiero od niedawna widac że je ma. Do tego jest jasniutkim blondynkiem wiec juz całkiem. Urodził sie czarnymi włoskami a teraz ma bielutkie i dodatku powolutku mu rosna :-D Ania za to slicznie wygląda ze swoja czuprynka, prawdziwa pannica :ico_brawa_01: Trzymam kciuki żebyście wszyscy wyzdrowieli. Niech sie w koncu skonczą te wszytkie choroby. U nas naszczescie wszyscy zdrowi. Filip energiczny jak zawsze i na wszytkich mówi "mama" :ico_haha_01:
Otworzyli w koncu u nas Aqapark i wybieramy sie Filipkiem Zrobiliśmy wczoraj zwiad, jak sie nadaje dla maego dziecka i stwierdziliśmy ze sie wybieramy. Ciekawa jestem jak Filipowi bedzie sie podobac.
Julie dołaczam sie do dziewczyn że Nathanek jest super!! Wogóle wyglada na strszego niz jest w rzeczywistości :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

19 lut 2008, 13:35

Witam dziewczyny wszystkie nasze dzieciaczki sliczne sa :ico_brawa_01:
U mojej Wiki tez wloski rosna jak szalone a za dwa tygodnie jedziemy do Polsi wiec zostawie obcinanie fryzjerce bo moja to straszna wiercioieta tata jej nie utrzyma przy obcinaniu :-) Chodzenie opanowala do perfekcji wiec juz teraz na spacerach duzo spaceruje a potem spi mi ladnie w nocy jak taka umeczona :-)

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

19 lut 2008, 15:16

Szkrab no to mamy utrapienie z tymi włoskami :-) Ania też się bardzo kręci przy obcinaniu.Niedługo do fryzjera z Nią pójdę :-)
Na temat ranuli nadal nic nie wiem bo lekarka będzie dopiero w poniedziałek....echhh trudno....kciuki nadal wskazane.

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

21 lut 2008, 13:14

Kuba tez mna długie włoski i my sie wybieram do fryziera przed świetami teraz tylko mu grzyke obcielismy a wogole wszyscy mowia ze wyglada jak dziewczynka hihi .
Margot to dobrze ze to nic powaznego ta raula ale kurcze szkoda ze musisz czakc na tego lekarz ale to juz nie długo napeno bedzie wszystko dobrze cały czas trzyma kciuki za Anie .
Szkrab to super ze Wiki juz biega Kuba tylko chce chodzic jak go prowadze za dwie raczki .
Wczoraj byłm na pobraniu krwi z Kubusiem bo lekarz nam dał skierowanie jak bylismy na sczepieniu nie wim czy wam mowiłam odnosnie tego chodzenia a raczej nie chodzenia Kuby miłm isc najpier do jakiego fizio terapełty ale kurcze nie moge znalesc nic w necie zadnego adresu w Łodzi i zdecydowłm ze pojde na to pobranie krwi al lekrza bede szukac dalej ale sprawdimy co tam w badniech wykazujeoby wszystko było doberze . Nie mowiłam wam ile wazy Kuba 9200g. a długi 75cm. i znow jest w tym najnizszym centylu jak cały czas malutki jest a jak wasze dzieciaczki ???
Agusia a jak było w aqaparku??? fajny faceci z Flipka.
Zmienam zdjecia na jednyk Kubus przytula sie do swojego kochanego misi a na drugim przed wczrajsza kompiel Obrazek

Agusia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

21 lut 2008, 14:30

ZDJĘCIE W KAPIELI SUPER!!!BOSKO KUBUS WYGLĄDA! Wogóle on jest bardzo przystojnym facetem!!! :-D W qaparku jeszce nie bylismy bo kolezanka jest na chorobowym i ciagne 2 etaty i nie mam czasu ale jak pójde napewno opisze jak sie Filipek bawił.Ostatnio Filip ważył 10400g a centymetrów nie wiem ale jakos z 80. Monis ty sie nie przejmuj ze kubus troszke mniejszy bo w koncu był wcześniakiem a jak sama widzisz nadrabia zaległości i juz niedługo nie bedzie widać żadnych róznic .
Margot kciuki masz jak w banku!!!!

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

21 lut 2008, 14:48

Zdjecia rewelacja i nie stresuj sie nadrobi szybciutko i bedzie biegal z rowiesnikami :-)

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

22 lut 2008, 00:37

Dziekuje Wam za te dobre słowa moze macie racje ale wiecie jak to jest człowiek sie zawsze martwi o to swoje malenstowo .
Szkrab ja jak tam twoja dzidzia w brzuszku byłąs juz na usg musisz nam pokazac zdjecie.
Agusia musi ci byc bardzo ciezko dzecko i praca na dwa etaty a nie ma nikogo kto by jeszce zastapił ta kolezanke tylko ty a jako kto pracuje jeli mozna wiedziec?? .
Ja tez miłąm isc do pracy od stycznia ale neistey niemam z kim zostawic Kuby miała z nim zotawac moja mama ale jakos nie wyszło niestety .

Agusia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

22 lut 2008, 08:15

MONIS JA PRACUJĘ W KSIEGOWOŚCI WIEC PAPIERKOWA ROBOTA Z TYM że jeszcze raz tyle wiec musze zostawac po godzinach w pracy. Raczej na mnie spada zastepstwo bo zajmujemy sie tym samym wiec ja najlepiej sie orientuje. Bywa cięzko ale jakos daje rade.
Monis a nie możesz zatrudnic niani wiem ze to jest juz ostatecznośc ale jesli jest jakas okazja z ta pracą to moze nalęy wykorzystac. Ja na moja nianie naprawde nie moge narzekac. Super sie zajmuje Filipkiem i jest bardzo miła osoba takze jestem bardzo zadowolona. Obciąza to nas jednak finansowo i spróbuje go zapisac do żłobka, zapisy sa marzec - kwiecien i jeli sie uda (a bedzie kiepsko!) to od wrzesnia tam pójdzie. Pozdrawiam.

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

22 lut 2008, 12:18

monis nic sie nie martw kazde dziecko inaczej sie rozwija a i tak kazde w koncu skonczy miwac i chodzac :ico_oczko:
ja zarza do pracy mamy dwa kolejne zeby :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość