Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

23 mar 2007, 13:41

Jasnie Pani bo ja codziennie wyglądałam czy już coś napisałas do nas czy nie i tak mi się smutno robiło, ze nadal cię nie ma :ico_placzek: Ale teraz to mam gebunię usmiechnięta od ucha do ucha :-D cieszę się bardzo, ze do nas wróciłaś...

Lucy no nakitowac tym połoznym to się kurna nie da :ico_olaboga: ja przeciez zaliczyłam i położna i ginekologa a efekt - scanu niet... A Rybcia napisała smska ze ma rodzic jednak w poniedziałek, o ile lekarze nie zmienią znowu zdania...

Gosia a dlaczego musiałas robic badania na osteoporozę? ja myslałam, ze ona atakuje po 40 roku zycia :ico_olaboga: bardzo mnie zmartwiłas że wyniki takie sobie i badanie trzeba powtórzyć...

Awatar użytkownika
edyta82
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 117
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:57

23 mar 2007, 14:03

witajcie lasencje!!!
mam okazje to pisze :-D ogolnie daje rade latac jeszcze po watkach bo dlugo otwoera mi strony ale w koncu kiedys tam otwiera. Gorzej z pisaniem, bo jak naklikam i potem wysylam to wyskakuje, ze nie ma takiej strony i ze jakis blad jest no i po poscie. Ale czasami sie udaje, wiec probuje. Najpierw robie notatki na kartce bo jak mi wcina posta to pisze od nowa ale mam wszystko na karteczce wiec potem idzie latwiej.
U mnie na razie ok. Oskarek dostal jakichs krosteczek na buzce (policzki, czolko i brodka) i nie mam pojecia od czego to moze byc? :ico_olaboga: mam nadzieje, ze wkrotce sobie znikna.
delfina kochana daj juz spokoj z tym sprzataniem, bo potem nie bedziesz miala sily na cieszenie sie rodzina. Fajnie, ze przyjezdza do Ciebie rodzinka, pewnie nie mozesz sie juz doczekac.
kasi.k jesli chodzi o Twoja skleroze ciazowa to sie nie przejmuj, pewnie minie. I nie martw sie tym sprzedanym domkiem, na pewno znajdziecie cos fajniejszego-trzymam kciukasy.
fela kondradkowi juz lepiej? Jesli chodzi o termometr to ja tez zastanawiam sie jaki kupic, aby byl praktyczny i dlugo sluzyl.
kaasiaa79 wiem, ze masz pewnie urwanie glowy z tym remontem, ale pomysl sobie jak to pozniej bedzie cudownie. W swoim gniazdku i to jeszcze w dodatku przez siebie wyremontowanym, sama duma i radosc.
martuchafrest Twoja szefowa to zolza, ale nie przejmuj sie los kiedys odplaci jej za ta niewdziecznosc.
lucy23 pewnie liczylas na ten scan, ale nie martw sie kochana. Jesli mowia ze wszystko jest w jak najlepszym porzadku to tak jest i masz sie nie przejmowac.
jasnie pani milo, ze do nas zajrzalas. Wracaj do nas szybciutko!!!

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

23 mar 2007, 14:04

witam was mamuski
kasik.kupilam brauna termometr.napisz co za opinie slyszalas.
gosia czemu go klelas?ja wlasnie ten pod pache elektroniczny klne.a z tego do ucha jak do tej pory jestem zadowolona.sprawdzam co jakis czas temp konradowi ,bo jeszcze goraczkuje.to w sekunde mierzy.a z tamtym to jak pisalam ,ja sie denerwowalam bo ciezko bylo konradowi zmierzyc.i on krecil sie i wyrywal i piszczal.
Jasnie pani witaj :-D i wklejaj zdjecia brzuchola :ico_haha_01:

trzymajcie sie kobietki cieplutko :ico_haha_01: spadam zajac sie moim urwiskiem kochanym.
a wczoraj pani w tesco zwrocila mu uwage i palcem pogrozila ze z polek towar sciaga i na podloge wywala :ico_oczko: a konrado do glowy nie wzial,bo dalej sciagal ,i nawet na pozegnanie pa pa jej zrobil. :-D

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

23 mar 2007, 14:23

u mnie pakowania ciag dalszy - chyba sie zmiescimy :ico_oczko: wybaczcie ale dzis nie odpiszena wszystkie posty
gosiu no wlasnie - po co to badanie? martwimy sie o ciebie

:ico_buziaczki_big: dla wszystkich

Napisze dopiero z polski :ico_oczko: ale na pewno nie jutro, bo jutro to bedziemy w domu kolo 23 polskiego czasu :ico_haha_01:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

23 mar 2007, 14:32

a dziewuchy zapomnialam wam napiasc, ze ksiaze karol przyjezdza dzisiaj tam gdzie pawel pracuje. mowi ze zamieszanie w pracy straszne.wczoraj wszystkich ich spisywali :ico_noniewiem: wzial kamere, tak wiec jak cos napstryka to oczywiscie wkleje :ico_haha_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

23 mar 2007, 14:56

ja na sekunde wkleic zdjecie i lece Obrazekrobione przed chwila ;)

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

23 mar 2007, 15:07

Fela my własnie tego termometru do ucha uzywamy w pracy i wg mnie sprawdza się super, ale od kilku osób słyszalam, że nie podaje faktycznej temperatury i jest niepraktyczny itd. No to w końcu zgłupiałam...
Ale ma fajowo twój mąż :ico_brawa_01: Jak tylko coś będzie miał to wklejaj migiem...

Felicity życze Wam spokojnej i jak najmniej męczącej podróży... no i ekstra wypoczynku w Polsce...

[ Dodano: 2007-03-23 ]
Lucy wyglądasz ślicznie i bruszek już spory :ico_brawa_01:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

23 mar 2007, 15:15

apropo termometru to on mierzy w ciagu sekundy ale zle mierzy. Niby trzeba odpowiednio wlozyc gleboko itp ale ja na sobie mierzylam z 10 razy i za kazym razem inna temperatura. To co dopiero dziecku ktore sie rusza itp. Termomemtr kosztowal 120zl czyli nie byl jakis badziewny.
Pamietam jak lezalam w szpitalu i mierzyli temperature termomemtrem do czoła. I jednej babce wyszła gorączka więc pielegniarka dała jej rteciowy termometr i kazala zmierzyc. Wiec ja nie jestem zadowolona z niego. Moze to trzeba sie wprawic nie wiem mi cierpliwosci nie starczylo.

Co do osteoporozy to miło ze sie tak o mnie martwicie. Mam celiakie - a to choroba układu pokarmowego i własnie jedną z chorob bardzo czesto wystepujaca przy celiakii jest osteoporoza i wlasnie dlatego badalam sie na nią. W badaniu mi wyszedł współczynnik -1.5
a norma jest do -1
od -1 do -2.5 jest osteoponia
od -2.5 w dół osteoporoza

Ale ten wynik nie koniecznie jest miarodajny musze jeszcze raz sprawdzic a na razie wapn pije. Aha i czytalam jeszcze ze u wysokich osob ponad 173cm (ja mam 180), chudych (to ja) oraz o jasnej karnacji (jak nie pojde do solarium to kosciotrup jestem) jest wieksze ryzyko zachorowania na osteoporoze.

[ Dodano: 2007-03-23 ]
Fela koniecznie wklej duzo zdjec.

Lucy brzuch ci rosnie jak na drozdzach, bardzo ladny Olivierek

[ Dodano: 2007-03-23 ]
Ilonka rozmawiałam z mamizą na gg i Staś ma remisje tzn że chemia pomogła teraz czeka na operacje, megachemię i autoprzeszczep. Zdaję mi sie ze Mamiza juz tak strasznie nie jest zdolowana. I mowi ze Stas sie dobrze czuje.

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

23 mar 2007, 16:17

dziewczyny ja jeszcze raz o tym termometrze,bo juz myslalam ze kiepski zakup zrobilam,dalam za niego prawie 40 f. i wlasnie przed chwila mierzylam sobie temp kilka razy i wychodzila prawie caly czas taka sama ,czasami z roznicz 00.1 stopnia.tak wiec taki odchyl mysle dopuszczalny.
kasik dla mnie bardziej praktyczny niz ten podpache.troche tez nie rozumiem jak moze byc niepraktyczny przeciez on ma tylko mierzyc temp. a do ucha masz lepszy dostep u dziecka niz pod paszke.gosia mierzylas tomkowi tym pod pache i co siedzial ci grzecznie przez minute????,bo gdzies tyle trzeba zeby zmierzyc, i nie wypadal mu.ten pod pache tez trzeba trzymac nieruchomo zeby dal rzeczywista temp.
moze te do czola sa dobre???

wiecie to chyba wybor osobisty kazdej z nas dostosowany do dziecka.konrad niesprzeciwia sie ze wkladam mu ten do ucha ,wrecz lubi :ico_szoking: .zobaczy ze wyciagam termometr to leci odrazu na kanape siada i czeka :-D
on ma chyba jakies zboczenie z uszami bo nawet jak mu czyszcze to sie niesprzeciwia :ico_haha_01:

a zdjecia jak jakies beda to wkleje napewno.
Lucy ladnie wygladasz.nic nie przytylas,super.te dodatkowe 10 kg to dzidzia i wody :ico_brawa_01:
gosia trzymaj sie chora kobitko,i nie dawaj chorobie.czasami tak jest ze musimy zyc z chorobami,ale dobrze ze medycyna jet tak rozwinieta ze mozna z tym zyc.

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

23 mar 2007, 16:24

fela moze ja jakis mialam badziewny chociaz sądząc po cenie to byl z tej gornej polki. (w pl są inne ceny) i u mnie wskazywało u dorosłej osoby 35,4 czasem 36,1 mowie ci strasznie rozne wartosci moze ty masz jakis wypas i dlatego taki fajny.
Co do mierzenia to jak Tomkowi mierze i ma goraczke to on taki zawsze jest otumaniony wiec po prostu siedzi taki bidulek na kolanach mi. A jakiej firmy masz termometr?

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość