kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

19 lut 2008, 14:59

czołem dziewczyny my juz po wczasach bylo fajnie potem powklejam zdjecia
ale na poczatek powiem ze nasza Lenka zaczyna chodzić sama wczoraj zrobila 7 kroków sama za mandarynka sie pusciła hihih ale to super jest

no znikam na obiadek potem bede wkleje zdjecia

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

19 lut 2008, 16:05

czesc :-D
to znow ja!!
Musze sie pochwalic ... moze to zadnen ''wyczyn''ale dla mnie juz cos...zostalam zaproszona na forum dla dziewczyn ktore robia skrapki... to zamkniete forum i zeby sie tam dostac trzeba specjalnego zaproszenia... bardzo sie ciesze bo to znaczy ze moje prace podobaja sie innym :-D
no to sie nachwalilam soba :-D teraz Kacpo... moje dziecko chodzi!!! co prawda czesto sie przewraca ale to nic.. super mu idzie i najwazniejsze ze ma zapal i checi :-D ups...znow zaliczyl glebę :-D

[ Dodano: 2008-02-19, 15:09 ]
kamelek1, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Lenki :ico_brawa_01: czekamy na fotki :-Dkasi.k, no to rosnie Ci Gosposia :ico_brawa_01:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

19 lut 2008, 16:38

M0rD3CzKa pisze:Musze sie pochwalic ... moze to zadnen ''wyczyn''ale dla mnie juz cos...zostalam zaproszona na forum dla dziewczyn ktore robia skrapki... to zamkniete forum i zeby sie tam dostac trzeba specjalnego zaproszenia... bardzo sie ciesze bo to znaczy ze moje prace podobaja sie innym
no to sie nachwalilam soba teraz Kacpo... moje dziecko chodzi!!! co prawda czesto sie przewraca ale to nic.. super mu idzie i najwazniejsze ze ma zapal i checi ups...znow zaliczyl glebę


:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Ciebie kochana, zasłużyłaś na to i jeszcze wieksze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Kacperka

kamelek1 pisze: nasza Lenka zaczyna chodzić sama wczoraj zrobila 7 kroków sama za mandarynka sie pusciła hihih ale to super jest


:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla [/b]Lenki[/b]

super niedługo już wszystkie dzieciaczki będą chodzić i tak jak Syla czekam na wiosnę, jak będzie już cieplusiej!

Mordko mam nadzieję, że uda Wam się znaleść super mieszkanie :-)

iw_rybka pisze:Andzrejek przesyla sliniastego buziaka w policzek ( nauczylam go dawac buzi )


:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Jędrulki

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

19 lut 2008, 17:05

kamelek1, M0rD3CzKa,wielkie brawa za te pierwsze kroczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

M0rD3CzKa, twoje prace są fajowe mi sie bardzo podobają, i widac że masz zapał ja sie przyznaje jestem leniuch, ale o instukcji Jpo corela czytam nabierząco i może kiedyś coś wykombinuje. nieraz jak posiedze dłużej w corelu to mi palce cierpną od ruszania myszką.

caro, ja tez nie moge sie doczakać wiosny ciepełka słoneczka.

A ja dziś zrobiłam remament w ciuszkach Kamila, aż luźniej sie zrobiło w komodzie, wszystkie małe ciuszki spakowane. Kamil pomagał, ale rozrzucając ciuszki po całym pokoju.

iw_rybka, dziekujemy za śliniastego całusa, Kamil równiez to potrafi więc ja ciągle jestem obśliniona. Ostatnio nauczył się kwinkać jak świnka i chodzi na czworaka i kwinka moja słodka świnka.

Dzisiaj również byłam u krawcowej, szyje sobie marynareczke i spodnie, bo w tej pipiduwie nic na mnie nie moge znaleźć. Albo zamałe albo za duże. a tak dałam jej mój projekt i krawcowa powiedziała że da rade więc sie zdecydowałam, bo przecież trzeba jakoś iść dobrze ubranym do pracy biurowej. a ja same dzinsole mam, w które jeszcze się mieszcze.
No i mówiłam się do dentysty musiałam prywatnie, bo na kase chorych wolny termin miała dopiero w czerscu. :ico_szoking:

IM
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:10

19 lut 2008, 18:44

Wszystkiego najlepszego dla solenizantów.

Brawa dla dzieciaczków ktore na co dzien zaskakuja swoimi umiejętnosciami.

Nie było mnie troche bo miałam stresa byłam do odstrzału z pracy z przyczyn ekonomicznych i dalej nie mam pewnosci.

Dzieci chorowały mi na zapalenie oskrzeli ale jest juz lepiej.
Julia była dzisiaj na testach alergicznych i ma alergie na roztocza za tydzien dalsza seria badan

MAteusz jest nie znosny nie dlugo zostane łysa lapie za wlosy i rwie dziąsła go bola wychodza mu górne bo jak narazie ma tylko dwie dolne jedynki.

Z chodzeniem to nie wiem kiedy bedzie boi sie chodzic za jedna raczke a jak nie widzi mozliwosci zlapac sie za cos to od razu siada,Leniuch z niego rosnie nawet kosi, czy jakie dobre to robi jak mu sie chce.Tylko jak widzi ze ktos je i on chce to od razu am am

My tez planujemy chociaz na tydzien do Ustki w wakacje

spadam bo mly wstal

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

19 lut 2008, 20:39

Witajcie

Ja chora jestem. Idę zaraz do łóżeczka, bo jestem na wykończeniu, Julka normalnie przechodziła dziś samą siebie w dokuczaniu mi i całej rodzinie. potem miałam gości... gwóźdź do trumny. Łeb mi spuchł od wrzasków.

Miałam tylko pogratulować dzieciaczkom za postępy: Kacpiemu, Lence i Andrzejkowi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: I Mordeczce Obrazek

Sorki, że tak krótko popisałam, ale wymiękam

Dobranoc wszystkim

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

19 lut 2008, 21:24

Hejo,
jestem i ja :-D mój syn dzisiaj tez mi dał popalić, chyba mu idą następne ząbki bo marudny strasznie i do buźki nie da sobie zaglądnąć. Z chodzeniem u nas coraz lepiej, mały dziś przedszedł prawie cały pokój :ico_brawa_01: robi to tak że stanie np. koło telewizora, puści się robi kosi kosi i idzie :ico_szoking: Pozatem to miałam odwiedziny dawno niewidzianej koleżanki noi muszę się pochalić, że zdałam egzamin sobotni :ico_brawa_01: a byłam przekonana, że będzie poprawka , jeszcze dwa w najbliższy weekend i po sesji :-D .
MORDKA - bardzo serdecznie Ci gratuluję :ico_brawa_01: ja w Twoich skrabkach jestem po prostu zakochana :-D i myślę, że zasłużyłaś na to jak nikt inny :ico_brawa_01: I trzymam kciuki żebyś znalazła fajne mieszkanko.
KOLKA - oj kuruj się kuruj mam nadzieję, że Ci szybko przejdzie. A co do najazdu gości to nie mam słów :ico_zly: Julia piękna pannica.
RYBKA - piękne fotki, uwielbiam morze :-D dla Jedrusia duża buźka z okazji ukończenia 10- miesiąca
HEKTORKA - jak już ubranko będzie gotowe musisz koniecznie się nam w nim pokazać :ico_oczko:
KAMELEK - cieszę się, że odpoczęłaś :ico_brawa_01: i duże brawasy dla Lenki za samodzielne kroczki.
KASIK - masz w domu mega super gosposię :ico_brawa_01:
Coś jeszcze miałam pisać, ale zapomniałam, oglądam właśnie M jak Miłość i czekam na was :ico_noniewiem:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

19 lut 2008, 21:38

Witam wszystkich wieczorową porą :-) :-) :-)

coś mało nas, a ja chyba też za dużo nie napiszę, bo lenia mam :ico_wstydzioch:

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

19 lut 2008, 22:21

Ja jestem cześć CARO :-)
Wkleje kilka fotek, a co pochwalę się troszkę :-D
Spacerek :)
Obrazek
Za naszym domkiem, Krystek przy studni stoi :)
Obrazek
A tu z Panią Misiową Krysią-Marysią :-D
Obrazek
Dobra mąż wrócił idę mu jakąś kolację zrobić i już chyba nie zaglądnę na TT. Dobrej nocki paaaaa

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

19 lut 2008, 22:35

Krystianek super chłopak :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , Pani Misiowa też :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Dobranoc Kari

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość