Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

29 sty 2008, 14:10

Witajcie.
W piątek byliśmy w klinice ginekologicznej na usg prenatalnym. Patryczek waży 706 g. Miał badane wszystkie narządy- wszystko ok. Wad genetycznych nie ma :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: . Ślicznie ziewał, przeciągał się, ssał kciuka. To był piękny i bardzo wzruszający widok. Łzy poleciały mi same a i mężowi stały w oczach łezki. Łożysko mam na przedniej ścianie i dlatego słabiej czuję ruchy i kopniaki maleństwa. Najważniejsze, że wszystko jest bardzo dobrze.
Foteczki Patryczka wkleję, jak podłączymy do kompika skaner.

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

30 sty 2008, 13:07

mama Kingi super ze wszystko w porzadku :ico_brawa_01: Twoj maluch to juz niezly wielkolud :-) Niech rosnie zdrowo :-)

Dorota 24
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 24 lis 2007, 15:29

12 lut 2008, 19:32

Witajcie, w ubiegłym tygodniu byłam na usg, maluszek zdrowy i duży 1530g i na 100% chłopak więc będzie Kacper. Tylko mam troszkę mało wód ale doktorowa stwierdziła, że na razie nie ma powodu do dramatu. A dziś miałam robioną krzywą cukru matko kto wymyślił by kobieta w ciąży przez 3 godziny była na czczo ledwo dałam radę teraz tylko czekam na wyniki. 28 znów usg w związku z poziomem wód, a do końca pozostało 8 tygodni. A co u Was??

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

18 lut 2008, 08:27

Witam ja juz tez po kolejnym Usg maluszek ma juz 7 cm bryka calkiem fajnie ma dwie raczki dwie nozki i wyglada na okaz zdrowia :-) Ja tez czuje sie super i oby bylo tak dalej :-) A 5 marca ide na wizyte do szpitala wiec tam mnie dokladnie wymierza i przebadaja .

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

18 lut 2008, 12:04

szkrab, to już 14 tydzień ciąży dzisiaj u Ciebie mija :ico_brawa_01:
Cieszę się z Twojego szczęścia, że Maleństwo rozwija się super. I Tobie, Kochana życzę, abyś nadal czuła się tak dobrze, jak teraz.
Mój Patryczek ma czasem takie dni, że męczy matkę kopniakami, przeciąganiem się... Ale to jest takie przyjemne... Jeszcze troszkę i będę za tym tęskniła.

A nasza Kristi za dwa dni ma termin porodu... Jak to szybciutko minęło... Jeszcze niedawno zdradziła nam, że ma pod serduszkiem dzidziusia a tu Marcus zaraz będzie w jej ramionach... :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

19 lut 2008, 13:41

Czas leci szybciutko pewno ani sie obejrze i bedzie sierpien :-) Teraz ten czas szybciej leci niz jak chodzilam z Wiktoria a to pewno dlatego iz kazdy dzien jest absorbujacy bo trzeba sie z nia bawic i nie ma czasu na myslenie o dzidzi :-) a MUSZE SIE POCHWALIC ZE JUZ POCZULAM SKRZYDELKA MOTYLKA W BRZUCHU narazie tylko raz ale pewno niedlugo pojawia sie solidne kopniaki :ico_haha_02:
A jak tam u was z waga duzo przybralyscie bo ja to narazie stracilam 2 kilo ale mialam jeszcze zapasy z poprzedniej ciazy i pewno niedlugo zaczne tyc :-)

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

19 lut 2008, 14:22

szkrab, gratuluję "motylka" w brzuszku.
Fakt, nie ma za dużo czasu na myślenie o ciąży. Starszaki intrygują nas przez cały dzień. Ja jednak milej wspominam poprzednią ciążę. Mogłam bardziej zająć się sobą, odpocząć w razie potrzeby... Teraz tak się nie da. Cały dzień na pełnych obrotach :ico_haha_01:
Wiesz, ja sporo przytyłam. Jestem drobniutka i może dlatego. Brzuszek bardzo szybko stał się widoczny i mam 12 kg do przodu. Ale nie przejmuję się tym wcale. Po ciąży z Kingą bardzo szybko zgubiłam 16 kg, jakie przytyłam z Niunią. A teraz, nawet jeśli mi coś zostanie na przyszłość, to nawet będę zadowolona. :-D

Dorota 24
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 24 lis 2007, 15:29

19 lut 2008, 20:55

Jejku mnie też ciężko teraz bo już 12 kg przytyłam a z Kubkiem jak byłam to tylko 8. Prawdą jest że mamy mniej czasu na dzidziusia i siebie, chwilami mam wrażenie, że Kuba specjalnie tak wisi mi u nogi bo przeczuwa, że niedługo wszystko się zmieni.

Obrazek

Obrazek

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

19 lut 2008, 21:59

Cześć dziewczyny! Mam już synka Oskarka, ale coraz częściej myslę o następnej dzidzi! Weszłam do Was z ciekawości, chyba nie macie nic przeciwko temu?

Piszecie, że ta ciąża jest o wiele trudniejsza od pierwsej bo nie ma czasu na odpoczynek przy szkrabach, właśnie tego się obawiam!

Pozdrawiam wszystkie mamusie!

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

20 lut 2008, 10:27

Część Dziewczyny. Ja ma na razie 4 kg na plusie :ico_szoking: ale to i tak lepiej jak w pierwszej ciąży, bo w 1 c. miałam już ok. 6-8 kg na plusie :) Wczoraj byłam u lekarza i na 100 % będziemy mieli SYNKA :) bardzo się cieszę :)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość