Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

20 lut 2008, 11:45

DELFINA pisze:Madziorka jak skonczysz piersia karmic to dopiero wtedy przespisz noc. Tak to juz jest.

watpię :ico_olaboga:
moje dziecko jest jakieś inne :ico_szoking: dzis sie obudził na mleko o 3 w nocy i co>??????????? :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: nie spał do 8 rano :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Delfina fotki sliczne a Maycia jak królewna :ico_brawa_01:
Monia pewnie ze mozesz pisać, :ico_oczko: bede czekać z nerwami :ico_olaboga:
madziorka hihi pisze: bo ja z twoim jacolem pewnie nie mialabym nic oprocz pelnej szafy hehe

szafa wnękowa to byłby pikuś :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-02-20, 10:48 ]
eve próbowałam małego uśpić o tej 4 ale nie moge na siłe nie????
a pająk z drewna :ico_brawa_01: uwielbiam pająki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

20 lut 2008, 12:50

martuchafrost pisze:dzis sie obudził na mleko o 3 w nocy i co>??????????? :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: nie spał do 8 rano :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:


no to współczuje, a myslalam ze to moj pobija rekordy we wczesnym wstawaniu
dzisiaj wstal o 5 a udalo sie go uspic dopiero o 6.30
no ale jakby nie chcial spac przez 5h tak jak to Franio to chyba bym :ico_zly: :ico_zly:
no ja tak pisze a jeszcze nie wiadomo co mnie czeka za kilka miesiecy..heh :-D

martuchafrost pisze:a pająk z drewna :ico_brawa_01: uwielbiam pająki :ico_brawa_01:


no nieeeeeeeeeeeee
pająki???? te żywe uwielbiasz????????
no bo jesli te z drewna to rozumiem :-D

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

20 lut 2008, 14:12

kasi.k milo ze mnie pamietasz, pisalam do Ciebie ale nic nie odpisalas myslalam ze nie masz moze czasu, moja siostra wyjechala do warszawy ma tam prace, opikuje sie dziecmi w tym swoim kornelkiem, jakos sie zaczyna ukladac.
Jesli o mnie chodzi to strasznie boje sie powrotu do pracy i tego jak to bedzie, obecnie jest nam dosc ciezko z mezem, mimo iz mamy serdecznych przyjaciol to nie sztuka jest pozyczyc od nich kaski ale potem trzeba ja oddac. odnosnie tych wszystkich benefito to ja juz wszystko czytam co i jak ale inaczej jest w praktyce, nie dostalismy becikowego bo mielismy za duze zarobki, potem zlozylismy o dofinansowanie do mieszkania niestety z negatywnym skutkiem, teraz mysle o tych tax benefitach ale nie wiem, do zlobka malej nie oddam i nie wroce na pelny etat bo chyba nie jestesmy obije na to gotowi z mezem. wiec zobaczymy w praktyce jak to bedzie, poki co jest troche ciezko no ale w Polsce byloby jeszcze gorzej wiec mam tylko nadzieje ze nam sie troche poprawi z czasem. moj maz pracuje na pelny etat ale kokosow nie zarabia wiec ja do pracy isc musze a u nas to male miasteczko wiec nie ma wielkich perspektyw na jakas lepsza zmiane.
strasznie sie tym martwie czy damy sobie rade....

Bardzo chcialabym czessciej wpadac na ten watek ale wybaczcie mi nie bede czytac tych 900 postow zeby was poznac :) moze jakos sie wkrece choc bedzie ciezko.

poki co serdecznie was witam i mam nadzieje ze znajdzie sie tu miejsce dla mnie, pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

20 lut 2008, 14:43

karolina-ch, ja tez niedawno tutaj dołączyłam i wcale nie musiałam czytac postów od poczatku :ico_oczko: :-) 9 maja wyjeżdzamy z moim M i synkiem do UK do mojego rodzenstwa i juz sie boje jak sobie poradzimy bo ja tez na poczatku nie pojde do pracy tylko bede musiala sie malym zajmowac :ico_noniewiem:
widze ze nasze maluchy prawie w identycznym wieku :-D
a w jakim miescie mieszkacie????

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

20 lut 2008, 14:45

eve81 milo cie poznac, ja mieszkam w Cromer, nad samym morzem, okolice Norwich, mala mila cicha miescinka, ja poki co siedze z Amelka moja w domu i troche sie boje powrotu do pracy ale moze nie bedzie tak zle, do jakiego miasta Ty sie wybierasz??

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

20 lut 2008, 15:12

Karolina to starajcie sie o taksy bo ja tez nie dostałam becikowego i dofinansowania do mieszkania, ale taksy mamy :ico_oczko:
Eve tak, te zywe tez lubie :ico_oczko: walnięta jestem nie :ico_oczko: :ico_olaboga: tylko boję sie węży :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

20 lut 2008, 15:20

tylko ja nie wiem co robic z praca na ile godzin tygodniwo wrocic, bo slyszalam ze jak sie robi 16 to dostanie sie troche wiecej, ja chcialam wrocic na 22-24 jezeli sie da ale teraz mysle czy nie wrocic na 16 i zobaczyc, tak sie strasznie tym martwie zeby podjac dobra decyzje :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

20 lut 2008, 15:37

karolina-ch, my lecimy do Liverpoolu a dokładniej Kirkby :-)
a z kim zostawisz małą jak wrócisz do pracy???

martuchafrost no nieźle masz z tymi pająkami :-D Obrazek

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

20 lut 2008, 15:40

nie zostawie malej z nikim obcym, bedzie z mezem jak ja bede kilka godizn w pracy i bedziemy tak probowali pogodzic godziny zebymja albo maz z nia byl, pierwszy plan byl taki iz mielsimy dac mala do zlobka a ja mialam wrocic na pelny etat ale chyba jednak jestem za slaba i za wczesnie bo nie wyobrazam sobie ja zostawiac z kims obcym :ico_placzek: :ico_placzek: chyba bym myslsla tlyko o niej czy jej sie tam jakas krzywda nie dzieje, moze jak bedzie starsza no ale zobaczymy w praktyce jak bedzie nam to szlo :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-02-20, 14:41 ]
kiedy urodzil sie szymus???tylko kilka dni roznicy miedzy nimi :)

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

20 lut 2008, 17:37

Karolina ale żłobki są drogie nie? a nie myślałaś tak jak ja zeby gdzies w weekendy iść do pracy jak Twój mąż moze zostać z małą???

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość