Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

20 lut 2008, 23:05

A my tylko Vigantol - 2 krople, resztę witaminek ściąga z cycków :-D A z tą d3 i słońcem to podobno, żeby coś to dało to znaczy to słońce to musiałby maluch na golasa po słońcu latać, czyli latem można nie podawać, a zimą to wskazane, ja swoim i jednemu i drugiemu dawałam.

A ja to tam nie wiem, czy po, czy przed, czy w czasie..... ważne, że się udało i mam dwóch dorodnych synalków :-D GosiaA jak Tobie też się udało :ico_ciezarowka: to ja będę Ci bardzo zazdrościć :ico_ciezarowka: , bo ja tęsknię za :ico_ciezarowka:

Zborra wiesz mój Karol to żarty facet, ale obiadków to znaczy zupek to tak średnio mu wchodzi, ale jak mu drugie danie zapodam, takie jak nam: ziemniaki, mięsko i surówkę z jabłka i marchewki to jestem w szoku ile on je. Może faktycznie Hani trzeba coś wymyśleć, co jej podpasuje na obiadek :-D

Ewcik co Ci powiem, to Ci powiem, ale ja znam swojego syncia i ręczę Ci, że mu właśnie takie drobne istotki jak Alunia się podobają :-D

A ja dziś znów do koleżanki pobiegłam, żeby nie zakisić się całkiem w domu, ona właśnie :ico_ciezarowka: i lada dzień rodzi więc tak fajnie pogłaskać taki brzucholek. A teraz chłopaki oczywiście mecz oglądają więc ja mam kompa dla siebie :-D

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

20 lut 2008, 23:11

No tak...to czeka mnie jutro wymyślanie obiadu...zobaczymy...

A kto zna jakąś Olę Moszczyńską i synka Bartusia, bo na naszej klasie jest u nas w majówkach...??? któż to? bo ja nie kojarzę???????????

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

20 lut 2008, 23:38

No ja stawiam, że to Muuka czy nie :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Sikorka ??? Serio tęsknisz za :ico_ciezarowka: ? Ale za całą czy, którymś trymestrem? :-D

Ja Gosi kibicować będę na bank... ba już jej kibicuję :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

20 lut 2008, 23:45

Tak za całą, od samego bzykania :ico_oczko: do samego porodu :-D To podniecenie przy robieniu testu, ta radość, ten szał zakupowy :-D to błogie lenistwo i dogadzanie sobie :-D i potem ten lekki stresik jak to będzie, kto to będzie i kiedy to będzie :-D

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

20 lut 2008, 23:55

Sikorka, SZALONA :-D :-D :-D

Ach pośmiejmy się trochę na dobranoc...
w prawdzie mam to na codzień, ale Was i mnie po raz drugi też to za chwilę czeka: :ico_haha_01:

Idzie Jasio z ojcem na spacer. Nagle ojciec potyka się i mówi pod nosem: "k...a".
- Co powiedziałeś tatusiu? - pyta Jasio.
- Aaaa... powiedziałem... "duduś" - odpowiada ojciec.
- Tatusiu, a co to jest duduś?
- Aaa, wiesz synku duduś to takie zwierzątko .
- Tato, a jak on wygląda?
- A, ma takie rączki i nóżki...
- Tatusiu, a co jedzą dudusie?
- Mmm. Jedzą warzywa, owoce...
- A tato, a czy dudusie mają dzieci?
- Noo, tak.
- To znaczy, że dudusie się rozmnażają?
- Tak.
- A jak się nazywają dzieci dudusia?
- Eee... dudusiątka.
- A jak wyglądają dudusiątka?
- Też mają rączki i nóżki... tak samo jak dorosłe.
- A co jedzą dudusiątka?
- Eeee... mleczko piją...
- Tato, a gdzie mieszkają dudusie?
- k...a! POWIEDZIAŁEM k...a!!!

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

20 lut 2008, 23:57

o Sikorko zazdroszcze ze :ico_ciezarowka: Ci sie podobala...dla mnie spoko sama koncowka ale to juz trzeba bylo konczyc...reszte bardzo zle znosilam....zywy trup normalnie....
a ja skolei wyczytalam chyba nawet w poradniku od poloznej ze do 2h slonca teraz nie wiem czy na dzien czy na tydzien wystarczy dziecku...i moze to byc slonce odbite nawet z lisci niekoniecznie takie palące letnie.....i wystarczy glowka dziecka by zaspokoic jego zapotrzebowanie....hmmmm...pogubic sie mozna co? :ico_haha_01:

Maya poszla wlasnie spac bo wstala o 20.00 z drzemki....no a ja pod prysznic ,buzi tatusiowi bo do pracy jedzie zaraz i ja do wyrka :ico_spanko:

[ Dodano: 2008-02-20, 22:59 ]
Massumi...dobre dobre :ico_haha_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

21 lut 2008, 00:01

i ostatni na dobranoc...

Pewnej nocy zona zauwazyla swojego meza przy kolysce ich nowonarodzonego dziecka. W ciszy obserwowala meza. Kiedy patrzyl w dol na spiace malenstwo, zauwazyna na jego twarzy mieszanke emocji: niewiare, watpliwosc, rozkosz, zdziwienie, zauroczenie, sceptycyzm. Wzruszona tym niezwyklym przejawem glebokich uczuc, kobieta podeszla do meza i przytulila sie do plecow, obejmujac go ramionami.
- Dam grosik za twoje mysli - szepnela mu do ucha.
- To niesamowite! - odpowiada maz - Po prostu nie moge sobie wyobrazic, jak oni robia takie kolyski tylko za 29.99 zl!

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

21 lut 2008, 00:28

hehehehehe.....massumi a co Cie taki humorek zlapal z wieczora? :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
mama_Dominika
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 545
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:04

21 lut 2008, 01:00

To tylko dobranoc mówię bo już na nic innego nie mam siły :ico_oczko:

aaaa jeszcze nalałam sobie wodę do wanny no i mam się niby wykąpać.

Kinga dopiero zasnęła, darła się na cały dom, nie płakała tylko ćwiczyła skalę swoich możliwości wokalnych...i nie powiem nieźle jej to szło i dostałam nawet zjebkę od M. że nie nauczyłam jej usypiać o ludzkiej porze, że niby wszystkei dzieci świata chodzą spać o 19 tylko jedna Kinga zasypia o 23. Ona i tak jest kochana, spokojna, grzeczna, zasypia sama, tylko wieczorem dostaje głupawki, nadrabia za cały dzień i jakoś dziwnie trudno jej zasnąć :ico_noniewiem:

Dobra miłej nocki życze

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

21 lut 2008, 08:34

o kurcze irminko to rzeczywiscie przechlapane
a ten twoj kochany małż to moze niech ją sam nauczy jak taki mądry
a jak ona spi w ciagu dnia?
moze za duzo?

u nas srednio bo juz na nogach i tatujemy
ja jestem brzydka gruba i bezmnadziejna wiec generalnie nic sie nie zmienilo

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość