eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

20 lut 2008, 22:53

Kocura Bura pisze:też z Hippa- już sobie potestowałam i te mi się wydają najlepsze
hmm ja dotychczas kupowalam tylko z bobovity ale jak mówicie że hipp taki dobry to mmoże się przerzucimy :ico_oczko: Kocurka a co brałaś pod uwagę w tym testowaniu?? Smaki Zuziolka czy jeszcze coś??

[ Dodano: 2008-02-20, 22:02 ]
Ja normalnie umieram z bolu,
Może niech mężuś nasmaruje cię jakąś mascią typu Ketoprom albo NurofenŻel, nie wiem jakie wy tam macie, albo jak masz rozgrzewająca to też może być

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

21 lut 2008, 09:25

ja się witam z rana :-D
ale nocka prawie taka sama jak wczoraj...nie wiem czy Darka brzusio boli czy co...no tak się budzić w nocy? :ico_noniewiem:
my dziś na szczepienie i ważenie idziemy :-) oby wszystko było ok :ico_sorki:
a wczoraj ugotowałam zupkę dla małego Z indykiem :ico_brawa_01: po zmieleniu blenderem wyglądała jak ze słoiczka i bardzo mu było widać smakowała :ico_brawa_01:

MAMOZUZI super, że już jesteś :ico_brawa_01: dobrze że z Twoim tatą wszystko ok :ico_haha_02: i że Nell taka grzeczniutka :ico_brawa_01: a wiesz z tą kwotą to akurat mnie nie zaskoczyłaś... :ico_oczko: ja mam tyle samo :ico_szoking: :ico_noniewiem: powiedz mi a jak Ty widzisz to ustalenie wizyt, które Ex Ci zaproponował??? A on chce żeby Zuzia sama u niego była, na noce też???

LALKA to masz robaczka w domu jak Hania już pełza :ico_haha_01: mój to na boki się przewraca i czasem na brzuszek mu się uda :ico_oczko: my też jak ESKA po rozmowie z lekarką zdecydowaliśmy tylko o tych obowiązkowych szczepieniach, kupuję tylko szczepionki skojarzone :ico_noniewiem:

ANIU no i jak delektacja mężusiem? :-D
ESKA Twoja również.... :ico_wstydzioch: fajnie macie dziewczyny....ja muszę poczekać..... :ico_noniewiem:

DOMINISIA mam nadzieję że już lepiej plecki...... :ico_noniewiem:

EVE to super, że Szymonek robi takie postępy....szczególnie, że te rehabilitacje niezbyt mu się widzą....

teraz zmykam odezwę się jak wrócę po lekarzu.... :-)

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

21 lut 2008, 09:28

ja sie melduje ale nic wiecej nie napisze bo konsumuje sniadanie od teściowej :ico_oczko:

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

21 lut 2008, 12:39

Hej dziewczyny

Jestesm jestem eska :-D ale ostatnio malo siedzę przy komputerze.
Dzisiaj robiłam rozliczenie podatkowe wiec zajrzałam do was Obrazek bo się stęskniłam.

U nas ok, mały ostatnio budzi się 2 razy wnocy do jedzonka. A powiem wam że zupki przezemnie gotowane je.

Wczoraj się uśmialiśmy bo jak mężu wrócił z pracy to zaczeliśmy jeść obiadek a on mlaska tak jak by też chciał jeść. Odgrzałam mu jego zupkę i wcinał razem z nami. Obrazek

Jedziemy do Kielc Obrazek
przez chorobę misia nie mogliśmy jechać, ale mam zjazd na uczelni (ostatni :ico_brawa_01: ) wiec .... w dorogę.

Dominisia widzę że masz ten sam problem z pleckami, myślałam wczoraj ze umre z bólu, ale mężu mnie nasmarował i trochę przeszło.

Wiecie co już mam sny o tym jak ide do pracy i misia zostawiam z opiekunką w domu, a tak na marginesie przychodzi do nas w poniedziałek (i tak przez cały tyd.) żeby misio sie do niej przyzwyczail.

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

21 lut 2008, 13:23

Hej :-D
Mamo Zuzi super ze już wróciłaś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dziewczyny jak tam po szczepieniu maluchów,piszcie :-)
Lalka ja nie wiem czy będę na to szczepić,jeszcze się nie zastanawiałam :ico_noniewiem: .
Eve :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Szymka za postępy w ćwiczeniach :-D
Dominisia jak plecki,Eska ma racje,posmaruj sobie jakąś maścią,po co się męczyć albo jakieś tabsy weź sobie :-D

Ja gotuje zupkę Kacperkowi,kupiłam wczoraj blender bo jednak bez niego to ciężko taką zupkę zrobić.A mały jest taki kochany ostatnio i bez przerwy się śmieje i nawet przestał kaszleć.Wczoraj robiłam mu zdjęcia i za każdym razem jak zobaczył aparat to się tak chichrał,potem wam wkleję.A mój szkrab nie przewraca sie jeszcze na brzuszek,czasami mu się zdarzy,ale za to już zaczyna ładnie siedzieć i podnosić sie.

Awatar użytkownika
ania0709
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1131
Rejestracja: 28 sie 2007, 13:19

21 lut 2008, 13:47

Witam :-)

Krystianek też od wczoraj w super humorze, szaleje, piszczy, krzyczy i ciągle by się bawił.
Lubię tak sobie z Nim poszaleć :-D Ma teraz manie rzucania się na wszystko buzią.
Dziś złapał mnie za włosy przyciągnął do Siebie i przyssał mi się do policzka i malinkę mi zrobił :-D I tak przyssiewa się do wszystkiego co Mu wpadnie w rączki.
Ostatnio dużo grzejemy i mam sucho w domu i robie Małemu nosek tą wodą z soli morskiej. Ale babka dała mi w aptece takie badziewie, że szok. TE psikawkę tak ciężko się naciska, że nawet mąż miał z Nią problemy. I potem siłuję się przy buzi Małego i nie trafiam w nosek :ico_zly: Jakich Wy używacie bo muszę kupić inną.

agnieszka01.04 pisze:a wczoraj ugotowałam zupkę dla małego Z indykiem :ico_brawa_01: po zmieleniu blenderem wyglądała jak ze słoiczka i bardzo mu było widać smakowała :ico_brawa_01:


No to gratuluję :ico_brawa_01: też muszę w końcu coś sama ugotować.Boję się tylko bo te warzywa w sklepach to nie wiadomo skąd są i czy nie są naszpikowane jakimiś świństwami :ico_noniewiem: Ale w sumie musi się do wszystkiego przyzwyczajać.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

21 lut 2008, 14:05

:ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: ZEŻARŁO POSTA :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 2008-02-21, 13:09 ]
eSKa pisze: Kocurka a co brałaś pod uwagę w tym testowaniu?? Smaki Zuziolka czy jeszcze coś??
Zuzi to wszystko smakuje :-D A mnie się wydaje,że Hipp ma gęstsze zupki i Zuzia nie wygląda jak prosiaczek po obiadku :-D
ania0709 pisze:Boję się tylko bo te warzywa w sklepach to nie wiadomo skąd są i czy nie są naszpikowane jakimiś świństwami
i dlatego ja też zwlekam z gotowaniem...
eSKa, wklej mi proszę link do Twojego blendera, może jeszcze takie wystawiają. Miałam zupki miksować tą końcówką miksera, co ma taki nożyk,ale może kupię blender jednak :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

21 lut 2008, 14:16

no my po szczepieniu :ico_brawa_01: Daruś był bardzo dzielny nawet nie zapłakał :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: waży 9470g :ico_szoking: i70 długi :-D także kawał chłopa z niego :-D :-D :-D
ewasiek pisze:Wiecie co już mam sny o tym jak ide do pracy i misia zostawiam z opiekunką w domu,

mam nadzieję, że ona się sprawdzi i będziesz spokojna o malego :-)
Kicia10 pisze:kupiłam wczoraj blender

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: to miłego gotowania :-)
ania0709 pisze:malinkę mi zrobił :-D

no proszę :ico_brawa_01: już wie jak z dziewczynami postępować :-D
ania0709 pisze:Jakich Wy używacie bo muszę kupić inną.

ja używam Sterimar i ma dwie końcowki w zestawie, bardzo fajnie się u mnie sprawdza :ico_haha_02:
ania0709 pisze:Boję się tylko bo te warzywa w sklepach to nie wiadomo skąd są i czy nie są naszpikowane jakimiś świństwami :ico_noniewiem:

no niestety nie mam możliwości swojego ogródeczka mieć :-)

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

21 lut 2008, 14:19

agnieszka01.04, :ico_brawa_01: dla Dareczka! Zuch chłopak! Dobrze,że szczepienie już z głowy.
No szkoda,że nie można mieć własnego ogródeczka. Ale zacznę w końcu gotować zupki z normalnych warzyw, w końcu będzie takie jadła całe życie.

[ Dodano: 2008-02-21, 13:25 ]
http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... php?t=4069

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

21 lut 2008, 14:40

Hej, ja pisze jedna reka bo Nell czyta tik-taka ;-)
Nell wazy 7890 :-D i ma 68 cm dlugosci.. he he moja kruszynka :-)

Brawa dla Darusia za mase :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ;-)

Pozniej napisze do kazdej z osobna bo lece po Zuzie :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość