Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

21 lut 2008, 08:51

Hej :ico_ciezarowka:
Ja już od 6 nie śpię, bo wczoraj padłam po 20 :ico_szoking: Już napiłam się kawki i teraz szperam sobie po internecie :ico_oczko:
Nowa próbowałam z ręcznikiem, ale niestety jak śpi się na boku to nie jest to zbyt wygodne, chociaż na plecach jest ok. Więc niestety nadal boli mnie krzyż :ico_placzek:
Humor mam zdecydowanie lepszy niż wczoraj popołudniu (zeszłam do piwnicy i zobaczyłam jaki tam jest porządek, A. miał szczęście że nie było go w domu, bo chyba by tego nie przeżył i stąd chyba wziął się mój wczorajszy nastrój).

Siunia ja też czytałam o tych fotelikach i zgłupiałam, cieszę się, że Ty też zabrałaś głos na ten temat i powiem Ci że jakoś tak spokojniej i mądrzej rozumujesz(wg mnie) :-)

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

21 lut 2008, 09:31

Witajcie :ico_ciezarowka:

Oj a jakiego ja wczoraj wieczorem doła załapałam, szkoda gadać :ico_olaboga: Humor miałam dobry dopóki m. z pracy nie wrócił i mnie nie zdenerwował :ico_zly: . Łez poleciało co nie miara :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Z tego wszystkiego poszłam spać o 21.30, obudziłam się ok. 5 i juz nie mogłam dospać, no i dzis jestem jakaś przydżumiona :ico_noniewiem:
Kawy na razie nie piję, teraz pijam ok. 12, bo wtedy jest najgorzej, nie idzie wytrzyamć.

Siunia dzieki za wypowiedź, jakby nie było fotelik trzeba kupić, bez niego się nie obejdzie :-)

Klamka zapadła, zamówiliśmy ten komplet (chodzi o wózek) na allegro. Teraz z niecierpliwością czekam, aż przyjdzie. Mam nadzieje, że się nie rozczaruję :-)

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

21 lut 2008, 10:12

Kurrr...napisałam długasnego maila i mi zezarło :ico_zly:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

21 lut 2008, 11:07

Hej Marta!
Ja już się nauczyłam, że jak napiszę dużo to zawsze kopiuję, bo nigdy drugi raz nie chce mi sie tego samego pisać :-) A co tam, coś się stało??

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

21 lut 2008, 11:13

spinka, ja zwykle terz kpiuje zapomniałam i mam za swoje :ico_zly:
pisałam że wczoraj był jakis nerwowy dzien bo wszystkie miałyśmy chandry. tylko moja trwa do teraz. m mnie wkur... bo przyszła jego siostra jak on mył gary no i siedzimy sobie w kuchni, M. szybko zmył te gary i ja mu mówie że chyba na stałe bedzie to jego zajecie bo ja sie z garami piernicze dwa razy dłużej, no a ten mówi że to i tak jego zajecie jest. no a ja że no co on, nie pamięta że tamten tydzien nawet dso zlewu nie podchodził ?a ten mi mówi ze "jamk nie było obiadów to nie było co zmywac" niby żartem to mówił, ale jego siostra na żatrach się nie na ,poleci do mamusi i juz bede miała obrabianie tyłka że jej synuś przy mnie głoduje :ico_zly: powiedziałam M. że takie żarty to niech sobie móiw jak jesteśmy sami ale nie przy kims tym bardziej że obiad zawsze u nas jest, nie zawsze jakis super ale zawsze jest.No i sie poryczałam bo mi naprawde przykro sie zrobiło, mówie mu że jak chce to może zobaczyć tydzien bez obiadu a ten mi na to "prosze, bardzo moge sobie gotować" No własnie, sobie a ja z dzidzią mamy sie napchac sianem czy czym?no i efekt taki że on obrazony bo mu powiedziałam że uważam że mi się naleza przeprosiny. I serio sie nie odezwe póki nie przeprosi. Obiad dzis bezie bo zurek z wczoraj ale jutro nie wiem :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-02-21, 10:15 ]
i jeszcze napisałam też przez rz :ico_szoking:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

21 lut 2008, 11:17

witam.

u nas ok, choć trochę już wczoraj wieczorem Milan wyprowadzał mnie z równowagi :ico_zly:

spinka, no właśnie jak poczytałam co pisały tam o fotelikach to naprawdę aż za głowę szło się złapać :ico_olaboga:

NOWA, no to :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za wózeczek, i za ile udało się wam wylicytować?? czy kupiliście na kup teraz?? Napewno dobry stan bedzie, jak przyjdzie porób zdjęcia i pokarz :-)

[ Dodano: 2008-02-21, 10:19 ]
Marta26, to tam męża :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

21 lut 2008, 11:20

siunia, przynajmniej mąż Cie nie wkurzał :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-02-21, 10:31 ]
napisałam m. smsa że nie musi sie fatygowac po mnie do miasta wracajac z roboty bo leje i nie pojadę a on do mnie zawdzonił, strasznie obrazony żebym ja sie nie fatygowała z obiadem bo on sobie kupi na miescie.Kur... :ico_zly: przecież nie napisałam mu że oblece na nogach całe miasto bo go widzieć nie chce tylko że wcale nie jadę. Nie rozumiem tego faceta :ico_noniewiem: o co sie teraz obraził? :ico_szoking:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

21 lut 2008, 11:37

Marta :ico_pocieszyciel: :588: . Nie myśl o nim na razie, zapraszam do mnie na obiad tylko kurcze nie wiem co zrobić, a Twój m. jak tak pogrywa, to naprawdę się nie odzywaj, bo Ci niezłego focha walnął :ico_zly:
Wyrzuć go z łóżka, zabierz poduszkę, a przy nim gadaj do niuni jakiego to Ona(ON0 ma wrednego tatę, może poskutkuje...

A w niedzielę imprezka u mnie( no może być ostatecznie na forum) studniówka. No to damy czadu :564: :580: :581: :684: na złość naszym gorszym połówkom :-D
Ostatnio zmieniony 21 lut 2008, 11:43 przez spinka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

21 lut 2008, 11:40

spinka, z łóżka go nie wyrzucę, niech sam sie wyrzuci bo potem bedzie jaki to on biedny że go wywaliłam, a mam sposoby że sam sobie pójdzie :ico_oczko: dla siebie mam zurek więc z głodu nie padnę. w sumie to jestem w szoku bo pierwszy raz strzelił aż takiego focha, on chyba sam w ciąży jest :ico_puknij: a co do mówienia dziecku to nie stosuje takiej praktyki, nie chce żeby nam weszło w nawyk mówienia do dziecka takich rzeczy bo potem bedzie juz poza brzuszkiem z nami i mimo woli można tak powiedziec ,widzisz tatuś/mamusia cos tam cos tam, a tego nie chcę :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-02-21, 10:42 ]
dobrze ze mam dzis wolne od lekcji bo bym chyba te nieuki rozszarpała :ico_oczko: tzn. może sie okazać że jedna lekcje mogłabym miec ale mama ucznie jeszcze we wtorek lerzała z mega grypa to nie wierze że jej przeszzło i nie będę sie tam pchała, nie ma szans :ico_nienie:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

21 lut 2008, 11:45

A na mojego A. to skutkuje jak powiem, że tata niedobry, bo nie chce nam lodów dać :ico_oczko:
A jakie to koleżanka ma sposoby na wyrzucenie męża z łóżka, jestem bardzo ciekawa?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość