Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

21 lut 2008, 11:48

na dodatek nadal nie ma wyniku egz .z psych. a pojutrze drugi termin jest, beznadzieja! A, jeszcze moja "kolezanka " o której wam pisałam- ta niby przyjaciółka napisała mi w koncu na naszej klasie bardzo "miłego" posta- że celowo przez rok sie nie odzywała bo nie zalezy jej na utrzymywaniu naszej znajomosci9według mnie ma nowego faceta, nowa przyjaciółke- ze zdjeć wynika, no i po co jej taka marta która wie o niej pare niewygodnych rzeczy. Miło ze akurat dzis dostałam takiego poprawiajacego humor maila :ico_noniewiem: ale sie dołuje, coraz bardziej. na dodatek stanęłoam dziś na wadze -nadal tylko +2 kg, nie wiem czy to jest dobrze, bo duzo jem, kurcze, boje sie czy to że nie tyje nie swiadczy o jakichs problemach zdrowotnych :ico_noniewiem:
Chyba powinnam spadac na dziś z tt bo tylko dołuje wszystkich :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-02-21, 10:51 ]
Spinka sposób bardzo prosty- dudram mu za uchem ,tzn. gadam odnosnie całej tej kłótni itp. a on chcąc spac bierze poduchę i idzie do sasiedniego pokoju :-D jak na razie nie połapał sie że to mój sposób jak chce spac sama.kiedyś jak szedł spac do innego pokoju tomi było przykro i mówiłam żeby wrócił i pewnie do dzis mysli że to dla mnie "kara" a ja czasem mam po prostu ochote miec całe łóżko dla siebie jak sie na niego wkurze :-D

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

21 lut 2008, 11:52

Mam sposób na tego przykrego maila, podaj mi tylko swój adres :-)
A co do kilogramów, niektóre dziewczyny tak mają, ale jak bardzo sie martwisz to mogę ci pożyczyć, a nawet oddać 3 kg :-)
Oj nie uciekaj, zawsze to lepiej ponarzekać z nami niż samej się dołować :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

21 lut 2008, 11:53

spinka, jaki to sposób? serio chcesz mojego maila?wysle Ci pw

[ Dodano: 2008-02-21, 11:13 ]
spinka, dzieki, juz sie smieje :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
co do odp. do Niej to tez miałam najpierw ochote napisac pare słów szczerych ale pomyslałam dokładnie to co Ty mi napisałas, ograniczyłam sie do jednego neutralnego zdania. :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-02-21, 11:15 ]
ide poodkurzać, przynajmniej troche rozładuje te nerwy które we mnie siedzą :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

21 lut 2008, 12:20

Ja dzisiaj wiozę A. na wizytę do dentystki, on się tak boi, że mnie aż śmiech ogarnia.

A mi na zgagę pomaga tymbark jabłko-mięta :-)

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

21 lut 2008, 12:27

hej :ico_ciezarowka:
katar mi prawie minął, tzn nie do końca ale oddychać mogę. Nic mi się dziś nie chce. Spodobało nam się kolejne imię dla Chłopczyka "IGOR" i teraz już nie wiemy jakie Synusiowi wybrać :) Pozdrawiam I miłego dzionka życzę

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

21 lut 2008, 12:30

spinka, ja nie lubie tych z dodatkiem miety napojów :ico_noniewiem: na razie mnie zgaga rzadko meczy, oby tak do konca :ico_sorki: odkurzyłam pokój i przedpokój i mi dzidzia szaleje w brzuchu, odkurzacza sie boi czy co? :ico_szoking:
Mam doła nadal jak stad do warszawy ale dobrze ze moge poklikac ,przeczytać jakieś miłe słowo bo chyba bym wzięła sie spakowała i poszła przed siebie. W ogóle gdybym nie była :ico_ciezarowka: to serio bym sie wyprowadziła, Kurde poszło o taka pierdołe a teraz bedziemy sie kłócic o racje :ico_puknij:

[ Dodano: 2008-02-21, 11:31 ]
mojamaja.corcia, ja juz wybrałam imiona i mimo że czasem wpadna mi jakies inne do głowy to juz sie nie zastanawiam. chyba że mnie jakies naprawde zauroczy to zobaczymy :-D

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

21 lut 2008, 12:38

Ja to już nie pamiętam jak to było przed ciążą, chociaż A. potrafił mnie wkurzyć porządnie, ale teraz to ja mu ciągle powtarzam, że on się jak panienka zachowuje i sie obraża i fochy wali, ale wczoraj moja siostra nie mogła ze mną wytrzymać też, wiec...
Zaczyna nam sie robić coraz ciężej, zaczynamy marudzić i oni nie mogą tego znieść, chociaż A. mówi że ja i tak nie bardzo narzekam i nie bardzo wydziwiam, więc myślę, że jest ok.

Moja.maja fajnie Igor.

Co sądzicie o tym stroju, chcę go kupić na odwiedziny do koleżanki Obrazek

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

21 lut 2008, 12:55

spinka, śliczny komplecik :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja wiem że czasem bez powodu sie wkurzam i robie awanture itp. ale tym razem uwazam że m. zachwał sie nie fair a do tego jeszcze fochy strzela :ico_puknij:
z tym że ogólnego doła złapałam teraz przez kilka rzeczy wiec mam dośc wszystkiego położe się i popłacze w poduchę. dawno nie miałam taaakiego kryzysu :ico_szoking:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

21 lut 2008, 12:58

http://magdex22.posadzdrzewo.pl/ prosze o klikniecie :) a urosnie drzewko

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

21 lut 2008, 13:01

A jeszcze to mi się bardzo podoba, nawet bardziej niż to wcześniejszeObrazek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość