Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

Proszę POMÓŻMY Malwince!

10 lut 2008, 20:51

Strona Malwinki http://www.serce-malwiny.pl/index.php

[size=200]HISTORIA MALWINKI[/size]

Malwina urodziła się z ciężką wrodzoną wadą serca — skrajną postacią Tetralogii Fallota (atrezją zastawki tętnicy płucnej, hipoplastycznymi tętnicami płucnymi i licznymi naczyniami krążenia obocznego). Wada ta uniemożliwia jej prawidłowy wzrost, rozwój i normalne funkcjonowanie. Malwinka od czasu porodu w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi była konsultowana w większości najlepszych ośrodków kardiologii i kardiochirurgii dziecięcej w Polsce. Jedyną szansą na normalne życie Malwiny jest przeprowadzenie operacji unifokalizacji, którą w Polsce wykonuje się wieloetapowo, natomiast w Stanach Zjednoczonych jednoetapowo z wczesną (do 6 mies. życia) korekcją ostateczną wady. Wczesna korekcja wady ma na celu zapobiec wielu powikłaniom wewnątrzsercowym, jak również rozwojowi nadciśnienia płucnego. Prof. Frank L. Hanley z Uniwersytetu Stanforda posiada największe doświadczenie w leczeniu tego typu wady na świecie, zoperował już ponad 340 dzieci z tą wadą, z czego 20% (ponad 60 dzieci) w ogóle nie miało wykształconych tętnic płucnych. Malwinka ma skrajnie ciężką postać tej wady i właśnie z tego powodu chcemy ją zoperować w Stanach Zjednoczonych. Koszt tej operacji to jednak kwota 500 tys. dolarów.

Możesz wesprzeć Malwinkę wysyłając sms-a o treści

[size=200]POMOC[/size] pod numer [size=200]7351[/size]

A oto Malwinka

Obrazek
PRZEKAż SWóJ 1% PODATKU MALWINCE


Za każdy grosik przelany na konto Malwinki, serdecznie dziekuję

Awatar użytkownika
Iwo
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1150
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:11

21 lut 2008, 14:13

smsek wysłany :ico_oczko: tzn mam nadzieje że wyszedł :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
Ostatnio zmieniony 21 lut 2008, 16:01 przez Iwo, łącznie zmieniany 1 raz.

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

21 lut 2008, 14:22

A ja wysyłam i nie chce mi isc :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

21 lut 2008, 17:41

dzięki dziewczyny

Wróć do „Zdrowie dziecka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości