Awatar użytkownika
ania0709
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1131
Rejestracja: 28 sie 2007, 13:19

21 lut 2008, 15:26

agnieszka01.04 pisze::ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: waży 9470g :ico_szoking: i70 długi :-D także kawał chłopa z niego :-D :-D :-D


:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

No to naprawdę Daruś to duży facet :ico_brawa_01: Taki wielki jak Mój :ico_olaboga:
Coraz trudniej się nosi takie klocki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

21 lut 2008, 17:59

Mamo Zuzi to nasze dzieci tak samo duże są :-D ,w tamtym tygodniu Kacper miał 7700 to pewnie teraz ma podobnie jak Nell i ta sama długość nawet :-D
Kocura super że dałaś linka na tą promocję,muszę to obejrzeć,więc w poniedziałek zakupy w biedronce :-D
Agnieszka duży chłopak z Darusia jest :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i jaki długi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: będzie wysoki :-D :-D
Ania,Aga to żeczywiście macie co dźwigać,mnie nieraz plecy bolą od Kacpra.

Mały zjadł moja zupkę i chyba mu smakowała a zrobiłam z brokułami,marchewką,ziemniaczkami,kurczaczkiem i dałam trochę pietruszki i pory i wyszła dosyć smaczna wiec polecam przepis :-D Jak kupowałam brokuły to też się zastanawiałam czy niebyły pryskane czymś ale wiecie te jarzynki z zupek słoiczkowych też na pewno nie są z własnego ogródka :ico_nienie: ale marchewkę to miałam swoją bo dziadki maja ogródek :-D

[ Dodano: 2008-02-21, 17:01 ]
Wklejam wam zdjęcia z wczoraj
Obrazek

[ Dodano: 2008-02-21, 17:07 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

21 lut 2008, 18:12

W koncu jestem, weszlam popoludniu a potem mi wyskoczyl jakis blad i nic nie dalam rady napisac.
My dzis szczepienie nie mielismy. Cos mi sie pomieszalo :) Po prostu byla wizyta kontrolna. Jasiu wazy 8800 i ma 70 centymetrow :-D Moje plecki juz lepiej wiec odpuscilam sobie lekarza. Albo moze sie rozruszlam bo K. wlazl mi dzisiaj do domu w buciorach z budowy, dostal opieprz a ja dwie godziny jezdzilam odkurzaczem a potem na szmacie :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
A no i mamy skierowanie do dermatologa dzieciecego w zwiazku z tymi plamami na skorze Jasia, maja mu porobic jakies badania (w koncu zwrocili na to uwage, moze temu ze dzis mielismy tlumaczke i jej nagadalam :-D )

Potem poczytam co u was :)

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

21 lut 2008, 18:28

czesc!!
mama_zuzi mnie opieprzyla ze sie nie pojawiam wiec melduje ze u nas wszystko ok. za tydzien wracam do pracy wiec walcze z mala zeby zaczela jesc mleko modyfikowane ale ona chce tylko cyca i ani nie chce patrzyc na butle :ico_olaboga: ale walczyc bedziemy dalej. z obiadkami nieco lepiej sprawa wyglada bo lubi szczegolnie te z HIPP-a a ziemniaczki ze szpinakiem to jej ulubione (fuj). no i z deserkow to morelki u nas robia prawdziwa furrore :-D

mala dobrze sie rozwija fika z pleckow na brzuszek, gada i w ogole jest slodziutka. :-D

postaram sie czesciej do was zagladac ale jakos tak mi szkoda czasu na siedzenie przed komputerkiem i wole isc z mala na spacerek albo jeszcze sie z nia bawic bo wiem ze jak wroce do pracy to juz tyle czasu razem spedzac nie bedziemy. no chyba ze sie rozmysle i pojde na urlop wychowawczy :-D

pozdrawiam was wszystkie serdecznie i wasze malenstwa :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

21 lut 2008, 18:30

Kicia10 pisze:Mały zjadł moja zupkę i chyba mu smakowała a zrobiłam z brokułami,marchewką,ziemniaczkami,kurczaczkiem i dałam trochę pietruszki i pory i wyszła dosyć smaczna wiec polecam przepis :-D


moj tez jadl dzisiaj zupke mojej roboty i tez chyba mu smakowalo :ico_brawa_01:
reszte zamrozilam i bede mu rozmrazac na swiezo bo narobilam tego tyle ze hej :ico_olaboga:
zupka taka jak twoja tyle ze bez pietruszki i pora :ico_oczko:

super fotki Kacperka i jakie ładne ma body..hihi wszystkim mamusia sie pewnie spodoba :-D



Dominisia, a gdzie imprezka????? suwaczek wskazuje ze Jasiu dzisiaj konczy 5 miesiecy i co>??? mama zapomniala :ico_nienie:
WSZYSTKIEGO NAJ DLA JASIENKA Obrazek

Dominisia pisze:A no i mamy skierowanie do dermatologa dzieciecego w zwiazku z tymi plamami na skorze Jasia


no ja jestem bardzo ciekawa co wam powiedza, bo moj Szymon tez ma plamy na pleckach, takie suche, czerwone ale ja to przypisuje pod skaze białkowa choc tak 100% pewnosci to nie mam..hmmmm

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

21 lut 2008, 18:30

aha!
dla zainteresowanych znalazlam swietna cukiernie na wrzesien na roczki naszych pociech:

http://www.tortyweselne.pl/

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

21 lut 2008, 18:36

paulina1978, witaj
no rzeczywiscie fajne te torty ja takie widzialam jak bylam w UK :-D
śliczne to zdjecie Majki w podpisie, zreszta jak wszystkie te Twoje foty :ico_brawa_01:
a ja myslalam ze przenioslas sie na inny watek, bo chyba gdzie indziej sie udzielalas i tak troche przykro sie zrobilo ze nas zostawilas :ico_placzek:

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

21 lut 2008, 19:48

dziewczyny to powiem wam że wasze dzieci duża ważą :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Hanusia to kruszynka przy nich 6200 ale tylko na cycku :-D
też juz bym chciała słoiczki wprowadzić ale czekam dzielnie :-D
sama nie będę robić bo te warzywa pełne azotanów są chyba że kupię w ekologicznym sklepie

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

21 lut 2008, 19:58

Lalka pisze:powiem wam że wasze dzieci duża ważą


no Hania to prawdziwa kruszyna, ale nie ma co porównywać naszych maluchów wagowo bo Hania jest od wszystkich prawie miesiąc młodsza :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ania0709
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1131
Rejestracja: 28 sie 2007, 13:19

21 lut 2008, 20:10

Kicia10, Super zdjęcia. Fajny z Kacperka śmieszek widać, że pogodne dzieciątko.

Dominisia pisze:wazy 8800 i ma 70 centymetrow


Kolejny duży dzieciak :-D I właśnie dlatego potem bolą nas plecy :-D
Nasz już ma 76 cm :ico_brawa_01:

Lalka pisze:Hanusia to kruszynka przy nich 6200 ale tylko na cycku :-D


Chyba tylko Ty zostałaś tylko mleczna Mamusia :ico_haha_01:
Brawa za wytrwałość :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Mi się wydaje, że odkąd karmie zupkami Małego to dłużej i lepiej śpi :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość