joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

21 lut 2008, 18:55

Hej dziewczyny
Dzis dopiero teraz bo wpadly do mnie kolezanki z pracy.A to nie jak kiedys :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: Tu obiadek,ciacho w piekarniku a do tego trzeba musowo spacerek zaliczyc.Czasu brak.Ow ale juz jestem wolna i mala sobie drzemie.
Ojojoj co tu sie dzieje na tym TT.
Sosim kochana nie martw sie moze to nie bedzie tak zle.Dobrze ze w czas zaraagowalas..Brawa dla Ciebie zdolna z Ciebie mama,a za Zosie trzymamy kciuki :-D No ty nam tez jestes bliska i wyplakuj sie ile sie da :ico_oczko:
Violu super zdiecia a zabki chyba bede szly Milence bo pluja jast :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
No my jedziemy na 1,5 tyg bo moj musi pracowac,ale my zawsze na tyle jezdzimy.

[ Dodano: 2008-02-21, 17:58 ]
Justynko no super ze nie ma operacji choc to Was ominelo :-D Owwwwwwwwwww.
Sosim to super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Nasza tez dzis nie chciala za bardzo spac tak do 5 a potem co godz i tak az do 7:30 no i wstalysmy.Moze to ta pelnia tak na dzieciaszki wplywa :ico_noniewiem:

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

21 lut 2008, 18:59

Sosim to Joasia miała jechać do Egiptu hihi

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

21 lut 2008, 19:06

Nooooooooooooooooo :ico_placzek: :ico_placzek: Ale co tam i tak sobie to odbije :ico_noniewiem:
Ale dzis sie dowiedzialam ze moja kolezanka z pracy rok przede mna urodzila blizniaki.Dwie dziewczynki a teraz wlasnie urodzila syna.A w ogole nie mogli miec dzieci lekarze im mowili.Cwiczyli, cwiczyli i jak juz mysleli ze nic buch i blizniaki odrazu a tu jeszcze syn.Musze do niej zadzwonic bo ona nie umie gotowac, sprzatac i prac wszystko robi to jej maz jestem ciekawa jak sobie radzi teraz przy trojce dzieci :ico_noniewiem: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

21 lut 2008, 19:22

joanna1111 pisze:Ale dzis sie dowiedzialam ze moja kolezanka z pracy rok przede mna urodzila blizniaki.Dwie dziewczynki a teraz wlasnie urodzila syna.A w ogole nie mogli miec dzieci lekarze im mowili.Cwiczyli, cwiczyli i jak juz mysleli ze nic buch i blizniaki odrazu a tu jeszcze syn.Musze do niej zadzwonic bo ona nie umie gotowac, sprzatac i prac wszystko robi to jej maz jestem ciekawa jak sobie radzi teraz przy trojce dzieci


no nieżle!!!!! tak, to bywa...mam znajomych, którzy przez 10 lat starali sie i nic...zaadoptowali chłopczyka a po roku urodził sie drugi chłopczyk :-D

[ Dodano: 2008-02-21, 18:23 ]

Kinga zauważyłaś pościel u mnie na zdjęciu? :ico_oczko:

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

21 lut 2008, 19:27

No Joasiu odbijecie sobie tą wycieczke nastepnym razem i moze bedzie jeszcze lepsza niz ta co miała być teraz :ico_oczko:
A co do twojej koleżanki to udało jej sie, fajnie taka niespodzianka. Moja koleżanka też spodziewa sie dzidziusia a już straciła nadzieje bo kilka lat sie starali :-)

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

21 lut 2008, 23:32

Ale z Milenki gwiazda rosnie! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Kingo, tu nikogo nie ma bo to wstretne forum cos zle dziala! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: dopiero teraz udalo mi sie tu dostac! :ico_zly:
A z tymi dzidziusiami to tak czesto bywa :-D tez znam takie przypadki! :-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

21 lut 2008, 23:36

witajcie
Milenka śliczna jak zawsze
a z tymi przypadkami to właśnie tak jest, że jak sie ludzie starają to nic nie wychodzi, a potem jak już rezygnują to same niespodzianki :ico_oczko:

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

21 lut 2008, 23:39

no potem stadkami dzidziusie biegaja! :ico_oczko:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

21 lut 2008, 23:42

tak to już jest jak się hormonkami żongluje
aniu a jak tam twoja uśmiechnięta córunia?

[ Dodano: 2008-02-21, 23:02 ]
mój Tadzik padł zaraz po kąpieli, ostatnio śpi w dzień tylko 2 razy i wieczorem pada na nos
niestety dziś znowu pojawiły się w ciągu dnia problemy z usypianiem, już nie wiem czy to pogoda, czy okresowe marudzenia
2 dni były tylko 3 pobudki nocne, ale na razie nic nie mówię, zobaczymy co będzie dalej
a ja dziś z ogromnym bólem głowy (nie wiem skąd, bo normalnie nigdy nie miewam) od 18, na dodatek mój genialny chłopina wrócił specjalnie później, choć dzwoniłam z prośbą o wcześniejszy powrót, ale nic to Tadzika jakoś udało się wykąpać, dobrze że moja mamcia pomogła
zaczynam się poważnie wkurzać na mojego ślubnego, zdaje się, że wyczerpuje moje pokłady cierpliwości dosyć skutecznie
ale jest i tak nieźle, bo główka już przestała boleć, więc jakiś pozytyw jest
ok, już nie zanudzam i przestaję się wywnętrzać
życzę wam dobrej nocki i uciekam w pielesze

Awatar użytkownika
moniw
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 03 maja 2007, 17:13

22 lut 2008, 10:34

Grzes usnalna chwileczke wiec wpadam z pysznym Obrazek bo dzis Grzes konczy siedem miesiecy.
Ulka dla twojego pawelka bo dzis 8 miesiecy Obrazek

Spoznione dla Elizy Obrazek

Ostatnio zadko zagladam Obrazek Ale maje zycie doznaje totalnej zmiany . Za miesiac przeprowadzamy sie na swoje mieszkanko Obrazek moj maz zmienia prace a i ja bede musiala poszukac nowego lokalu bo znow podniesli mi czynsz a teraz przy Grzesiu pracuje o polowe mniej Wiec totalna REWOLUCJA. Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość