Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

21 lut 2008, 22:02

Zulcia, ten drugi jest świetny

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

21 lut 2008, 22:10

Emilko wiersz śliczny :ico_haha_02: A co do wózka z przekładaną rączką to on jest uniwersalny,od narodzin do 3 lat.
babe_boom, też mi sie podoba,bo lekki.Oba są firmy peg perego.Miałam pliko p3 dla Zuzy i byłam super zadowolona,ale sprzedałam,a teraz bym miała dla Julii.
Zastanawiam się jeszcze nad podróbką peg perego,ale nie wiem,czy wytrzyma te ponad 2 lata :ico_noniewiem:
http://www.allegro.pl/item311976762_now ... _w_wa.html

[ Dodano: 2008-02-21, 21:11 ]
To i ja z prośbą o poradę w sprawie wózka :-D

[ Dodano: 2008-02-21, 21:13 ]
http://www.allegro.pl/item316988561_woz ... pooky.html

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

21 lut 2008, 22:13

Zulcia pisze:To i ja z prośbą o poradę w sprawie wózka
-ja bym brała orginał -tego Peg perego :ico_oczko:

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

21 lut 2008, 22:19

emalia30 pisze:-ja bym brała orginał -tego Peg perego :ico_oczko:

ja też


mnie to się taki podoba http://www.allegro.pl/item287649595_woz ... folia.html jest komptabilny z fotelikiem

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

21 lut 2008, 22:32

widze ze temacik wozkowy sie rozkrecil :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja sprobuje na dniach wkleic zdjecie swojego po Wiktorku
ciezko jest doradzac, bo kazdy ma inne oczekiwania... ja mam wozek taki solidny - terenowy, ktory swietnie sie sprawdza na spacery po lesie, parku... ale na miejskie krawezniki czy spacery po markecie jest fatalny... kupowalam go bez fotelika samochodowego bo jednak w samochodzie duzo czasu spedzamy i wolalam wybrac cos wygodniejszego...
wiecie...mysle ze za duzo tych wozkow jest... :ico_olaboga: :ico_oczko:

Zulcia
... moje samopoczucie ciut lepsze, choc w dalszym ciagu miedzy mna a mezem cicho... chyba dzisiaj nie ma sie na poprawe... ale trudno :ico_oczko:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

21 lut 2008, 23:12

babe_boom pisze:mnie to się taki podoba
- no nie powiem,ciekawy wozeczek a to wygiecie z tylu takie fikasne :ico_oczko:

widze ze temacik wozkowy sie rozkrecil
- oj tak Moniczko i powiem wam ,ze juz z pare ladnych godzin siedze i lustruje wozki na allegro,sklepach internetowych i wasze faworyty i dalej ciemna i jeszcze bardziej nie zdecydowana jestem :ico_olaboga:
juz pleckow nie czuje i chyba ide sie polozyc na troszke
kurcze nie jest latwo z tym wozkiem
ja mam na pewno wymagania co do wagi,bo czesto bede sama go skladac i wrzucac do autka,nie moze tez byc zatem kolosem,po za tym dodam,ze mieszkam w domku z ogrodkiem,wiec windy nie mam i nie bede tez meczyc sie jak bidulenka Zulcia
powinien byc zwrotny i wygodny na liczne spacery na roznym podlozu-tutaj w Irlandii jest mase przeszkod po drodze a jesli chodzi o sklepy to wpada sie od czasu do czasu do marketu,ale to nie sa jakies wyprawy na miasto -a cena hm.... nie dam sie oglupiec i jesli wszystko bedzie w cenie do 2300zl tzn. 3 czesci-gondola,fotelik i spacerowka,plus folia,szpiworek,moskitiera i torba a i duzy koszyk na zakupy pod to juz super i dam sie skusic,jak pisalam tez wczesniej ta raczka przekladana na przod i tyl,czy samo siedzisko tez jest fajnym rozwiazaniem o kurcze juz sama nie wiem -na dzis mam dosc

Wiem,ze Szczako kupila X-landera i ciekawa jestem jak ona sobie go chwali :ico_noniewiem:
nie pamietam modelu ale firme dokladnie

[ Dodano: 2008-02-21, 22:42 ]
Już pora iść spać.
Zamknąć zmęczone oczy.
Niech senny nasz świat.
Nas od nowa zauroczy.


Sny niech się śnią kolorowe.
I spokój błogi nastanie.
Przyłóżcie już do poduszki głowę.
Śpijcie spokojnie kochane .


Obrazek

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

22 lut 2008, 01:04

Wpadłam dać Wam buziaka na dobranoc Obrazek
i życzyć kolorowych snów Obrazek
Do jutra

Awatar użytkownika
Ewelina83
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 588
Rejestracja: 08 sie 2007, 11:02

22 lut 2008, 07:52

Witam Was dziewczynki z samego rana!
Jakos dzis spac nie moge i jestem na nogach juz od 4 :ico_placzek: :ico_placzek:
Nie pokazywalam sie ostatnio bo choroba mnie dopadla i nie mialam na nic sily :ico_chory: no ale chyba jest coraz lepiej tzn choroba przechodzi ale pojawiaja sie inne dolegliwosci strasznie zaczely mnie bolec dziasla :ico_olaboga: robie jakies plukanki ale pomagaja tylko na chwile w dodatku strasznie zaczyna bolec mnie krocze wczoraj mialam wizyte ale nie badala mnie jakos specjalnie tylko powiedziala ze to tak musi byc! Kacperek rosnie zdrowo nastepna wizyta za 3 tygodnie :ico_haha_01: No i jak sobie tak mysle to coraz blizej konca :ico_haha_01: Z jednej strony juz nie moge sie doczekac a z drugiej boje sie coraz bardziej :ico_noniewiem: dla Wiekszosci z was to juz drugi porod a dla mnie pierwszy i mam takiego stresa ze nie wiem co :ico_noniewiem:
A co do wozkow to moj typ jest taki:
http://babylandia.pl/sklep/index.php/cPath/10_18_68
i chyba juz przy nim zostane co prawda nie jest najlzejszy ale jakos optycznie i funkcjonalnie najbardziej mi sie podoba u nas musi sie jeszcze skladac na raz do samochodu bo dosc czesto do polski jezdzimy wiec chyba zostanie!
Co do cioszkow to tez juz mam cala komode tylko wyprac i poprasowac musze tylko checi brak i tak sobie ciagle mowie ze jeszcze nie teraz no ale koncem marca mysle ze sie wyrobie :ico_haha_01:
Buziaki dla was i milego dnia zycze! :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

22 lut 2008, 09:11

dzien dobry z rana!
ewelina bidulko wspolczuje ci tej choroby i tego bolacego krocza... coz moge ci powiedziec odnosnie porodu ... kazda kobieta przechodzi go inaczej.. jedna szybciej, druga dluzej...nie bede pisac ze nie boli... bo tak nie jest :ico_oczko: ale jedno czego jestem pewna, to gdy wezmiesz w ramiona swoje malenstwo to szybko zapomnisz o bolu... po prostu nie da sie opisac tego cudownego przezycia gdy trzymasz po raz pierwszy swoje dzieciatko... nie mysl o zblizajacym sie porodzie...pomysl ze niedlugo bedziesz cieszyc oczy ta malutka kruszynka ktora odmieni twoje zycie :-D :-D :-D

[ Dodano: 2008-02-22, 08:17 ]
a co do wozka... Ewelina, bardzo ladny, ale rozwaz czy jest dosc zwrotny jesli chodzi o poruszanie sie po markecie czy latwy do pokonywania kraweznikow... ja mam dosc podobny i niestety egzaminu nie zdal :ico_noniewiem: (za ciezki i malo zwrotny)

[ Dodano: 2008-02-22, 08:31 ]
a ja korzystam z okazji ze jestem dzis na drugim komputerze i przesylam wam foteczki z wiktorka urodzin... mam nadzieje ze nie macie mi za zle :ico_wstydzioch:

tutaj Wiktorek ze swoja czteroletnia kuzynka Gabrysia i moj wlasnorecznie umeczony tort :ico_wstydzioch:

Obrazek

tutaj ze swoim kolega - synkiem Agi fr z tik taka

Obrazek


tutaj zabawa dzieciaczkow

Obrazek
Obrazek

tu przytulanki :-)

Obrazek

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

22 lut 2008, 10:28

MONIKAB fr, śliczne fotki :ico_brawa_01: a tort taki smakowity, ze mniam....

dobrze, ze Gabrysia to kuzynka, bo już byłam zazdrosna za majeczke :ico_wstydzioch: :-D
dziewczyny ja się z Wami żegnam wyjeżdżamy z Majcikiem na kilka dni nie będę mieć dostępu do kompa
Miłego weekendu

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość