Awatar użytkownika
Margo
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 281
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:48

23 mar 2007, 17:33

Hejka kochane,

wybaczcie, że dzisiaj zacznę od siebie, ale mam problem i nie wiem co mam robić. Kuba w ogóle nie chce jeść zup. Próbuję już wszystkie firmy, ale żadna mu nie odpowiada. I jak tylko poczuje na łyżeczce zupę, zaczyna pluć i płakać. Miała któraś z Was podobnie albo znacie jakiś dobry sposób na moje wybredne dziecko?

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

23 mar 2007, 17:47

Margo, moja też z ledwością zjada parę łyżek, a żeby zjadła cały to ja muszę stać z pozytywką nad nią a moja mama ładuje. dziś jej w ogóle nie pasił słoik - jabłko+marchewka :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Margo
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 281
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:48

23 mar 2007, 17:54

NAjlepsze jest to- słodkie desery wpierdziela aż mu się uszy trzęsą a buzie otwiera już jak łyżeczkę do słoika wkładm. Ale przynajmniej dobrze wiedzieć, że nie jestem sama. TAk to już jest z tymi niejadkami. Szczególnie moim "niejadkiem" :ico_smiechbig:

Anetko- przepis i ciasteczka ryżowe - rewelacja. Mężowi musiałam je z buzi na siłe wyjmować :-D

A nosidełka, tego co kupiłam nie polecam. Kubie uwiera pod paszką i krew do łapki nie dochodzi :-/

Teraz przypadałoby się za zaległości zabrać

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

23 mar 2007, 17:57

no moja to tez szczególny niejadek, ciekawe ile waży .... :-D az sie boję :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

23 mar 2007, 19:06

a teraz uwaga Joachim chce wam coś przekazać:

.i...jjjjjj,,,,,,,bnnnnnnnnnnnnnnnnnhbuuuujmmmmmmmmmmyyy cbttttttttnnnnnnnnn rrrttttttttttttttttttttttttttttt

wsio :-D Odkrył nową umiejętność...skacze mi po kolanach jak go pod paszki trzymam.

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

23 mar 2007, 20:49

Margo u nas z zupkami bylo tak ze Ola wypluwala i bardzo denerwowala sie wiec siedziala u mnie na kolanach i dawalam jej cyca ,szybka podmianka pare lyzeczek i ryk wiec znowu cyca .bylo tak przez tydzien a teraz panienka prawie siedzi na krzeselku i ladnie otwiera buzie czasami jeszcze wyleci ale szybko lapiemy i jeszcze raz do paszczy

[ Dodano: 2007-03-23 ]
a mi ciasteczka nie wyszly zlepione i niedopieczone
jutro drugie podejscie :ico_haha_02: punkciki zbieram

[ Dodano: 2007-03-23 ]
sorry ze sie powtarzam ale mialam dzisiaj ciezki dzien :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

23 mar 2007, 21:01

Boszszszszszeeeee dziewczyny. Prawie umarłam jak zobaczyłam, że forum nie ma :ico_olaboga:

Margo cały czas się śmiałam do siebie pod prysznicem :ico_smiechbig: Głuuuuupieeee jesteśmy jak nie wiem co :ico_smiechbig: . Tak sobie myslę, że to jest MEGA uzależnienie i to trochę niebezpieczne :552:

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

23 mar 2007, 22:58

Też się wystraszyłam,że forum nie ma ale widzę, że wszystko ok, tylko pustki straszne się zrobiły,cóż piątek weekend się zaczął,a ja @ dostałam i nici z pieszczoch :ico_placzek:

Miłego wieczoru kochane moje psiapsiułki,spadam bo monologu prowadzić nie będę :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Reeni
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 468
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:45

23 mar 2007, 23:10

Witam wieczorkiem, Erni już powoli odzyskuje apetyt po szczepieniu. Dzisiaj byliśmy u rehabilitantki bo trzeba go trochę postymulować. Stwierdziła, że ma trochę spięte barkini trzeba popracować nad jego prawą stroną. Niestety młody strasznie płakał i patrzył na nas tak jakby się skarżył. Po powrocie do domu ideał, nie lubi obcych. Jesteśmy umówieni na środę. Ciekawe coodstawi podczas chrztu.

Elu, my chrzcimy w święta, ładny garniturek, ja kupiłam cos takiego:
http://www.abrakadabra.sklep.pl/cale.php?lp=472

Sosna u nas na kolację też były placki ziemniaczane:-D

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

23 mar 2007, 23:17

szału dostawalam :ico_szoking: rzucilam papierosy przerzucilam sie na forum

nalog jak kazdy inny

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości